Skocz do zawartości


Zdjęcie

jak przybrac w miesniach zeby byly widoczne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

Tomkin20
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

jak przybrac w miesniach zeby byly widoczne
Witam,
cwicze juz ponad 1.5 roku, efekty sa niewielkie, a oczekuje czegos wiecej.
Miesiac temu zaczołem brac HMB, 4 razy dziennie( w dni treningowe) a 3 razy w dni nie treningowe. Mam 187 wzrostu i 84kg waze.
Na ławeczce wyciskam swoj ciezar( czyli 84kg) .
Tylko teraz bym chcial sie zabrac do tego profesjonalnie. Miec swoj plan treningowy, jakie cwiczenia ile tego, najlepiej na sile i rownoczesnie na rzezbe. Hmm najlepiej tez by sie przydala dieta, probuje sie ograniczac ze slodkim ale gdy nie mam diety co powinienem a czego nie to tak mi ciezko troszeczke.
Pomózcie mi :D Z gory dzieki, jakbyscie potrzebowali jakiejs rady to zawsze sluze pomoca.
pozdrawiam Tomkin20
  • 0

Kancik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południowy zachód
  • Zainteresowania:Sport, muzyka..

Napisano Ponad rok temu

Re: jak przybrac w miesniach zeby byly widoczne
Dział trening- w podwieszonych przykładowe treningi.
Dział odżywianie- w podwieszonych przykładowe diety na masę.
Nie dziękuj :)
  • 0
"Proście, a będzie wam dane.. szukajcie, a znajdziecie"

abs
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak przybrac w miesniach zeby byly widoczne
dajcie spokój z takimi treningami po ćwiczy troche i zaraz zacznie się jak polowa uzytkowników na tym forum kreatyna, metka i na final omka.
są inne drogi znacznie lepsz skuteczniejsze zasypujace cialo nowym bodźcami i co najważniejsze naturalne dla organizmu. szczeze mowiać jak bylem na tym forum na początku jeszcze jak tu maks był xD dawliście mi rady to roslem przez pare pierwszych miechow bo dla ciala bylo to coś nowego , potem dopadła mnie stagnacja i co mowiliście czas na 1 cykl kreta i ne pierdoly ale teraz cwicze inaczej i jakoś rosne bez zadnych supli itp ,
do nikogo nie mam o to pretensji tak już jest ze czasem robi sie to co modne to co jest w czaspismach , a nie to co skuteczne
pisze to bo chciałbym to forum takimi treningami zarazić , jak ktoś bedzie chciał zobaczyć niech podbije na gg do mne 6316100 to go odeśle pod pare konkretnych linków
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: jak przybrac w miesniach zeby byly widoczne
Napisz cos o tym na forum, moze sie podwiesi czy cos jak bedzie cos konkretnego ;)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


abs
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak przybrac w miesniach zeby byly widoczne
szafik tego jes zaduzy i nie moge kopiować jak chcecie podbijcie na gadu to pokaze;)
  • 0

abs
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak przybrac w miesniach zeby byly widoczne
tu macie link te tematy warto przeczytać
Polecam temat

tu jest do tego tematu spis treści
Mezocykl masy agresywnej

Tego jest sporo warto to przeczytać i zobaczyć jak powinna wyglądać kulturystyka naturalna , ten człowiek który się dzieli swoją wiedzą ma bardzo duże doświadczenie przygotowywał do debiutów niwixa tu macie film 100% natural na zawodach nie monitorujacych dopingu tu macie cały ten temat

ps Jak chcesz dawac linki to wrzucaj zamiast nazwy .... albo wysylaj na pw linki. Ramzes
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak przybrac w miesniach zeby byly widoczne
abs co ty oczekujesz ze ktos sie toba zajmie przez internet? ze dostaniesz wszystko co chcesz i bedziesz rosl? nikt na forum ci tak nie doradzi, zaplac komus nawet przez internet to sie wtedy mozna bawic za free to wiesz chujka mozna polizac a nie trenowac i doradzac, tutaj glownie sie podpowiada co i jak choc tez nie do konca jak trzeba to wyglada ale wiesz nie majac z tego nic to komu sie chce jebac z tym, taka prawda. Wykasuj nazwe forum w linkach a linki zostaw z luka ... to kazdy bedzie wiedzial co i jak bo ciekawe tam sprawy sa, lamiesz narazie nasz "regulamin".
  • 0

abs
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak przybrac w miesniach zeby byly widoczne
zle mnie ramzi troche zrozumiałeś mialem na myśli to ze w sieci jest wile blednych informacji dopiero teraz dostrzegam jak to wszystko powinno wygladać i chciałem was tym zarazić
  • 0

abs
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak przybrac w miesniach zeby byly widoczne
dobra jesli ktos chce wysle mu linki na gadu jesli nie to trudno ja na tym nie srace ;)
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak przybrac w miesniach zeby byly widoczne
Troszke tego przeczytalem z tego co dales i wiesz, nowosci to tam nie widze oprocz dosc ladnie napisaneych spraw i tyle, sam przeczytaj i sie zastanow, 3/4 z tego co tam napisal to tak naprawde wielu sie nie przyda oprocz ladnej wiedzy ktora posiada, lecz jak juz mowilem wszystko pod siebie trzeba brac a tam jest pod konkret osobe.
  • 0

abs
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak przybrac w miesniach zeby byly widoczne
szczeze mowiac niechce mi sie rozpisywać juz na ten temat , ale u nas w polsce kazdy wie jak jest piwnicza silka betonowe krazki a potem kolejno kreatyna , meta i na koniec omka .
  • 0

Marbo-Sport
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak przybrac w miesniach zeby byly widoczne
Jeżeli ćwiczysz i nie utrzymujesz przy tym odpowiedniej diety,suplementów to efekty będa marne. Nie sięgaj takze po kreatyne czy inne odżywki,trenuj swój organizm,ułóż odpowiedni plan i przede wszystkim diete.
  • 0
www.marbo-sport.pl - Lider producentów sprzętu do siłowni.

Haker
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Iława

Napisano Ponad rok temu

Re: jak przybrac w miesniach zeby byly widoczne
Najważniejsza przy treningu jest motywacja. Jeśli masz dobrą motywację to niepotrzebne Ci żadne odżywki czy suplementy.
  • 0
Le Parkour...

Tiger1418048803
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak przybrac w miesniach zeby byly widoczne
od motywacji się Mr. Olympia nie zostaje :hyhy: tak to już dawno byłbym jak Coleman i Schwarzenegger razem wzięci :rotfl:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024