Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odżywki dla pracujących fizycznie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

Jacek781
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Odżywki dla pracujących fizycznie.
Witam. W skrócie chciałem się zapytać jakie odżywki najlepiej jest stosować jeżeli ciężko pracuję fizycznie a za bardzo nie mam czasu w pracy porządnie zjeść. Główne posiłki to kanapki czasem coś zamówionego na wynos. Zależy mi głównie na masie ponieważ po wysiłku jaki wkładam w pracy nie mam już energii na siłownię. Macie może jakieś rady?
  • 0

MaciuniaWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 556 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sporty walki,siłownia, baby ;))

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki dla pracujących fizycznie.
No to troche w dupie jesteś. Jeżeli chodzio odżywki które mają zastąpić jedzenie to gainery. Tylko teraz tak. Po chuj Ci odżywki jakieś jak nie będziesz ćwiczył?? Same odżywki nic nie dają. Budowanie mięśni to przedewszystkim trening+odżywianie+regeneracja reszta to dodatki bez których do pewnego stopnia da się budować mieśnie. Ale nigdy w drugą strone.


Ps. A tak wogle topierdolisz pan smuty. Jak się nie chce ćwiczyć to się szuka wymówek. Że zmęczony, że za zimno, za goraco, że główka boli. Chyba że pracujesz 20 h/ na dobe jako drwal czy coś tędy. Reszta to wymówki.
  • 0
Vivere militare est - aut vincere aut mori

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki dla pracujących fizycznie.

hyba że pracujesz 20 h/ na dobe jako drwal czy coś tędy. Reszta to wymówki.


dokładnie.

NO FUCKING EXCUSES!!
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


darOOO110
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka,motoryzacja,imprezki

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki dla pracujących fizycznie.
zgadza się . Ja robiłem od 6 do 18 na 20 trening a siłownia do 21 :D wszystko się da
  • 0

Maxxtro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 896 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:żywienie

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki dla pracujących fizycznie.
Też pracuje fizycznie. Czasami jest tak, że 12h w pracy a 5h snu, bo inaczej się nie da. Idz wtedy zrób DOBRY trening jak taki mądry jesteś. Chyba, że machasz hantelkami jak pizda na fitnessie to może i trenujesz po pracy i Ci wysiłek niestraszny.

Co wy na bombie jesteście, że taka agresja ? :hyhy:
  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki dla pracujących fizycznie.
jak sie nie wyspisz i nie wypoczniesz, nie zjesz porzadnie to mozesz se odpuscic siłownie bo co bys nie brał i co bys nie robił to huj z tego bedzie.. tyle
  • 0

MaciuniaWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 556 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sporty walki,siłownia, baby ;))

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki dla pracujących fizycznie.
Sam piszesz czasami jest tak. Ja jak wiem że na treningu nie dam z siebie 100% to odpuszczam na inny dzień. I nie łapę tematu 12 h w pracy 5 h sen a co z pozostałymi 7h??
  • 0
Vivere militare est - aut vincere aut mori

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki dla pracujących fizycznie.
nie sama silownia zyje człowiek , sa rzeczy wazne i wazniejsze
  • 0

MaciuniaWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 556 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sporty walki,siłownia, baby ;))

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki dla pracujących fizycznie.
To jest fakt i święta racja ale jeżeli ktoś ma po pracy czas na jakieś mało wartościowe sprawy to tym bardziej powinien znaleźć na siłownie. I jeżeli zależy mu na wyglądzie to nie powinien myśleć najpierw o odzywkach czy koksach tylko najpierw o treningu. Ja rozumiem że ktoś może nie mieć czasu na trening ale w takim razie żadne odzywki mu nie pomogą. Sport to suma poświęceń. Ja ćwicze teraz z gipsem na nodze od kostki do pachwiny bo trening sprawia mi olbrzymia satysfakcje i wtedy czuje się lepiej.
  • 0
Vivere militare est - aut vincere aut mori

TwojeZdrowie_or
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki dla pracujących fizycznie.
Nie mylmy koksu z odżywkami czy suplementami,bo to zupełnie inne pojęcia. Trening oraz dieta jak najbardziej tak,nie chodzi przecież o to aby być zaprawionym kulturystą,ale w jakiś sposób dbać o swoją sylwetkę. Dobre odzywki w połączeniu z dietą na pewno nie zaszkodzą.
  • 0

ultras
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki dla pracujących fizycznie.
ja w pracy jak mam nadgodziny i potrzebuje energii to w bidonie rozrabiam sobie carbonoxa z olimpu. dodatkowo towarzyszy mi guaranax - kofeina na pobudzenie - 2 kapsułki na dzień i jestem jak maszyna :D Jedzenia jednak nic nie zastąpi. W drodze do pracy kupuje w lidlu kiełbase pikoka i jest tanio, smacznie i bez jakichś wynalazków tureckich.
  • 0

jarq92
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki dla pracujących fizycznie.
Sorki że odkopuje, ale interesuje mnie ten sam temat, a nie chce tworzyć nowego podobnego.

Na wstępie widzę, ze niektórzy z Was nie wiedzą co to jest praca fizyczna, chyba myślicie że to tylko zawody typu stanie przy taśmie produkcyjnej 8h i to wszystko.

Pracuję na budowie po 12 godzin plus dojazdy (w obydwie strony to 2 godziny), sen minimum 6-7 godzin (jak Wy śpicie po takiej robocie niespełna 5 godzin to jestem pełen podziwu). Po wszystkim zostaje mi 3/4 godziny - czyli zjeść wykąpać się i chwile odsapnąć, nie myśli się wtedy w ogóle o dodatkowym wysiłku fizycznym.

Do rzeczy, chcę połączyć konieczne z pożytecznym, a dokładnie potraktować pracę jako trening, bo w sumie taka praca to 12 godzin ciągłego treningu. Szybko można dostrzec że taka praca ma dość pozytywny wpływ na ciało, ale chciał bym podnieść ten rezultat do maksimum możliwości, więc powiedzcie jakie suplementy były by najodpowiedniejsze.
  • 0

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki dla pracujących fizycznie.
Dobra dieta gainer ewentualnie białko i tyle wystarczy ;). I może "jakieś tam" efekty będą ale szału się nie spodziewaj ;).
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

jarq92
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki dla pracujących fizycznie.
No i takiej odpowiedzi oczekiwałem, a nie rozpisywanie się o czymś - o czym się nie ma pojęcia. Dzięki :)
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki dla pracujących fizycznie.
Od siebie dodam witaminy dobre (np multiple sport z Olimpu) i co jakiś czas cos na stawy (np flexit, bardzo dobry suplement wg mnie).

Tak jak Rychu napisał - szału nie będzie ale na pewno poprawi się regeneracja.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024