Skocz do zawartości


Zdjęcie

glutamina


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

Czarektoja
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 480 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska
  • Zainteresowania:statek dziwki wóda lasery

Napisano Ponad rok temu

glutamina
w wakacje zawsze duze trace na wdze i spada mi caly tluszcz i troche miesnia. Wiec postanowilem na te wakacje sprawic sobie cos co zapobiegnie spadku moich miesni i myslalem o glucie wiec jaka polecacie
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: glutamina
jako antykatabolik wystarczy zwykla glutka zmieszana z peptydem na noc z dodatkiem wit b6 czy tauryny, w drozsze formy jak nag itd. nie musisz sie bawic bo Tobie chodzi o antykatabolik a nie spotegowanie treningu
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Czarektoja
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 480 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska
  • Zainteresowania:statek dziwki wóda lasery

Napisano Ponad rok temu

Re: glutamina
a moze jakas konkretna polecicie
  • 0

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: glutamina
Joks, Możesz rozwinąć tą opcje z potengowaniem treningu jeśli chodzi o droższe glutaminy ?? ;>
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: glutamina
mi tam sie wydaje ze te 3 znane formy gluty: czyli l - glutamina, peptyd glutaminy i NAG dzialaja w tej samej płaszczyznie czyli ich głownym dzialaniem jest przyspieszenie regeneracji i wzocnienie systemu immunologicznego, jedyna roznica to szybkosc wchlaniania oraz ilosc jaka ostatecznie sie wchlonie do miesnia. NAG wypada najlepiej. Ale jesli ktos nie ma kasy na NAG to faktycznie peptyd sie nada, bo zwykła glutaminke to tylko lykac z witaminką C zeby katarku nie zlapac. :rotfl: Jesli masz kase to zapodaj NAG.
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: glutamina
Ja bym wziął kompleks aminokwasów a nie rozdrabniał sie na pojedyńcze.
  • 0

glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: glutamina

Ja bym wziął kompleks aminokwasów a nie rozdrabniał sie na pojedyńcze


jak ktos pije bialko to w nim ma kompleks aminokwasow przy czym glutaminy tam bedzie nie wiele, a pewnie glownie kwas glutaminowy, zreszta podobnie jest z wieloma kompleksami aminow - patrz post pod tytułem "body fortress Amino 1500 Jak dawkować?" on ma kompleks aminow i nie ma tam nawet l - glutaminy tylko jest glutamic acid a z tego co wiem kwas glutaminowy jest dopiero w organizmie konwertowany do l - glutaminy a proces ten czasami moze byc ze tak powiem zakłocony i w efekcie nie dostarczymy tyle gluty ile bysmy chcieli.

p.s. m.in. dlatego uwazam ze glutamina (szczegolnie NAG) to cenny suplement, w kazdej wypitej porcji bialka bedzie bcaa, szczegolnie w serwatkowym jest go bodaj najwiecej, a glutaminy juz nie za bardzo
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: glutamina
a ja podzielam opinie glutamen,

Joks, Możesz rozwinąć tą opcje z potengowaniem treningu jeśli chodzi o droższe glutaminy ?? ;>

odnosnie glutaminy, NAG czy G-AKG sa one skladnikami wielu stackow kreatynowych poniewaz powoduja magazynowanie azotu organicznego, i sprzyjają tworzeniu dodatniego bilansu azotowego, i dlatego jakos tam na efektywnosc wplywac moze. choc ja bynajmniej takich juz rzeczy pewno bym nie poczul :P dlatego zal mi przeplacac i dla mnie zwykla glutamina jako antykatabolik i na poprawe zdrowia i nastroju wystarczy, tylko ze musze ja brac co 2-3h :D bo jak napisal glutamen zwykla gluta ma krotki okres poltrwania i slaba biodostepnosc, ale peptyd z bialkiem na noc juz daje rade...aczkolwiek moze niedlugo zakupie AKG bo w przeciwienstwie do zwyklej gluty jako jej prekursor organizm potrafi przez całe 24 godziny dziennie ją wykorzystać i nie bede musial wtedy o okreslonych godzinach przyjmowac rozne dawki roznej gluty :hyhy:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: glutamina
Joks, dzięki :)) Czyli zamiast NAG lepszą opcją na suplemetnowanie stałoe jest AKG ??
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

Czarektoja
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 480 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska
  • Zainteresowania:statek dziwki wóda lasery

Napisano Ponad rok temu

Re: glutamina

TREC-L GLUTAMINE T6
czy ta kreatyna by sprostala moim oczekiwaniom ??
albo ta bo duzo tansza

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...00kaps-2,p.html


  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: glutamina
sprosta tylko że ze 100% wchlanialnoscia to lekki marketing, poniewaz same najnowsze gluty sa o 16x bardziej bio-dostepne od zwyklej gluty (taka jest w tym produkcie) i te najnowsze specyfiki docieraja tylko w ponad 50% do miesni. tak wiec ponosiola ich fantazja z tym wspolczynnikiem 100% :) no chyba ze dozylenie kaza stosowac :rotfl: jedyne na co musisz zwracac uwage przy zwyklej glucie to wlasnie to ze stosowana w wysokiej dawce jednorazowo jest szybko metabolizowana - przerabiana i wydalana. wiec stosowanie czystej L- glutaminy ma tylko sens przy bardzo częstej suplementacji (co 1-2 godz) i stosowaniu małych dawek 1-2g wiec lepiej zakup w kapsach :rotfl:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Czarektoja
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 480 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska
  • Zainteresowania:statek dziwki wóda lasery

Napisano Ponad rok temu

Re: glutamina
acha a pokierowalem sie cena a nie wchlanialnoscia
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024