Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziennik - tsunami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

tsunami
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc

Napisano Ponad rok temu

Dziennik - tsunami
Witam wszystkich!
Po długim wertowaniu forum i powrocie na siłownie postanowiłem założyć swój dzienniczek w nadziei, że pomoże mi zebrać wszystko w jednym miejscu oraz w uzyskaniu cennych porad od bardziej doświadczonych amatorów siłowni :]
Więc zacznę wszystko od początku...
Mam 21 lat i jestem po niemal 2,5 rocznej przerwie w ćwiczeniach. Na siłowni zaczęłem ćwiczyć w wieku lat 16 i przez ok 2 lata ćwiczyłem regularnie z nieskromnie przyznam dobrymi wynikami jak na tamten wiek. Lecz przyszeł czas, że człowiek skończył szkołę i wziął się za zarabianie pieniędzy co spowodowało, że zastałem się i zalałem całkowicie. W skrócie moge powiedzieć, że doszło mi ok 20 kilo i to wcale nie mięśni :wstyd: :zalamany: Jednak nigdy nie jest za późno więc pewnego dnia udało mi się zebrać do kupy, pójść na siłownie i tak od 6 tygodni chodzę regularnie 4 razy w tygodniu. Czas ten poświęciłem na przyzwyczajanie organizmu do obciążeń i mozolne odrabianie zaległości. W ciągu tych 6 tygodni spadło 4kg, a suplementacja opierała się wyłącznie na Białku Ostrowii, Omedze, Magnezie i Witaminkach. Teraz wraz z nowym miesiącem postanowiłem podorzucać co nie co, ale o tym w dalszej części dzienniczka.

Ja w liczbach(na 13.03.2010):
Wzrost: 176 cm
Waga: 96 kg
Klatka (na luźno): 108 cm
Pas (na wysokości pępka): 103
Biceps: P-39 ; L-38,5
Udo: P-67 ; L-67
Łydka: P-41,5 ; L-41,5
Kark: 39

Wiem wiem.... Marnie to wygląda :mur:
Aż żal fotę wrzucać :/ No, ale trudno... Niech to będzie przestroga dla innych :/ I może w przyszłości będzie można porównać efekty pracy.......
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Jeśli chodzi o dietę to staram się trzymać założeń Białko -2g/kmc, Węglowadany - 2g/kmc i Tłuszcz - 0,5g/kmc. Kupiłem wagę kuchenną także wszystko dokładnie warzę i podliczam. Ogólnie do diety się już przyzwyczaiłem i nie stanowi to dla mnie problemu bo wiem, że przyświeca mi szczytny cel. Ogólnie główny mój cel to do wakacji osiągnąć wagę 80 kg i duuza strata w pasie.
Ale, żeby poszło szybciej i co by za dużą mięcha nie stracić dodałem do diety pewne suplementy. (Umieszczałem już na forum to zdjęcie ale pochwalę się jeszcze raz :luka: )
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Głownym "wspomagaczem" ma być oczywiście ALR Hyperdrive 3.0+, czyli nowy Venom. Jest to wersja nieznacznie mocniejsza (605mg/kap). Niestety starego Venomu nie brałem więc porównania nie mam. Chyba spodziewałem się czegoś "mocniejszego" po tym co się naczytałem. 2 kapsułki już trochę człowiekiem trzepią, ale bez rewelacji, a napewno nasila się poziom wydzielanego potu. Samopoczucie w normie.
Dodatkowo "termogeniczki" Olimpu - Therm Line II i Thermo Speed Extreme. 60kap TSE kupiłem głupi kiedyś gdzieś w sklepie i tak leżały i czekały, a 3 opakowania (180kapsułek) Therm Line II okazjonalnie kupiłem od znajomej która kupiła 10 opakowań, zjadła 7 i sprzedała mi po dyszkę 3 które jej zostały. Tak tanio, ponieważ uznała, że to nic nie pomaga... Inna sprawa, że nic diety, a o ćwiczeniach nawet nie myślała :rotfl: , cóż... nie mój problem :oczami: Te 2 specyfiki biorę w dowolnej konfiguracji, jak mi się na rękę nawinie. Biorę na czczo i 30 minut przed treningiem. Do tego LeanSystem7 z firmy iSatori. Dostałem do BCAA 60 kapsułek i przed treningiem biorę jedną, albo na czczo. Ogólnie przekonania do tych 3 specyfików nie mam, ale skoro już je mam to co nie brać :)
Białko jak pisałem już na tym forum mieszane Ostrowia z Łowickim, ale to z pewnością ostatni raz, teraz na pewno zainwestuje w coś porządnego. Biorę po treningu i rano, Na noc mam ProLongatuma z Bigenixu który się powoli kończy.
Dla ochrony resztki mięśni L-Glutamine extreme 1400 i BCAA Xtra Activlaba.
Do tego wszystkiego Omega-3, Witaminki i sporo magnezu

Jeśli chodzi o trening:
Puki co adaptowałem organizm do wysiłku i zwiększałem ilość aerobów zaczynając od 20 minut stopniowo przechodząc w interwały. Teraz wykonuje ok 35 minut dość intensywnych interwałów (rowerek 20minut i bierznia 15 lub odwrotnie). Trening siłowy staram się robić jak na masę w schemacie:
Poniedziałek: Barki - Kaptury
Wtorek: Plecy - Biceps
Środa: Wolne
Czwartek: Klatka - Triceps
Piątek: Nogi
W weekendy staram się chodzić na halę na piłkę. Ponadto brzuch 3x w tygodniu (też będę zwiększał), przedramię i łydki. Będę miał czas to podobnie jak dietę tu dokładnie rozpiszę.
Puki co proszę o opinię, porady i motywację :cwaniak:
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik - tsunami

Białko -2g/kmc, Węglowadany - 2g/kmc i Tłuszcz - 0,5g/kmc.


jeśli to ma być redukcja to proponuje 3g białka 3-4gwegli i 1g tłuszczów ( zdrowych opieraj się na oliwie z oliwek oleju MCT , orzechach itd )
  • 0

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik - tsunami
Ohohoho dużo pracy przed Tobą ale wszystko do zrobienia jest :D powodzenia :) .
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

stempek1988
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:bilard,siłownia,muzyka,film,motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik - tsunami
wyczerpujący materiał obyś sie do tego dostosowal i wykonywal to bedzie git:d
oczywiście powodzienia :D
  • 0
"w tym sporcie czas jest najlepszym dopingiem..." - M.Pudzianowski

WŁAŚNIE MINEŁY 2 LATA CIĘŻIEŻKIEJ CHARUWY !!!

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024