Skocz do zawartości


Zdjęcie

potencja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

budo_ram
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

potencja
koledzy mam pytanie jak to u was wyglada tylko bez przechwalek
ja cwicze 3 razy w tygodnu judo bez koksu ( naprawde) bez odzywek tylko witaminki a+ e multivit i glukoza
i od pewnego czasu jestem zbyt zmeczony zeby ....
co robic
a niepale petow nie pije itp niby zdrowy stykl zycia a jednak problemy :( (((((((((
  • 0

budo_kamikaze
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z tej strony ekranu

Napisano Ponad rok temu

Re: potencja

koledzy mam pytanie jak to u was wyglada tylko bez przechwalek

Dziękuje bardzo dobrze...

ja cwicze 3 razy w tygodnu judo bez koksu ( naprawde) bez odzywek tylko witaminki a+ e multivit i glukoza

czyli standardowy średni trening
Zresztą co Ci po takich radach "jak u was". Jak dostaniesz 40 odpowiedzi że lepiej być nie może to pomoże Ci to w czymś, czy jeszcze bardziej zdołuje ?

i od pewnego czasu jestem zbyt zmeczony zeby ....
co robic
a niepale petow nie pije itp niby zdrowy stykl zycia a jednak problemy :( (((((((((

Podstawowa kwestia czy jesteś zbyt zmęczony i nie chce Ci się czy nie chcesz a nie możesz ... sam wiesz co
1. Stary to nie zawody, a im bardzziej się przejmujesz tym bardziej jest źle (po prostu sex zaczyna się i kończy w głowie)
2. Z drugiej strony jesteś w stanie tylko tyle z siebie dać na ile podnieca Cię kobieta...(ale zakładam że w Twoim przypadku to nie ta bajka)
3. Jeśli jesteś przemęczony tez może to powodać okresowy spadek pociągu (a co za tym idzie możliwości) jeśli zdaży się dłużej (zacznie Cię niepokoić) marsz do seksuologa on najlepiej rozwieje wszystkie Twoje niepokoje!!!

Głowa do góry :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024