Skocz do zawartości


Zdjęcie

Siemka, prosze o pare cennych rad !!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

emin88

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 327 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chorzów
  • Zainteresowania:Sport

Napisano Ponad rok temu

Siemka, prosze o pare cennych rad !!
Siemka wszystkim :)
Mam problem, kiedyś ćwiczyłem dziennie na siłowni. Doprowadziłem się z chłopaka, który wazył 67 kg/186 cm wzrostu do 87kg konkretnej masy. Trwało to 3 lata (czasy liceum) Ciężko na to wszystko pracowałem. Miałem bardzo dobre wyniki. Na płasko brałem 148kg, w siadzie 196kg. Zachaczyłem trochę o ciężary potem o trójbój siłowy. Dodam, że rekreacyjnie bez żadnego mega "wysilania się" Po liceum przyszła pora iść do pracy. Teraz mam 22 lata jestem od października po ślubie. I własnie mam "kurwa problem" od 2 lat omijam siłownie. Zrobiłem się niesamowitym leniem !!! straciłem swoje ciało- dostałem brzucha i ważę 94 kg :(:( Każdego dnia myślę o tym, aby iść na siłownie, ale nie potrafię się zmotywować. Fakt, że mam mniej czasu bo zapierdzielam w pracy ostro też wiele znaczy. Wiem, ale ze jak by była prawdziwa motywacja to bym go dużo znalazł. Pewnie nie jednemu z was już się tak przytrafiło. Kuźwa Panowie zmotywujcie mnie !! Dajcie jakieś rady jak wrócić do starych dobrych nawyków :):)
Dodaję stare zdjęcie, nowego nie dam bo nic po za brzuchem nie ma
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Siemka, prosze o pare cennych rad !!
No wtedy było spoko :D. No musisz zastosować aeroby i dietę redukcyjną żeby odsłonić mięśnie bardzo zalany jesteś ? No bez motywacji Ci będzie ciężko pomyśl że jak się trochę wysilisz to będzie tak jak na tej fotce co wrzuciłeś :hyhy: .
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Siemka, prosze o pare cennych rad !!
Motywacja? Polecam arty na stronie animala. np mentalnosc zwyciezcy. Z reszta wszystkie poczytaj, ale to w pierwszej kolejnosci. Wydrukuj sobie fotke tez, powies w pokoju i codziennie patrz na nia i w lustro. Mysle, ze to powinno Ci wystarczyc, zeby sie zmotywowac.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


emin88

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 327 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chorzów
  • Zainteresowania:Sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Siemka, prosze o pare cennych rad !!
Nie az tak bardzo, bez supli bym to szybko spalił,ale cieżko jest mi się ogarnąć. Napisanie tego posta i oglądanie zdjęć waszych dobrze na mnie dziala. Rośnie motywacja
  • 0

Kancik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południowy zachód
  • Zainteresowania:Sport, muzyka..

Napisano Ponad rok temu

Re: Siemka, prosze o pare cennych rad !!
Jak nie zaczniesz to nigdy nie wrócisz do tego, co było kiedyś.
Każdy z nas, jak i Ty kiedyś musiał zacząć.... najlepszy czas? Najlepszy czas zawsze jest TERAZ. Nie jutro, bo jutro będzie futro.... jutro jest Twoim dzisiaj, jak nie, zawsze już będziesz cieniasem nie potrafiącym zaprzeć się samego siebie, zwykłym człowiekiem- pod tym konkretnym względem nie wyróżniającym się niczym... no, może brzuchem.
Każdy idzie taką ścieżką, jaką sam sobie obierze..
Nasza nie należy do najłatwiejszych, niestety.
ALE!!
Idziesz z nami, robiąc coś pożytecznego dla siebie i być może nie tylko.. :) czy.. zostajesz
z resztą zwyklaków, a między nimi sam?
Jak idziesz z nami, możesz na nas liczyć i jesteśmy z Tobą..



Koniec tego czytania, bierz się za siebie.
  • 0
"Proście, a będzie wam dane.. szukajcie, a znajdziecie"

Zdzisiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 618 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Siemka, prosze o pare cennych rad !!
"chodzi o to zeby byc jak najwiekszym !!!ogromnym jak zwierz!!!kto nie ma masy jest nikim!!!chudzi moga isc na ryby !!!najwazniejsza jest wilkosc!!!jak jestes wielki rzadzisz!!wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty !!!MASA TO PODSTAWA!!!JESTES WILEKI JESTES SZEFEM!!!WSZYSCY MAJA DO CIEBIE RESPAKT!!!TO JEST WLASNIE SENS KOXOWANIA!!! I TAKA JEST PRAWDA!!! JA PRZYPIERDA... DUZO BO MNIE TO RAJCUJE !!!PODNIECA MNIE JAK CO DZIEN PATRZE W LUSTRO I JESTM WIEKSZY I WIEKSZY !!!I ZE JAK WYCHODZE NA ULICE TO GOWNIARZE MOWI " WIDZIALES ALE BYDLE!!!"

i jeszcze filmik:

Koniec imprezy, dziekuje Dobranoc.
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Siemka, prosze o pare cennych rad !!
Zdzisiu haha :D
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


emin88

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 327 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chorzów
  • Zainteresowania:Sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Siemka, prosze o pare cennych rad !!
Zdzisiu :rotfl: :rotfl: :rotfl:
KANTIX naprawdę wielkie dzięki. Twój tekst naprawdę mnie zmotywował. 10go kwietnia dostaję kasiorę i automatycznie idę zapisać się na siłownię. Naprawdę pora sie ogarnąć. PEACE !!! :D :D :D :D
  • 0

trepczyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 293 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła/ Poznań
  • Zainteresowania:Siłownia Lekkoatletyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Siemka, prosze o pare cennych rad !!
niestety albo chcesz zapierdalać albo sie rozczulasz nad sobą . Albo chcesz wypierdalać ciężary i być dobrze zbudowany , albo nie. proste :-)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024