Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
249 odpowiedzi w tym temacie

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]
Mariusz czy miałeś na myśli - "Tobie też cholernej wódki dam" ? ...
:lol: ...
  • 0

budo_mariusz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]
nie....do Cynika:to jest własniej ten wasz szacunek??? napisac CHWD kibolom...:/:/:/noo Ty jestes twardy i z Ciebie trzeba brac przykład ...phhe juz nawet nic nie pisze ....Nie myslcie jak juz pisałem ze jestem Chuliganem...ale wkurza mnie to...Mówie tu o ustawkach...zeby nie bylo ze bronie jebanych bandzirów co kradna torebki...
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]

Jak powinien się wypowiadać bywalec działu ulica??
Przedewszystkim powinien widzieć większe kurestwo w osobach w gajerach którzy okradają najbiedniejszych niż w chuliganach którzy między sobą się tłuką.


No to ja juz nie bede chodzil w gajeru, bo jeszcze w leb dostane.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]

Tobie tez CHWD....

w zasadzie to pisząc "kibolom CHWD" chciałem sprawdzić jak reagują na jedno ze swoich ulubionych hasel skierowane tym razem przeciwko nim... jak widać moralnośc Kalego jest tu normą: CHWDP jest ok, CHWDK juz nie.
I własnie z uwagi na min. podwójne standardy moralne wszystkim kibolom i panu M. - jeszce raz to samo!!!
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]

nie....do Cynika:to jest własniej ten wasz szacunek??? napisac CHWD kibolom...:/:/:/noo Ty jestes twardy i z Ciebie trzeba brac przykład ...phhe juz nawet nic nie pisze ....Nie myslcie jak juz pisałem ze jestem Chuliganem...ale wkurza mnie to...Mówie tu o ustawkach...zeby nie bylo ze bronie jebanych bandzirów co kradna torebki...


a za co mam szanować kiboli?
proszę o jeden przykład
najlepiej sensowny
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]
Otóż właśnie. Szacunek.

Jaki znowu ku*wa szanunek?!?!?
  • 0

budo_mariusz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]
normalny szacunek....
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]
Ty, jaja sobie robisz?
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]

normalny szacunek....

szacunek to ja moge mieć do dozorcy u mnie w bloku bo codziennie o 4 rano zapierdala i odgarnia snieg z wszystkich chodników
ale do kibola?
u mnie w szafie lezy na dnie mój stary klubowy szalik z czasow młodości, gdy na chwilę ogarnęło mnie szaleństwo - za każdym razem gdy sobie to przypomę to sie, kurwa, wstydze spojrzec w lustro
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]

Witam wszystkich.
Jest to moja pierwsza wypowiedz na forum i zaluje ze bedzie ona miala wydzwiek taki a nie inny, bo pewnie zostane posadzony o "probe wejscia na forum przebojem", ale trudno.

Chcialbym odniesc sie przedewszystkim do wypowiedzi AdamD, ktora pokazuje pewien trend jaki na tym forum sie wyksztalcil, tzn.: najezdzasz na Spiderowskiego za jego poglady twierdzac ze jest tak samo ograniczony jak kibole...dlaczego? Wyolbrzymiles sprawe mowiac ze wzywal on do gloryfikowania ulicznych napierdalaczy, robienia z nich bohaterow itp. Ja raczej wywnioskowalem z jego postow, ze chodzilo o umozliwienie wypowiadania sie na forum ludziom, ktorzy nie podzielaja w 100% waszej opini.

Ależ my mui to umożliwoliśmy napisał, przeczytaliśmy jego posty i daliśmy im odpór, jak najbardziej wskazany. To dobrze że to tu się zaczyna, widać że w narodzie jest jeszcze kręgosłup iżywe zdrowe mięcho, które, nie ma "wszystkiego w dupie".

Podobny watek rozpoczal Dran, ja mam bardzo podobne odczucia tzn - robienie z forum calkowicie hermetycznego srodowiska nie ma sensu,

Jest to środowisko ludzi mających szacunek do prawa i nie tolerujących bandytów w żadnej formie. Jak się nie podoba, zmień forum droga wolna. Nikt nie trzyma na siłe, mamy wolność demokrację. Załóż forum gdzie będzie się pisało w "drugą stronę."

bo jak dlugo mozna przytakiwac jeden drugiemu? Prosze nie posadzac mnie o prokibolskie sympatie, nic z tych rzeczy. Po prostu dobrze by bylo gdyby wszyscy obroncy "jedynych slusznych pogladow" nie przepedzali z forum kazdego kto odwazy sie miec inne zdanie w jakims temacie.

NIektórzy piszą ostro, ale jak ktoś głosi takie poglądy, to ma prawo się spodziewać że tak zostanie potraktowany.
  • 0

budo_sacred
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]
AdamD: No i znowu pieknie posluzyles sie hiperbola :)
cytat:" Ale jak wejdzie koleś, i zacznie przekonywać że gość o którym toczy się dyskusja (np tutaj: http://www.forum-kul...howtopic=72754) to tak naprawdę fajny koleś, i suce się należało, ale my tego nie zrozumiemy, bo nie należymy do honorowej elitarnej kasty pociągowych morderców, a potem będzie jeszcze z głębokim przekonaniem opowiadał o zasadach, podziale terytoriów i bóg wie czym jeszcze - to ja to serdecznie pie*dolę."

AdamD, Cynik75: Oczywiscie nie mowilem o takich przypadkach. Chodzi mi o sytuacje kiedy np pojawia sie ktos kto stwierdzi, ze na ulicy nie zawsze odpowiada mu metoda walki - spierdalamento. Po stwierdzeniu, ze gdy natknie sie na kogos kto ewidentnie szuka konfrontacji i zachowuje sie prowokujaco, po prostu zacznie sie z nim lac, zamiast oddalic sie w tempie przyspieszonym, z radoscia myslac o walce wygranej przez jej nie podejmowanie, zostanie wyzwany od bandytow, przyrownany do zlodziei, mordercow gwalcicieli i bog wie czego...Wydaje mi sie (z moich obserwacji forum), ze taka postawa, jest tu bezlitosnie tepiona, a przeciez ciezko przyrownac kogos takiego do tego kolesia z nozem, ktory zaatakowal kobiete (sic!).
AdamD napisales ze hermetyzacja jest dobra, otoz ja bym dodal: zalezy:P W przypadkach o ktorych pisales, oczywiscie ze tak! Natomiast jesli jej efektem jest powstanie kolka wzajemnej adoracji, skostnienie i zamkniecie sie na inne postawy (ktore odbiegaja od ogolnie przyjetego za stosowne unikania konfrontacji za wszelka cene, ale nie takie jak z przytoczonego przez ciebie linka) to sadze ze trzeba jej unikac, i do niczego dobrego jesli chodzi o ksztalt dzialu ona nie prowadzi.
  • 0

budo_kselos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1657 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]

Chodzi mi o sytuacje kiedy np pojawia sie ktos kto stwierdzi, ze na ulicy nie zawsze odpowiada mu metoda walki - spierdalamento. Po stwierdzeniu, ze gdy natknie sie na kogos kto ewidentnie szuka konfrontacji i zachowuje sie prowokujaco, po prostu zacznie sie z nim lac, zamiast oddalic sie w tempie przyspieszonym, z radoscia myslac o walce wygranej przez jej nie podejmowanie, zostanie wyzwany od bandytow, przyrownany do zlodziei, mordercow gwalcicieli i bog wie czego...Wydaje mi sie (z moich obserwacji forum), ze taka postawa, jest tu bezlitosnie tepiona, a przeciez ciezko przyrownac kogos takiego do tego kolesia z nozem, ktory zaatakowal kobiete (sic!).

Kto, gdzie, kiedy???
Coś mi umkneło???
Bo tu była mowa o kibolach, chuliganach, honorze i ustawkach (jeżeli dobrze pamiętam)
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]
No, ale to teraz Ty żeś pojechał w bok z tematem :-)

Ktoś kto przetrzepie tyłki jakimś kolesiom co przyszli po jego portfel wszyscy tu pogratulują... ale jak już napisze że jak chłopali leżeli to najpierw roztłukł im łby cegłówką, a potem ich obsikał to jak mniemam dostanie zjeby.

Poza tym, to spierdalamento jest zdecydowanie najlepszym możliwym rozwiązaniem, jeśli tylko daje się zastosować - i czynimy tu istotne wysiłki żeby wtłuc to ludziom do łbów. Bo kupa ludzi trafia tu z przekonaniem, że nie wklepać każdemu kto się krzywo spojrzał to dyshonor jest. I pytają jak to robić, żeby wygrywać walki. A prawa jest taka, że jedyną drogą dającą szanse na uniknięcie oklepu jest ... unikanie walki. Bo na wszystkich tych co walczą przychodzi pora.

Z tym, że - tak jak napisałem - w pewnych rozsądnych granicach to jest dyskusja na temat zachowań na ulicy. Poza nimi, to już ku*wa bandytyzm.

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]
sacred: jeżeli dobrze Cie zrozumiałem jestes przeciwnikiem "spierdalamento w każdej sytuacji"?
ja także, a nawet staram się pojedyńczemu dresowi nie schodzic za bardzo z drogi, bo a nuz się przyczepi i mozna bedzie mu głowe z dupą miejscami pozamieniać :) .
Zauwaz jednak, że na forum nie banuje sie ludzi za odmienne podejście do sprawy 'bić sie czy nie bic o to jest pytanie" tylko za brak szacunku dla prawa i krańcowo ordynarne wypowiedzi

czyz nie, AdamieD? :)
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]
cholera, przeczytałem swoja ostatnia wypowiedź i wynika, że dośc naginam granice obrony koniecznej :)
  • 0

budo_kselos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1657 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]
Nie przejmuj się, bo jak typ na Ciebie wpada to jest to już zamach i możesz się obronić, nie masz obowiązku zejść z drogi ani uciekać przed agresorem...
  • 0

budo_crazyboy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hanysowo

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]
Ale dlaczego wiekszosc z was wypowiada sie o czyms o czym nie ma zielonego pojecia?Spiderowski probowal w calkiem przystepny sposob wyjasnic pewne sprawy.To,ze sie z kims nie zgadzacie nie oznacza,ze trzeba jechac" po kims,szczegolnie nie znajac tematu!!
Wiekszosc z was naduzywa slowa "dresiarz","kibol" wrzucajac wszystkich do jednego worka! Stwierdzacie,ze chuligani to banda imbecyli napierdalajaca sie czym popadnie. Wsrod tych imbecyli sa jednak osoby z wyzszym wyksztalceniem,studenci...
Jezdze na mecze od ponad 10 lat i widzialem i uczestniczylem w paru incydentach choc nie jestem chuliganem - pewnie i tak zostal bym przez was zaszufladkowany do kategorii "dresiarz", "kibol"...
Po co pisac o czym o czym nie ma sie pojecia...?
  • 0

budo_kselos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1657 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]

No dobra, to mamy na meczu, na trybunach:
- Kibiców którzy kibicują czyli zachowują sie zgodnie z prawem (aczkolwiek czasem uciążliwie dla innych)
- Chuliganów którzy chuliganią czyli są to sprawcy wykroczeń, ew. przestępcy w zalezności od popełnionych czynów.
I to jest kryterium wyróżnienia kibiców i chuliganów!

Kibic to kibic i do nich nic nie mam...
A chuligan, kibol czy jak tam go nazwiesz to bandyta i tyle!!
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]
A jaki ma cel zarzucanie niezrozumienia?

I jak mam Ci wyjaśnić że rozumiem o co chodzi, prawdopodobnie nawet lepiej niż sami uczestniczący w takich burdach - bo jestem w stanie sobie wyobrazić (myślę zresztą że dość dokładnie) mechanizmy działające w psychice takich kolesi, które prowadzą ich na bój o honor "swojej drużyny" czy kto tam jeszcze wie gdzie?

Poza tym, możemy sobie spokojnie podyskutować - jeśli tylko zechcesz rozjaśnić ciemności w których tkwimy i sprawić że dowiemy się nie tylko tego, że nie rozumiemy, ale też tego jak TY to widzisz.
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]

POjezdzacie osoby za ich poglady...i w dodatku niektóre osoby co sie wypowiadaja nie maja pojecia o tym co pisza..."Chuligani w mafii..."hrhrhrhhrhrh dobre dobre..

:arrow: Brawo Mariusz :!: 1:0 dla Ciebie ;)
Ehh, widze, ze lapiesz za szczegoly, a nie patrzysz globalnie. :-)
Masz racje to nie mafia. To gang. :-)

Niedziel to widze ze chyba Ty mało wiesz....co za kolo.... :D to ze ktos sobie sprzedaje trawke to juz jest w mafi...??buhehahahae Powiem tak...popieram swojego poprzednika...

Dla mnie jak dostarcza dilerom na 1/2 dzielnicy kolo 0/5-1kg miesiecznie,
proch tez w podobnych ilosciach tnie z kolezkami konkurencji nozami, chodzi na kradraty + na mecze ( i aktywnie dziala ! ) to jest oczywiste co mam myslec.

PS. Na ten temat nie bede wiecej rozmawial, bo to obraza honor ( ;) ) huligana.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024