Skocz do zawartości


Zdjęcie

!!!!!!!!Szukam rady od fachowca !!!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

niebieski142
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Górny Śląsk

Napisano Ponad rok temu

!!!!!!!!Szukam rady od fachowca !!!!!!
Więc tak Mam 15lat waże 65kg i mój wzrost to 175cm na siłowni ćwiczyłem jedną zimę i teraz ćwicze 1,5 miesiąca i raczej sie zaangarzuje bardziej ponieważ chce przybrac na wadze bo co to jest 65kg nie wiem jakie są efekty po 0,5 roku brania białka ale zobacze to sie dowiem i tu sie zwracam do was potrzebuje rady jakie białko kupic czy wogóle białko chciałbym cena max 150zł nie wiem co mam wziąść szukam czegoś co wystarcza spokojnie na miesiąc bo 150zł miesiecznie do 15latka to troszke drogi interes wiec pytan co i za ile ?

TO widziałem u kumpli mówili ze tak im w sklepie doradzili odnośnie białka :
interesuje mnie jeszcze coś takiego bo to też nie raz widziałem u kumpli : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ... -p-66.html
Zaczynam ćwiczyc intensywnie więc wezmę coś takie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
bo FIRMY LEPSZE RACZEJ KTóRE ZNAM TO OLIMP I TREC


A WłAśCIWIE SAM NIE WIEM DORADZCIE DZ:d
  • 0

niebieski142
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Górny Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!!!!!!Szukam rady od fachowca !!!!!!
OK dlatego chciałem kupic to Cabro ten link co podałem i dotego białko do tego będę pił napoje energetyzujące ale to [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i dopiero do tego białko co otym sądzisz??
  • 0

niebieski142
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Górny Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!!!!!!Szukam rady od fachowca !!!!!!
Dobra Zaufam kupuje gainera druga osoba mi to powiedziała tylko mam 2 do wyboru wole Treca ale doradzcie jaki lepszy

1.http://www.bcaa.pl/vitalmax-whey-pro-gainer-1-4500g300g-gratis4800g-p-222.html
2.TREC - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

damiannuna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!!!!!!Szukam rady od fachowca !!!!!!
nie dawno miałem podobny problem do twojego mam 16 lat, 177cm wzrostu ważyłem 65 kg i chciałem przybrać na masie.. miałem do wykorzystania 100zł na odżywki długo myślałem co kupić... jednak zdecydowałem się na massive gainera z activity 3 kg do tego kupiłem listek kre-alkalyn. Za gainera zapłaciłem 81 zł a za listek kre-alkalyn 18zł nie wyszło zbyt drogo, biorę to już 2 tygodnie i przytyłem już 4 kg a została mi jeszcze prawie pół gainera {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif niestety kre-alkalyn już się kończy wiec będę musiał jeszcze dokupić jeden listek {SMILIES_PATH}/icon_razz.gif jeśli masz 150 zł do wykorzystania kupił bym na twoim miejscu właśnie tego gainera i do tego jakąś kretynke jaką to już zależy od ciebie pozdro
  • 0

pablo91prg
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!!!!!!Szukam rady od fachowca !!!!!!
do damiannuna : za wczesnie na kreatyne im pozniej wezmie tym lepiej a Ty sam powinienes zaczac od monohydratu zamiast po KA odrazu siegac
  • 0

niebieski142
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Górny Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!!!!!!Szukam rady od fachowca !!!!!!
LoL dz wielkie jeszcze zobacze co kupie ale raczej tego listka nie kupie bo to zaawansowane podobno mój kuzyn to bierze który wazy 110kg i na klate bierze 140kg ćwiczy 2lata i te listko kupuje one sa z OLIMPU prawda?
  • 0

damiannuna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!!!!!!Szukam rady od fachowca !!!!!!
yhy są z olimpu {SMILIES_PATH}/icon_razz.gif
  • 0

niebieski142
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Górny Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!!!!!!Szukam rady od fachowca !!!!!!
Wiec tak kupiłem Massive Gainer 3000g(smak owoce leśne ) do tego CARBO z olimpu 1000g(cytryna) ii wiem ze Gainera mam brac w dni treningowe 1h przed treningiem i odrazu po treningu do 30MIN a w dni nie treningowe pomiędzy ważniejszymy posiłkami ale nie wiem jak czy np. przed obiadem czy po obiedzie bo wiem ze CARBO biore przed treningiem po trenigu i moge w trakcie a tego gainera w nietrenigowe dni nie wiem jak bo sprzedawcy nie przysłuchałem sie do końca {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif aha jeżeli ktoś jest dobry w tej dziedzinie to mógł by mi ktoś pomóc ułożyc dietę :P Z GóRY DZIEKI
{SMILIES_PATH}/icon_e_geek.gif {SMILIES_PATH}/icon_e_geek.gif {SMILIES_PATH}/icon_e_geek.gif {SMILIES_PATH}/icon_twisted.gif {SMILIES_PATH}/icon_cool.gif

  • 0

MaXior
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!!!!!!Szukam rady od fachowca !!!!!!
[quote name='"slimshavy":ubuscj0f]bialko potrzebuje duzej ilosci energi do tego by zostac wchlonietym do organizmu' date=' jesli nie spozyjesz go wraz z weglowodanami to organizm bedzie zmuszony pobrac niezbedna energie z wlasnej puli a to jest grabiez i dzialanie przeciwne wzrostowi masy, brzmi paradoksalnie ale to jest fakt[/quote']

ładnej pierdoły tu psizesz...zol człowiek jak nie masz pojecia to nie pisz!!
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024