Skocz do zawartości


Zdjęcie

trening w domu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

kafar8
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

trening w domu
kiedys chodzilem na silownie ale niestety aktualnie nie mam takich mozliwosci. Juz ponad rok nie cwiczylem i sa tego efekty(spadki). I mam takie pytanie czy trening w domu jest skuteczny, chodzi mi tutaj o pompki sprezyny sciskacze na przedramie?? moze ktos stosowal?? Pozatym chcialbym spalic brzuch bo troszke mi sie odlozylo tluszczu. Nie wiem moze a6w? tylko ze zalezy mi tez na tym aby wyzezbic dolne partie brzucha. Licze na pomoc ;)
  • 0

Kancik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południowy zachód
  • Zainteresowania:Sport, muzyka..

Napisano Ponad rok temu

Re: trening w domu
Ehm, ćwiczenia domowe dadzą Ci fizyczną sprawność może, ale nie duże mięśnie, to po 1.
Spalić brzuch? Cokolwiek to oznacza, interpretuje jako "zrobić kratę", czyli proponuję aeroby, dieta, spalacz jak chcesz, dwa kółka z łańcuchem, asfalt, basen + a6w, na dolne partię brzucha dociąganie nóg do klatki (kolan), albo w leżeniu świeca, i powoli opuszczanie kilka serii po kilkanascie powt.
  • 0
"Proście, a będzie wam dane.. szukajcie, a znajdziecie"

Zdzisiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 618 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: trening w domu
kafar8 skoro nie masz możliwości chodzenia na profesjonalną siłownię, spróbuj treningu Olivera Lafaya "Proteo System" do tego jedynie drążek będzie Tobie potrzebny, a na prawdę ten trening daje mocno po dupie :hyhy:
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: trening w domu
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
proponuje ci wyposażyć ci się w tą książeczkę , bardzo fajna pozycja i godna polecenia
  • 0

kafar8
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: trening w domu
dzieki chlopaki:D w sumie na duze przyrosty sie nie nastawialem :P wiecie wakacje sie zblizaja duzy nie bede to chociarz brzuch zeby jakos wygladal :hyhy: teraz mam 34 na lapie chcialem tak do wakacji z 36 moze sie uda hehe pzdr
  • 0

kafar8
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: trening w domu
a i jeszcze jedno co bede potrzebowal do Proteo System? chodzi mi o sprzet. i co myslicie o odzywkach do tego? :P
  • 0

Zdzisiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 618 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: trening w domu
Potrzebować będziesz drążka do podciągania tylko, resztę potrzebnego do tego "sprzętu" sobie z taboretów czy krzeseł zrobisz.
  • 0

kafar8
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: trening w domu
ok dzieki za pomoc :)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024