Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mutant Mass opinie czy ktoś stosował


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Packer1418048815
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom
  • Zainteresowania:siłownia i kobitki

Napisano Ponad rok temu

Mutant Mass opinie czy ktoś stosował
witam, potrzebuję coś na przyrost masy, kolega polecił mi Mutant Mass, czy ktoś to stosował?
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Mutant Mass opinie czy ktoś stosował

witam, potrzebuję coś na przyrost masy



zacznij jeść. To jedyny sposób na zwiększenie masy. Możesz brać nie wiadomo jakie cuda, ale nie jedząc nic nie osiągniesz.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mutant Mass opinie czy ktoś stosował
Dokładnie. Ułóż sobie diete i zacznij ją stosować.
Ewentualnie kup białko, to wg mnie lepsze rozwiązanie. Ja jak w pracy nie mam czasu, to mam białko w szejkerze do tego batony z płatków owsianych i jest to wg mnie lepsze rozwiązanie niż gainer. Dobry gainer, to bardzo drogi gainer.

Białko spraw sobie np
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Oba warte uwagi.
  • 0

ultras
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mutant Mass opinie czy ktoś stosował
Mutant mass - bardzo dobry, jak nie najlepszy gainer na mase. Ciężko znaleźć równie dobry produkt u innych producentów, może z HI TECA. ja swojego czasu testowałem różne wynalazki i mutant jest najlepszy. Za jakością idzie cena, więc też jest drogi. najbardziej się opłaca zakup 6,8kg ale na początek lepiej brać 2,2kg. widziałem gdzieś na necie właśnie 2,2kg za 88,88zł ale juz nie umiem tego znaleźć :D Teraz nam troche mniej kasy i kupuje HI TEC hi anabol gain 3KG. To juz mój drugi wór :D i jestem mile zaskoczony poprawą składu i jakości supli od HI TECA. W sumie z hi teca można w ciemno brać hi anabol protein i jeszcze na mase to mi sie przypomniało - whey mass builder - na allegro sprzedają 4,5kg z kreatyną 250g, shakerem z kurierem za niecałe 160zł!
podsumowując jak cie stać to bierz mutanta, a jak masz mniej kasy to hi-teca - zaoszczędzisz kase na karnet na siłke.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024