Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dietka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Monia1418048799
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dietka
Panowie mam jeszcze jedno pytanie, czy do diety dla kobitki są inne zasady?
Mam na myśli te wszystkie wartości białko itp.
Nie żebym chciała stosować jakąś, ale tak z ciekawości bo nigdy nie wiadomo :niepewny:
Wagę raczej mam na stałym poziomie, ale ostatnio kilka osób mi mówiło, że jem za mało :szok: i że to źle wpływa na zdrowie.
  • 0

trepczyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 293 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła/ Poznań
  • Zainteresowania:Siłownia Lekkoatletyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dietka
mozesz jesc mniej a dostarczac wszystkich waznych składnikow dla organizmu .

mogą byc niedobory składnikow , niedobor jakosciowy i utajony ( ten utajony to brak okreslonej ilosci białka w ciagu dnia. > przecietny człowiek powinien spozywac ok. 80g bialka pochodzenia zwierzęcego dziennie ) , trzeba rowniez pamietac o witaminach > brokuły salatki owoce itd :)

węglowodany wedle aktywnosci fizycznej i zapotrzebowania (czujesz głod to jesz)
Myśle ze podstawy żywieniowe dla facetow i kobiet nie wiele się różnią , oczywiscie poza iloscią spozywanych kalorii itd :-)

pozdrawiam
  • 0

Monia1418048799
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dietka
Dzięki za oświecenie :)
Warzyw trochę zjadam w różnej postaci, te 80g białka raczej też, wiec chyba nie jest tak źle.
  • 0

duzy_joe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dietka
Różnią się diametralnie sa inne proporcje b/ww/t co wynika z budowy kobieta mężczyzna - jednak to dotyczy diety która jest stała dietą a nie ukierunkowanej na dany efekt tak jak redukcja, masa, rzeźba etc.

Dużo o tym jest w sieci np tu:http://zdrowie.trojmiasto.pl/Odzywianie-kobiet-i-mezczyzn-n26649.html

W skrócie chodzi o potrzebne witamini i minerały (inne dawki dla kobiet inne dla mężczyzn), proporcje b/ww/t (kobieta mniej białka, więcej tłuszczy, ale też mniej kcal).
  • 0

Monia1418048799
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dietka
Dzięki Joe :*
Może kiedyś ogarnę jakoś dietę i napiszę jak on wygląda.
Stałych posiłków w niej nie ma raczej codziennie są różne.
Niektóre posiłki są zdrowe inne nie, frytaskami np. nie pogardzę mimo iż nie są zdrowe :D
  • 0

mona1988-88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dietka
witam!!!Mam pytanko chciałabym schudnąć głównie chodzi o brzuch :P czy macie może jakąś konkrętną dietke bo sama nie umiem się z tym ogarnąć :D jestem na tym forum od nie dawna zaczełam biegać ale wiem że samo bieganie nie pomoże. dlatego pomóżcie :D z góry dzięki :P
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dietka
po primo nie chudniemy w jednym miejscu ani docelowa nie możemy tylko w jednym mijscu ale a całego ciałka ,
konkretna dieta to podstawy baiłko jakies 1,5-2 g na kg masy ciała
wegle 2-3 g no i tłuszcze 0,5 ( zdrowe tłuszcze )
posiłki od 5-6 dziennie ,

musisz powiedziec coś wiecej o sobie waga wzrost aktywnaosc w ciagu dnia itd , jakies choroby ????
  • 0

mona1988-88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dietka
waga mam 60kg wzrost 167cm od nie dawna zaczelam chodzic na fitnees tylko mam z tym problem nie umiem ulozyc sobie zadnych cwiczen ile dziennie mam cwiczyc co i jak???? :( moze mi ktos pomoze. na zadne choroby nie choruje :D
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024