Skocz do zawartości


Zdjęcie

co brac bez określonej diety ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

posters
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

co brac bez określonej diety ??
witam mam takie pytanie
1 co moge brac bez okreslonej diety na przyrost masy ??
2 co lepsze by bylo kreatyna czy gainer ? dlaczego ?? a moze jeszcze cos innego ??
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: co brac bez określonej diety ??

1 co moge brac bez okreslonej diety na przyrost masy ??

Bez określonej diety możesz dużo nie osiągnąć ale jeśli tak no to proponuje odżywki typu gainer i może jakąś kreatynę.

2 co lepsze by bylo kreatyna czy gainer ? dlaczego ?? a moze jeszcze cos innego ??

Do budowy masy najważniejsze jest dostarczyć białko i węglowodany, więc jeśli nie możesz ich dostarczyć to proponuję odżywki typu gainer - mają one w swoim składzie białko, węglowodany i witaminy - w zależności do danej odżywki.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


pablo91prg
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co brac bez określonej diety ??
Nie ma odżywki typowo na mase. Najwazniejsza jest dieta bogata w weglowodany i białko. Dopiero kiedy stosujesz diete mozesz zaczac myslec o suplach. Pamietaj ze GAINER to dodatek do diety a nie odwrotnie! Kretka bez diety(ew. uzupelnianej suplami) nie zrobi masy bo nie ma z czego, a jedynie poprawi sile i kondycje. Pozdro.
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: co brac bez określonej diety ??

Nie ma odżywki typowo na mase.

A Właśnie że są {SMILIES_PATH}/icon_exclaim.gif


Najwazniejsza jest dieta bogata w weglowodany i białko.

TAK, odżywki są tylko uzupełnieniem diety ale jak się stosuje same odżywki bez diety nie będzie dużych efektów ale jakieś tam będą.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


pablo91prg
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co brac bez określonej diety ??
No dobra gainer mozna traktowac jako taka odzywke ale nalezy pamietac ze to tylko dodatek(suplement) do dietki jedzac samego gainera bez diety nie zrobi szału chyba ze zje 300 gram dziennie a wiadomo jak to sie moze skonczyc {SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: co brac bez określonej diety ??

No dobra gainer mozna traktowac jako taka odzywke ale nalezy pamietac ze to tylko dodatek(suplement) do dietki jedzac samego gainera bez diety nie zrobi szału chyba ze zje 300 gram dziennie a wiadomo jak to sie moze skonczyc {SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif

Hehe no ja kiedyś jak zaczynałem pakować to próbowałem robić podobnie to wiem jak to jest {SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


pablo91prg
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co brac bez określonej diety ??

No dobra gainer mozna traktowac jako taka odzywke ale nalezy pamietac ze to tylko dodatek(suplement) do dietki jedzac samego gainera bez diety nie zrobi szału chyba ze zje 300 gram dziennie a wiadomo jak to sie moze skonczyc {SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif

Hehe no ja kiedyś jak zaczynałem pakować to próbowałem robić podobnie to wiem jak to jest {SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif


naprawde czy zartujesz? ;] niezle rewolucje musiałes miec {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: co brac bez określonej diety ??
No wiesz chciałem rosnąć i tak myślałem że zacznę jeść więcej odżywek za miast diety bo kiedyś nie wiedziałem jak ułożyć sobie dietę co jeść itp. Więc najlepszym rozwiązaniem (tak wtedy myślałem) były dla mnie odżywki ale już od paru dobrych lat wiem że nie ma to jak porządne dieta. A co do rewolucji {SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif Na początku coś tam było ale z czasem się przyzwyczaiłem, potem zacząłem czytać artykuły na temat diet i sobie sam zacząłem układać i od tamtej pory tego się trzymam. O kurwa ale się rozpisałem {SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


pablo91prg
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co brac bez określonej diety ??
No dobrze, ze tak sie rozpisałes, kolo co zalozyl temat bedzie mial co poczytac i nie bedzie zarł wiadra gainera dziennie hehe ;] {SMILIES_PATH}/icon_twisted.gif no i niech zajrzy do działu dieta {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif
  • 0

pablo91prg
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co brac bez określonej diety ??
50 % to wg mnie troche za duzo, ok 30 % to max. Wg mnie oczywiscie, nikt sie nie musi ze mna zgadzac {SMILIES_PATH}/icon_razz.gif
  • 0

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: co brac bez określonej diety ??
Jednak lepszy zwykły posiłek niz gainer, gainer najlepszy w okolicach treningu
  • 0
Paweł W.

OnlyForYoU
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: co brac bez określonej diety ??
tylko nie kazdy ma czac na przygotowanie zwyklego posilku...oraz jego poslilenie....jak by nie patrzec wypicie gajnerka nie zajmuje zaduzo czasu a zjedzenie pozywnego posilku tak
  • 0

damiannuna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co brac bez określonej diety ??
pablo91prg - mówiłeś że nie ma odżywek typowo na masę to nie prawda... np gainer jest to odżywka typowo na masę
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024