Skocz do zawartości


Zdjęcie

MOJA DIETKA ZAMIAST KOKSU


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

pixon2
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

MOJA DIETKA ZAMIAST KOKSU
MAM 20 LAT .CWICZE JUZ PONAD 4 DOBRE LATKA I NIGDY W ŻYCIU NIEBRAŁEM STERYDÓW I BIORE NA KLATE 150KG A UŻYWAM TYLKO ODŻYWKI KREATYNY
KREATYNA POWDER250g,500g W ZALEŻNOŚCI OD CYKLU , KNOCKOUT JAK I OLIMP KREA-ALKALYN2500 120KAPS KTORE BARDZO POLECAM KIEDY ZACZYNAŁEM NIEBYŁEM JAKOS NADZWYCZAJ WYKSZTAŁCONY FIZYCZNIE. ŚIŁA MI SZŁA ,LUDZIE NA SIŁCE MAWIALI ŻE TO NIEDŁUGO SIE SKONCZY ''STANIE'' BO NARZIE JESTEM POCZATKUJACY ALE JA JAK SIĘGAM PAMICIOM NIGDY NA TO NIENAZEKAŁEM. POPROSTU BRAŁEM REGULARNIE KREATYNE NA PRZEMIAN JAKOSCIOWO. I DO DZIS OBIERAM TAKI CYKL KREATYNA POWDER250g,500g W ZALEŻNOŚCI OD CYKLU , KNOCKOUT JAK I OLIMP KREA-ALKALYN2500 120KAPS . JA NIENAŻEKAM MOŻE KOMUS INNEMU SIE TEŻ TO PRZYDA OBRAC DROGE MYM TOREM . PRODUKTY GDZIE JA KUPUJE Z KASA CZSEM JEST CIENKO TAK WIEC TYLKO ALLEGRO . PRZYKŁAD KNOCKOUT I KRE-ALKALYN

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: MOJA DIETKA ZAMIAST KOKSU
popwinienes to zamiescic w dziale z odzywkami a nie sterydy?
jak dla mnie to dziwne ze biezesz non stop kreatyne i idzie ci sila przeciez kazdy wie ze im dluzej i wiecej bierzesz kreatyny tym mniej idzie
pozatym od kreatyny robi sie przerwy miedzy cyklami
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

kogut
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: MOJA DIETKA ZAMIAST KOKSU

popwinienes to zamiescic w dziale z odzywkami a nie sterydy?
jak dla mnie to dziwne ze biezesz non stop kreatyne i idzie ci sila przeciez kazdy wie ze im dluzej i wiecej bierzesz kreatyny tym mniej idzie
pozatym od kreatyny robi sie przerwy miedzy cyklami

zawsze sie robi przerwę po miedzy cyklami bez ruznicy z czego są robione koksy czy suple
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: MOJA DIETKA ZAMIAST KOKSU
Jezeli komus zalezy na sile a nie na masie moze brac kreatyne bardzo dlugo bez odpoczynku. Czasami brałem kreatyne trzy miesiace i wciaż czulem sie podbudowany idac na siłownie ale żadnych wzrostów masy nie ma.

Skopiowane z artykulu :

... powiedzmy bierzesz 10g w treningowe i 5 w nietreningowe czyli w ciagu tygodnia spozyjesz 50g kreatyny i tak dwa tygodnie a potem dawka 0,03g/kg. W badaniu oczestnicy lecieli na takiej dawce coś koło 17 miesiecy bez przerwy Sportowiec traci w ciagu dnia około 3 g kreatyny.

damianizo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MOJA DIETKA ZAMIAST KOKSU
Ja na kreatynie vitalmaxa, gainerze vitalmaxa 1 4,8kg i diecie przytylem z 7kg ;]
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: MOJA DIETKA ZAMIAST KOKSU

Ja na kreatynie vitalmaxa, gainerze vitalmaxa 1 4,8kg i diecie przytylem z 7kg ;]


Gratuluje :)



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024