Skocz do zawartości


Zdjęcie

Oferta pomocy (gratis)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_blacklee
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:woj. lubelskie

Napisano Ponad rok temu

Oferta pomocy (gratis)
Ja w wieku 17 lat ważyłem 65kilo przy wzroście 192, dziś w wieku 21 lat ważę 115 kg . Tak więc jak widzicie długą przeszedłem drogę. Muszę zaznaczyć a nie interesuje mnie to czy w to wierzycie czy nie ale nie brałem przez ten okres żadnych koksów. Wiem że bycie chudym nie jest dla nikogo przyjemna sprawą (a szczególnie teraz gdy zbliża się lato). Tak więc jeśli ktoś ma podobny problem jak ja posiadałem pare lat temu służę pomocą. Oczywiście potrzeba mi parę danych dotyczących osoby zainteresowanej moją pomocą, a powyższe dane są niezbędne ponieważ każdy człowiek jest inny. W miare mozliwości postaram się w miarę możliwości i własnych doświadczeń pomóc.

BlackLee

Życie jest zbyt krótkie aby być małym
  • 0

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Oferta pomocy (gratis)
:) Szefie, powiedz jakich danych Ci trzeba a podam moje i zobacze co poradzisz. Moze chudy nie jestem, ale na pewno pod koniec wakacji bede chcial znowu jak najwiecej masy zlapac. Aha, po prostu wazysz tyle kg czy jestes na dobrej rzezbie?
  • 0

budo_canaris
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 221 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Oferta pomocy (gratis)
Gratis powiadzasz? No to czego ci tam trzeba... :D
  • 0

budo_zales
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Oferta pomocy (gratis)
GRATIS powiadasz. to do czego dołączasz ta usługę bo pojecie gratis oznacza dodatkowy towar/usługę/prezent oferowany zazwyczaj w celach promocyjnych do innej usługi, towaru itp. (no to tak w sprawie formalnej :) )

nie przejmuj sie ten bład jezykowy popelnią prawie wszyscy :wink:
  • 0

budo_aviator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków, jednak Kraków :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Oferta pomocy (gratis)
Blacklee napisz coś więcej
65/195 to chyba mega ektomorfik :) Co poza wysokowęglowodanowo-białkową dietą możesz poradzić? Wg. mnie to jeść, jeść i jeszcze raz jeść. No i broń Boże poza treningami się nie męczyć.
Pozdrawiam, Aviator
  • 0

budo_blacklee
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:woj. lubelskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Oferta pomocy (gratis)
Sorki, potrzebne mi dane zamieściłem przez pomyłkę w spisie tematów
Nazwa tematu - "Dane"
  • 0

budo_perun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Northampton, UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Oferta pomocy (gratis)

Blacklee napisz coś więcej
65/195 to chyba mega ektomorfik :) Co poza wysokowęglowodanowo-białkową dietą możesz poradzić? Wg. mnie to jeść, jeść i jeszcze raz jeść.


Aviator... tylko nie jedz za dużo... bo od otyłości ciśnienie Ci skoczy i już nie polatasz :lol:

PERUN
  • 0

budo_aviator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków, jednak Kraków :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Oferta pomocy (gratis)

Blacklee napisz coś więcej
65/195 to chyba mega ektomorfik :) Co poza wysokowęglowodanowo-białkową dietą możesz poradzić? Wg. mnie to jeść, jeść i jeszcze raz jeść.


Aviator... tylko nie jedz za dużo... bo od otyłości ciśnienie Ci skoczy i już nie polatasz :lol:

PERUN


Hehe.... był kiedyś ś.p. Dr Bujak. Dr Bujak był egzaminatorem PLKE z medycyny lotniczej. Znany był z "kontrowersyjnych" wypowiedzi. Nic mu nie zarzucając i z pełnym szacunkiem nie będę go cytował. Zainteresowani mogą popytać w kręgu lotnicznym - na pewno coś ciekawego usłyszą.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024