Skocz do zawartości


Zdjęcie

Która kreatyna lepsza ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

tucho90
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Która kreatyna lepsza ?
Witam jestem nowy na tym forum {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif Cwicze od 1,5 roku i do tej pory brałem tylko kreatyne firmy Perfect na samym początku ! Teraz po roku postanowiłem kupic jakąs kreatyne i zastanawiam sie jaka bedzie lepsza ?! Do wyboru mam Olimpu Mega Caps (bardzo dobra promocja 300 kapsułek + 150 gratis w cenie 62 zł ok. 112 dni brania), Vitalmaxa 500g 42zł ok.50 dni brania i Treca z Tauryną 400 kapsułek (nie wiem na ile starcza )! Co mam wybrać ? Licze na wasza pomoc {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif pozdrawiam
  • 0

OnlyForYoU
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Która kreatyna lepsza ?
Olimpa mega Capsy sa dobre:)...maja duze stezenie w jednek kapsulce chyba 1400mg w jednej capsulce ale nie jestem pewien:)a wiec ja na twoim miejcu bym wybral wlasnie z tej firmy kreatynke:)ale sama kreatyne chcesz?
  • 0

tucho90
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Która kreatyna lepsza ?
Nie no jeszcze myślałem o geinerze Mass XXL Treca {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif nie wiem czy jeszcze coś dodać bo na odżywkach sie za bardzo nie znam {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif a z tego co wyczytałem to geiner dla mnie najlepszy bo nie moge przybrać na wadze a bardzo dużo jem mimo wszystko {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
  • 0

OnlyForYoU
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Która kreatyna lepsza ?
a co ile jesz?...ile masz wzrostu wage podaj jak bys mogl:)i dla zaspokojenia mojej wiedzy wymiary jak bys mogl...mamy podobny staz w tym sporcie to wiesz:P...a mass xxl nie jest zly:)lepszy od tych magnumow8tys i tego z olimpa..qurde zapomnialem....gain bolic6tys ale nie wiem czy dobzre napisalem:P
  • 0

tucho90
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Która kreatyna lepsza ?
Wiec mam 181cm wzrostu i waże 70 kg :/ Jem dużo i bardzo często :/ pracuje i ćwiczenie to troche tego spale co zjem:/ no to w bicepsie mam 34 cm w plecach 102 może troche więcej bo pare tygodni temu sie mierzyłem no i nie wiem co takiego ważniejszego {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif na klate mój rekord to 90kg ale na sile mi troche mniej zależy {SMILIES_PATH}/icon_razz.gif
  • 0

OnlyForYoU
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Która kreatyna lepsza ?
eh....robisz ten sam blad co ja....sila odchodzi w dalszy plan i bedziesz tego zalowac...ja juz zaluje...bez sily nie zbudujesz masy jak by nie patrzec:)ale to zalezy Co jesz:P..mam nadzieje ze wiesz ze posilek po treningu jest najwaazniejszy?
  • 0

tucho90
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Która kreatyna lepsza ?
NO to mówisz że na siłe też jechać ?! Wiem że posiłek po trenin gu jest ważny {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif Własnie szukam jakiejś dobrej diety na mase bo nie znam sie za bardzo na układaniu diety :/
  • 0

OnlyForYoU
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Która kreatyna lepsza ?
tutaj na bank spece Ci podpowiedza dobzre:)zeby zrobic dobra mase to tzreba uzywac kolosalnych ciezarow a bez sily mozesz zapomniec tym..czyli masy nie bedzie takiej dobrej:)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024