Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jazda konna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

budo_pasjonat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow

Napisano Ponad rok temu

Jazda konna

Na mnie tez sie czasmi dziwnie patrza, jak np autobus podkakuje, ja lece z nim, wykonujac przy tym jescze ruch biodrami (cicho, dajcie dokonczyc)
nawyk mam od anglezowania, ale ja rzadko sie przejmuje tym jak ktos na mnie patrzy :D szczegolnie w srodkach komunikacji miejskiej. :)


ale konno, to chyba od niedawna dopiero praktykujesz?
  • 0

budo_pasjonat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Jazda konna

Na mnie tez sie czasmi dziwnie patrza, jak np autobus podkakuje, ja lece z nim, wykonujac przy tym jescze ruch biodrami (cicho, dajcie dokonczyc)
nawyk mam od anglezowania, ale ja rzadko sie przejmuje tym jak ktos na mnie patrzy :D szczegolnie w srodkach komunikacji miejskiej. :)


aha, no i ztym anglezowaniem w autobusie to daj sobie spokoj, bo ktos pomysli, ze to prowokacja seksualna.. :D :D
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jazda konna
Czy od niedawna: jezdze konno, czy tak zachowuje sie w autobusach, czy od niedawna jezdza autobusami? O ktore chodzi? Nierozumiem.
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jazda konna

aha, no i ztym anglezowaniem w autobusie to daj sobie spokoj, bo ktos pomysli, ze to prowokacja seksualna..

Czlowieku ja zartowalam, jest to niewidoczny prawie ruch, czy teraz bedziesz spal spokojnie?
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jazda konna

nawyk mam od anglezowania, ale ja rzadko sie przejmuje tym jak ktos na mnie patrzy :D szczegolnie w srodkach komunikacji miejskiej. :)

Zartujesz :?: Jak bym widzial dropiatego konia w autobusie oczu bym od niego nie oderwal.
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jazda konna
:) :) :)

Zartujesz Jak bym widzial dropiatego konia w autobusie oczu bym od niego nie oderwal.

Kon na emblemacie jest srokaty a nie dropiaty, :) ale pojmuje o co ci chodzi :)
Male sprostowanie: zeby sie nie przewrocic, wypycham troche miednice do przodu, tulow cofam, i staje w lekkim rozkroku niekoniecznie w tej kolejnosci, a caly komentarz dotyczyl sytuacji kiedy stoi sie w autobusie.
nie siedzi :oops: :roll:
  • 0

budo_pasjonat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Jazda konna

aha, no i ztym anglezowaniem w autobusie to daj sobie spokoj, bo ktos pomysli, ze to prowokacja seksualna..

Czlowieku ja zartowalam, jest to niewidoczny prawie ruch, czy teraz bedziesz spal spokojnie?


O jejku, a juz sobie tyle nawyobrażełem...

A wczesniej chodzilo mi, ze od niedawna konno oczywiscie, nie autobusem.
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jazda konna
No, w zasadzie tak... od jakis 5 lat, ale z przerwami
  • 0

budo_perun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Northampton, UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Jazda konna
Jazda konna to jedna z tych rzeczy, na które się nie odważę :)
Widziałem raz takie bydle z bliska, źle mu z oczu patrzyło.. no i te wielkie zęby... chciałem go dotknąć a ten chciał mnie ugryźć 8O
Poza tym chyba trudno się tym steruje :?

PERUN
  • 0

budo_santiago
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Jazda konna
I tu sie Perun mylisz. Kon jest bardzo milym zwierzakiem i potulnym (no moze z wyjatkiem ogierow ktorym cos na mozg uciska). To zadziwiajace polaczenie sily, wytrzymalosci i delikatnosci. Jak cos sie dzieje z podczas jazdy to sie bardziej o konia boje niz o siebie. A czy sie trudno steruje? IMHO nie, to jest bardzo fajny sposob spedzania czasu (osobiscie uwielbiam jazde konna i nie tylko..)
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jazda konna
Ja tez, ale ostatnio jezdzilam jakis miesiac temu, to dosc drogi sport. A co do konia - trzeba go wyczuc, perun na pocieszenia ci powiem ze chyba kazdy kto ma wsiasc po raz pierwszy na konia to sie boi (ja sie balam).
Mialam kilka swoich wypadkow, nic sobie nie zlamalam,ale podchodze do jazdy ostroznie - za stara jestem na brawure :)
  • 0

budo_pasjonat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Jazda konna

I tu sie Perun mylisz. Kon jest bardzo milym zwierzakiem i potulnym (no moze z wyjatkiem ogierow ktorym cos na mozg uciska). To zadziwiajace polaczenie sily, wytrzymalosci i delikatnosci.
:

.. jak Brazylijskie JJ :) ?
  • 0

budo_pasjonat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Jazda konna

Jazda konna to jedna z tych rzeczy, na które się nie odważę :)
Widziałem raz takie bydle z bliska, źle mu z oczu patrzyło.. no i te wielkie zęby... chciałem go dotknąć a ten chciał mnie ugryźć 8O
Poza tym chyba trudno się tym steruje :?

PERUN


No nie jest to samo co kierownica ze wspomaganiem, ale mam nadzieję, że inżynieria genetyczna sobie z tym poradzi :lol: :lol:
  • 0

budo_pasjonat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Jazda konna

I tu sie Perun mylisz. Kon jest bardzo milym zwierzakiem i potulnym (no moze z wyjatkiem ogierow ktorym cos na mozg uciska). To zadziwiajace polaczenie sily, wytrzymalosci i delikatnosci. Jak cos sie dzieje z podczas jazdy to sie bardziej o konia boje niz o siebie. A czy sie trudno steruje? IMHO nie, to jest bardzo fajny sposob spedzania czasu (osobiscie uwielbiam jazde konna i nie tylko..)


Chodz to zasadniczo vortal Budo i kon ma z tym niewiele wspolnego, to jednak chcialbym zaprotestowac przed stwierdzeniem, ze to ogierom mozg uciska. Klaczaka, ktora rowniez czuje wole Bożą, nie jest gorsza wtedy od ogiera i tez trzeba na nia uwazac. O ile wiadomo wtedy, czego sie spodziewac po ogierze, to klaczka jest zupelnie nieprzewidywalna (dokladnie jak u ludzi..).
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jazda konna
Nio, musze czesciowo przyznac ci racje :) :)
  • 0

budo_santiago
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Jazda konna
Fajny off-topic sie zrobil :) Ale masz racje klaczka tez ma swoje humory... 8) najgotzrj jak jej sie do zadu zblizasz.... mnie kopyto minelo o "grubosc kurtki".... :evil:
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jazda konna
Mhmm... nawet sie osobnego tematu doczekalismy skoczek
Co do klaczki i zblizania sie do zadu ... ja nie mialam tyle szczescia, puknela mnie w kolano :? :roll:
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Jazda konna
Ja jeździłe ostatnio w 8 klasie podstawówki. Obóz był nie konny, ale jak sie okazało obok stadnina była :) .
No to my hurra i na konie. Jak wsiadłem pierwszy raz, to dostałem leku wysokości.
Gościu przewiózł nas 2 godziny na ląży (to się chyba tak nazywa) po czy POJECHAŁ Z NAMI TEREN. Trochę za wcześnie, jak się okazało...
Mój koń strzasznie zostawał w tyle, nie mogłem bydlaka zmusić do szybszej jazdy. Jak w końcu zajarzył, to byliśmy tak z tyłu, że przeszedł w galop... bujnąłem się na jedna stronę, na drugą i na tą pierwszą gleba. Tak pizdnąłem o ziemię że mi pasek od tego śmiesznego kasku pękł. Gościu podjeżdza, ja nie moge wstać a on "ty no wstawaj bo ci koń ucieknie"...
Miałem stłuczona kość ogonową i 3 dni leżałem na brzuchu.
Teraz, po tym traumatycznym skąinąd przezyciu na konia już NIGDY nie wsiądę.
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jazda konna
Lekcja spadania jest ostatnia i najwazniejsza lekcja jazdy konnej :)
Pozdrowienia... wujku :wink:
  • 0

budo_perun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Northampton, UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Jazda konna

...ostatnio jezdzilam jakis miesiac temu, to dosc drogi sport...

No właśnie, jakie są koszty? Przypuśćmy, że chciałbym się nauczyć jeździć :wink: . Ile kosztuje wypożyczenie konia na powiedzmy godzinę? I czy można najpierw pojeździć na czymś małym... kucyk może? I gdzie można wypożyczyć gdzieś w Warszawie lub okolicach...?
Qrde... Polakowi aż wstyd się przyznać, że nie umie jeździć konno... takie mamy przecież tradycje :roll:

W sumie to niegłupi pojazd... sam się tankuje za friko... Może jak wyczerpią się złoża ropy naftowej to i na konie przyjdzie renesans :)

PERUN
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024