Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta online


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

elosik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wiesz
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Dieta online
Witam,
Znalazłem fajną stronkę więc się z wami dziele:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

na stronie możemy układać sobie dietę, program podaje wartości odżywcze pożywania :D

może podczepi ktoś ? bo może to być bardzo przydatne
  • 0

roNNie1418048806
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elblag
  • Zainteresowania:kulturystyka,muzyka,film,wędkarstwo

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta online
Witam,to mój pierwszy post,szczerze mówiąc nigdy nie próbowałem żadnych diet,od czasu do czasu jakaś odżywka,nic poza tym,zwykłe jedzenie w większych ilościach.Jednak od 2 lat ,,stoje w miejscu,, z wagą i chciałbym przytyć jednak nie daje rady,dlatego właśnie postanowiłem ,że poszukam jakiejś diety dla siebie. Kilka przestudiowałem już,jednak mam problemy z wyliczaniem gramów poszczególnych wartości odżywczych oraz kalorii.Prosił bym kogoś o pomoc w ułożeniu diety dla mnie,moja waga 75 kilo,wzrost 175 cm,trenuje od 7 lat 5 razy w tygodniu,raczej na ,,sucho,, .Nie mam zielonego pojęcia od czego zacząć,jakich produktów użyć,co ruszy moją wagę do tego aby przytyć. Dodam,że nie dysponuje jakimś tam mega funduszem,jednak jakaś masówka czy gainer wchodzi oczywiście w grę.Proszę o pomoc,a ja w między czasie popróbuje swoich sił w tym programie co dorzucił kolega Elosik :oczami: nawiasem mówiąc fajna rzecz ta aplikacja ,pozdrawiam i czekam na odzew.Chciałbym zacząć dietę od przyszłego tygodnia.Nie ukrywam,że chciałbym przytyć min. te 5 kilo do wiosny,myślicie że dam radę? :P
  • 0

elosik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wiesz
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta online
jeszcze pomocne jest to:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
oraz
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

roNNie1418048806
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elblag
  • Zainteresowania:kulturystyka,muzyka,film,wędkarstwo

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta online
Ooo to mi się przyda,wielkie dzięki,zaczynam liczyć :] Do tej pory nie liczyłem co ile zawiera,czas na zmiany.Jeszcze co do odżywki,co byście polecili jako dodatek do diety w postaci jakiejś masówki ?
  • 0

elosik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wiesz
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta online
inny dział, braki w diecie to gainer, białko ... jeśli chcesz cykl opisz wszystko w dziale suplementacji
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024