Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prosze o pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

Michał 95monte
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Prosze o pomoc
Witam jestem nowym czlonkiem tego forum i kieruje sie do was z wielka prosba .
Chodze do nowej szkoly (liceum i klasa) w mojej klasie jest 26 dzaiewczyn i 12 chlopcow wszyscy sa napakowani i wszyscy sa kozakami , mam wzrostu 185 cm i waze 82 kg mam troche brucha ale cwicze a6w juz 12 dzien i dojde do 42 wiec wyrobie sobie jakies miesnie ALE chcialbym was zapytac o jedno nie wazne Co mi sei stanie co i jak ale prosze powiedzcie mi co moge wziasc jako tabletki lub dozylnie zeby mi lapy troceh urosly i moze klata . Bo nie che wygladac jak jakas pijawka na tle innych , mam troceh miesni na rekach ale to nie duzo . Nie potrzebuje sily chodzi mi tylko o wyglad . Prosze nie mowcie ze to niebezpieczne albo ze zaczynaj od malych srodkow podajcie mi cos co mi naprawde da efekty i wkoncu wybije sie ponad klase :( . Dlatego prosze was o pomoc
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc
Michał 95monte, dla Twojego dobra, powiem pierdol to
co Ci z tego? narobisz sobie wiochy tylko jak zaladujesz koks, a to dlatego ze nie znasz swojego organizmu,zrobisz zle zejscie i bedziesz wygkadac gorzej niz przed cyklem.

zajmij sie spokojnie soba, jak sa kozakami to miec wyjebane na nich.
zapisz sie na silke, chodz na jakies sztuki walki, dbaj o diete i kondyche i bedzie GIT
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


Michał 95monte
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc
Ale wiesz chodze Do Liceum , od godziny 8 rano do 15 nie ma mnie w domu jestem w szkole jak wracam padam cos zjem , zrobie a6w i sie ucze i tak caly dzien . Wiec wiesz a nie mam kasy na to by kupowac sobie jakies akcesoria do trenowania w domu czy cos . Wiec dlatego zalezy mi na Tym by sie czyms doladowac a wtedy to utrzymywac jakimis papkami i trenowaniem bbrucha i klaty

Zawsze sie staram robic papki jakies cwiczenia ale po tygodniu czasu sie poddaje bo nie widac ani efektow a zeby samymi papkami bez niczego cos zrobic trzeba by bylo duuzo czasow i nie robic ich 50 w seriach tylko wiecej . Wiec powiedz mogbys mi polecic cos na jakis Przyrost miesni ?
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc
Michał 95monte, bez cwiczenia i jedzenia nic nie zrobisz.

Ale wiesz chodze Do Liceum , od godziny 8 rano do 15 nie ma mnie w domu jestem w szkole jak wracam padam cos zjem

wiec nie gadaj ze nie masz sil :rotfl:
przeciez tutaj sa ludzie ktorzy oprocz tego ze cwicza, maja dom na glowie, prace, rodzine i cwicza, a Ty masz swoja dupe tylko !
albo chcesz wygladac jak kozak albo sie poddajesz bo Ci sie nie chce, proste. Wybór jest Twój.
Musisz pododałać

Dieta cały czas,
trening 3-4x w tyg.

Duzo?

Znajdz sobie prace na weekendy, nauki zas nie macie takie wiele wiec nie przezywaj.
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


Michał 95monte
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc
a mogbys mi napisac jakols rozpiske tak jak to opisalem w tamtym temacie ?
http://www.fabrykasi... ... htm#332964
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc
Jak ja słyszę, że ktoś kto chodzi do liceum nie ma czasu to po prostu padam na cyce.. Poczekaj jak zaczniesz pracować, do tego jeszcze będą studia i wtedy znajdź czas na siłkę.

Nie masz o niczym pojęcia więc tak jak MikolajWB3 pisze zacznij po prostu ćwiczyć. To nie sport na chwilę, a na lata, jak nie na całe życie.

Dieta cały czas,
trening 3-4x w tyg.


j/w
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


Michał 95monte
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc
Tak ? to moze napisz jak mam w czasie szkoly "O 10 rano piers kurczaka " Ciekawe jak mam w szkoel to jest jak siedze do 15 a w miedzy czasie jeszcze jest jakis ryz itd itd . A nie mam pieniedzy by chodzic na silownie , dlatego che cwiczenia domowe a nie z hantla i innymi zeczami tak trudno zrozumiec mnie ? :(
  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc

nie wazne Co mi sei stanie co i jak ale prosze powiedzcie mi co moge wziasc jako tabletki lub dozylnie zeby mi lapy troceh urosly i moze klata

jestes moim guru.. dalej tematu nie czytalem , zostawie sobie na potem
  • 0

Michał 95monte
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc
no to co ? Za wszelka cene chce przypakowac lapy i klate . A na sterydach to leci szybciej chodz niebezpiecznie ja prosze o pomoc w daniu nazwy jakiegos steryda a wy mnie wysmiewacie :(
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc

Za wszelka cene chce przypakowac lapy i klate


hahaha zestaw dyskotekowy. Nabierz pokory do tego sportu synu!

A na sterydach to leci szybciej


Tobie będzie leciało szybciej, ale w dół po odstawieniu nie mówiąc co sobie narobisz w układzie hormonalnym po takim cyklu w Twoim wieku.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


Moralezz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Sport, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc
Michał 95monte na twoim miejscu skierował bym się do psychiatry.
  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc
Michał 95monte, wiedzialem zeby cos zostawic sobie na deser :rotfl:
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc
Pośle ci dietanabol , słyszysz mnie tam ? dorzuć mi sie na puche białka w zamian za dietanabol i treningobol Co wy wszyscy tacy surowi do chłopaka, młody chce koksu, podesle mu go wraz z wyzej wymienionymi. nie zartuje, podaj adres na PW. ;) szystko bedzisz miał ładnie dopisane w rozpiskach które ci wydrukuje, fachowo ! tu na forum nie moge, wiadomo, strzałowi udupili by mnie za ten koks z górnego śląska Bo ceny przy aktualnym rządzie w Państwie wiadomo że idą w góre(Podatki rosną za każdy Polski towar), poza tym to najlepsza modyfikacja z zawyzoną kalorycznością (takie sterydy wytwarza sie w temperaturach powyzej 1000 stopni aby zachować czystość od srodków rozpadających sie w kilkuset stopniach, typu siarka i metale ciezkie, tak jak ze szczepionką na ptasią grype, w której wykryto rtęć, to coś w ten deseń). Z mięśni zrobisz prawdziwy opał ! Wiem że ciężko ci rozkminic wszystko o czym pisze w tej wiadomości ale nie martw sie, nie jestem policjantem zobacz ile mam wiadomości, jestem na forum prawie 8 lat. A to czego nie rozumiesz w tym co piszesz taki nasz slang, jestem długo można porównać go do gwary ;)
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

jarek5611
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc
witam mam maly problem chcial bym w szybszym czasie przybrac na masie miesniowej bralem i biore roznego typu masowki ale efekty nie sa dla mnie zaskakujace nie mowie ze nie ma efektow tylko ja chcial bym szybszych. myslalem by wziasc jakis wspomagacz tylko na tej zasadzie ze wziasc serie i pozniej powrocic z powrotem do odrzywek. czy to cos da?
  • 0

wirus1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc
nie
  • 0

jarek5611
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc
witam po raz kolejny no juz czekam na porade 3 dni i nadal nic. Czy mogl by mi ktos doradzic co i jak? jesli jest mozliwosc to chcialbym pogadac z kims np na gg... moj nr to 5535672 bardzo prosze o kontakt osoby ktore znaja sie na kulturystyce a ktore chca sie podzielic swoimi umiejetnosciami pozdrawiam.
  • 0

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc
przede wszystkim to zaloz nowy temat i napisz troche info o sobie , bo tak to nawet nie wiadomo czy masz nogi...
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024