Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co jesc kiedy nie ma czasu?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

bulq4
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Co jesc kiedy nie ma czasu?
Witam. Po polrocznej przerwie wracam na silownie i mam pewien problem jesli chodzi o jedzenie. Wczesniej cwiczylem w domowej silowni wiec nie bylo problemu, zawsze jadlem kiedy chcialem i ile chcialem. Teraz praktycznie caly dzien spedzam na uczelni cwiczac w przerwach. Moja dieta orientacyjna wyglada tak. Rano jakies porzadne sniadanie, 2 sniadanie jakas kanapka po treningu obiad i po powrocie do domu (wieczorem) znowu obiad. Teraz mam zamiar brac do plecaka shakera z gainerem i pic po treningu. Wiem ze nie jest za dobrze i dlatego pytam co zrobic zeby bylo lepiej? Pewnie nie tylko ja mam taki problem. Prosze o rade. Z gory dzieki
  • 0

wilku81418048751
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jesc kiedy nie ma czasu?
generalnie by zająć się poważnie siłownią potrzeba czasu... ale jeśli będzie posiłki jadł odpowiednie w tych przerwach kiedy masz to będzie dobrze:) Gainerek zapuść jak najbardziej, co sprawi ze zastąpisz posiłek (na który nie masz czasu) kupuj sobie na uczelnie bananki :-)
  • 0

Tiger1418048803
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jesc kiedy nie ma czasu?
pojemniki z ryżem i cyckiem z kury + warzywa i masz praktycznie z głowy. Tyle, że trzebaby to przygotowywać dzień wcześniej. Ja tak często biorę do szkoły i jakoś daję radę. :)
  • 0

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jesc kiedy nie ma czasu?
I trzeba opanować wzrok kolegów :rotfl:

Możesz pieczywo ciemne z kurczakiem zjeść. Garść owoców i warzyw i masz posiłek.
  • 0

bulq4
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jesc kiedy nie ma czasu?
Kurde kurczak i ryz na zimno srednio mi sie widzi :looka: . W tamtym roku przez ok pol roku bralem do szkoly bulke z kawalkiem kotleta w srodku i jadlem to na zimno, teraz kiedy o tym pomysle to robi sie niedobrze, tak samo bylo z ryzem 2 lata temu.
A znacie moze jakies produkty bogate w bialko, ktore mozna kupic w sklepie np. Leviatan czy biedronka i zjesc je na miejscu. Ostatnio szukalem wlasnie takich produktow i jedyne co znalazlem to batoniki typu musli i ser bialy ktorego i tak raczej ciezko zjesc po wyjsciu ze sklepu. Jakies propozycje?
  • 0

Tiger1418048803
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jesc kiedy nie ma czasu?

I trzeba opanować wzrok kolegów :rotfl:

no, zbiorowisko się robi irytujące, zupełnie jakbyś zamiast z pojemnikiem kury z ryżem siedział z bombą na kolanach. :rotfl:


Kurde kurczak i ryz na zimno srednio mi sie widzi :looka: . W tamtym roku przez ok pol roku bralem do szkoly bulke z kawalkiem kotleta w srodku i jadlem to na zimno, teraz kiedy o tym pomysle to robi sie niedobrze, tak samo bylo z ryzem 2 lata temu.
A znacie moze jakies produkty bogate w bialko, ktore mozna kupic w sklepie np. Leviatan czy biedronka i zjesc je na miejscu. Ostatnio szukalem wlasnie takich produktow i jedyne co znalazlem to batoniki typu musli i ser bialy ktorego i tak raczej ciezko zjesc po wyjsciu ze sklepu. Jakies propozycje?


Hmm, serek wiejski może, ale to kazeina, więc w sumie w ciągu dnia nie najlepszy wybór. Lepiej coś o szybszej wchłanialności. Może batoniki białkowe/gotowe posiłki białkowe. Z tym, że to na pewno będzie dość kosztowne. A może zainwestuj w jakiś pojemnik utrzymujący w miarę temperaturę żywności?
  • 0

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jesc kiedy nie ma czasu?

I trzeba opanować wzrok kolegów :rotfl:

no, zbiorowisko się robi irytujące, zupełnie jakbyś zamiast z pojemnikiem kury z ryżem siedział z bombą na kolanach. :rotfl:


Eee tam z bombą, conajmniej jak byś na golasa siedział :rotfl:
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jesc kiedy nie ma czasu?

Kurde kurczak i ryz na zimno srednio mi sie widzi :looka:

idzie zjeść, uwierz mi.
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


Tiger1418048803
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jesc kiedy nie ma czasu?

I trzeba opanować wzrok kolegów :rotfl:

no, zbiorowisko się robi irytujące, zupełnie jakbyś zamiast z pojemnikiem kury z ryżem siedział z bombą na kolanach. :rotfl:


Eee tam z bombą, conajmniej jak byś na golasa siedział :rotfl:

Kurwa, Gorthin, dziś sobie wziąłem porcję białeczka. Jak tylko wyciągnąłem shaker to już poruszenie jakby co najmniej statek kosmiczny przyleciał :rotfl:
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jesc kiedy nie ma czasu?
standard..nie ma sie co tym przejmowac. Wyjebane trzeba miec na tych dziwolagow..
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


elosik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wiesz
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jesc kiedy nie ma czasu?
ja na studiach na przerwie jak wyciągałem shaker :D
o boże zdziwienie takie ... "co on ma, co on robi" ...
i tłumaczyć co to jest bo nikt nawet nie ma pojęcia co to może być hahaha
a to zwykłe białko z carbo zmieszane i mlekiem :D
  • 0

Tiger1418048803
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jesc kiedy nie ma czasu?

ja na studiach na przerwie jak wyciągałem shaker :D
o boże zdziwienie takie ... "co on ma, co on robi" ...
i tłumaczyć co to jest bo nikt nawet nie ma pojęcia co to może być hahaha
a to zwykłe białko z carbo zmieszane i mlekiem :D


Ciesz się, że Cię nie egzorcyzmowali, kiedy (i jeśli) użyłeś słowa Carbo XD Ja już wolałem nawet nie mówić, czy to WPC, Hydro czy Izo, białko i chuj xd Ale tak to jest jak się ma w klasie tylko jednego ćwiczącego kumpla :wstyd:
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jesc kiedy nie ma czasu?
Ja kiedyś wcinając kolejny raz na lekcji mutant mass'a podałem skład mojej babce z technologii, a że jest wyuczona pod wzgledem odzywiania, technologii zywnosci i biotechnologii, poświęciła 3 godziny lekcyjne na to aby przedstawić klasie co za syf jem i zeby sie tego wystrzegać :rotfl: mądra babka, gadała coś o np o jakiejs witaminie i jej szkodliwych reakcjach w organizmie ze względu na inne substancje, szło jej słuchać godzinami. :)

[ Dodano: 2010-11-17, 19:08 ]
Aaa a propo, przypomnę, miałem w naturze gotować jajka a po paru godzinach dopiero je jeść, uwaga taka, że jeśli widzimy pojawiający się na jajkach zielony nalot(obwódke, często na urodzinach można sie z tym spotkać) nie powinno się jajec wtryniać, gdyż kolor ten jest wynikiem reakcji zelaza z siarką ;) To pewnie stąd te siarczyste gazy :D, ale na dłuższą mete tlenek siarki (IV)jest szkodliwy
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

Tiger1418048803
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jesc kiedy nie ma czasu?

jeśli widzimy pojawiający się na jajkach zielony nalot(obwódke, często na urodzinach można sie z tym spotkać)

ja tam nigdy nie jadłem na urodzinach jajek ;d

BTW - co studiowałeś słaby?
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024