Skocz do zawartości


Zdjęcie

geloo83 -dzienniczek-co z tego bedzie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
397 odpowiedzi w tym temacie

Kancik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południowy zachód
  • Zainteresowania:Sport, muzyka..

Napisano Ponad rok temu

Re: geloo83 -dzienniczek-co z tego bedzie
Zapuściłeś włosy? :zdziwko:

; p
  • 0
"Proście, a będzie wam dane.. szukajcie, a znajdziecie"

varjo99
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dolny śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: geloo83 -dzienniczek-co z tego bedzie
Ja mam pytanko do geloo83, a nie chce zakładać nowego tematu więc napisze tu ;P Czytałem gdzieś w innym temacie, że szamasz akurat Z - force'a od Dymatiza na testosteronek :P Jestem pare tygodni po cyklu kreatynowym i zamówiłem już argininę i Z force'a. Jak to bierzesz i w jakich dawkach? ;)
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: geloo83 -dzienniczek-co z tego bedzie
z forca tylko przed snem ........taką dawke jak sugeruje producent to jest jakies 3-4kapsy na noc ...będziesz zadowolony bo wiel osób u mnie to stosuje za moją namowa i są zadowolone , tanie i skuteczne
  • 0

Alumix
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trzemeszno
  • Zainteresowania:Siłownia, Armwrestling, boks, mma, strong-man, telefonia komórkowa, fotografia itd.

Napisano Ponad rok temu

Re: geloo83 -dzienniczek-co z tego bedzie
geloo83 trzymam kciuki za szybki powrót do formy :) , ja też powolutku wracam do swojej - praca życie prywatne (balety,imprezy i uroczystości) wyciągnęły ze mnie sporo :/
Znasz może jakiś nowy obiecujący pomper albo coś co wiara aktualnie bardzo poleca tam u Ciebie? Jadę drugi raz na no-xplode efekty zajefajne ale ten smak mnie dobija z każdą kolejną porcją mam wrażenie że zamiast na siłkę to do kibla pobiegnę...
  • 0
Kto stawia sobie za cel doskonałość, osiąga więcej niż przeciętność; kto stawia sobie za cel przeciętność nie osiągnie nawet tyle...

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: geloo83 -dzienniczek-co z tego bedzie
Alumix jeśli chodzi o pobudzenie to mez , hemo i nox pump to dla mnie elita...ale znów nie są jakimiś super pomperami ...obecnie stosuje CYTONOXA i u mnie są ludziska zachwyceni nim wręcz...nie pobudza tak jak te pozostałe ale pompa o wiele wyraźniejsza , no i przede wszystkim cena 69 zł za 40 porcji w tej chwili niec lepszego nie znajdziesz za tak śmieszną cene .......no -xplode nt czyli ten nowe też robie swoje też ładna pompa no i naprawdę na nim można ostro jechać...

forma moja rośnie stopniowo obecnie waga już 98,5kg ...wiec jestem dobrej myśli , czekam jeszcze na suwnice do nóg i już zajade kopyta na siłownie to i waga jeszcze podskoczy .....


.....i mam wskazówkę jeśli ktoś z was chce mieć kopyta naprawdę kopyta a ma problem z lędzwiowymi , polecam przysiady ze sztangą z przodu ...moje nogi zwarjowały odkąd je zaczołem systematycznie robić...
  • 0

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: geloo83 -dzienniczek-co z tego bedzie

.....i mam wskazówkę jeśli ktoś z was chce mieć kopyta naprawdę kopyta a ma problem z lędzwiowymi , polecam przysiady ze sztangą z przodu ...moje nogi zwarjowały odkąd je zaczołem systematycznie robić...


Dokładnie, sam się o tym niedawno przekonałem. Robiłem serie ze sztangą na karku. Kiedy przeniosłem ją do przodu, musiałem ciężaru zdjąć, bo było kurewsko ciężko. Teraz innego ćw na nogi nie widzę :D

Na mnie No-xplode nie działa. Mam go jeszcze w szafce na 1 cykl, ale nie wie czy go wezme czy komuś sprzedam. Teraz mam hemo, i cenowo wygląda bardzo dobrze 120zł za 1000g to bardzo dobra cena. A i recenzje ma zajebiste.

A widziałeś gdzieś produkt MYO-T12?
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: geloo83 -dzienniczek-co z tego bedzie

.....i mam wskazówkę jeśli ktoś z was chce mieć kopyta naprawdę kopyta a ma problem z lędzwiowymi , polecam przysiady ze sztangą z przodu ...moje nogi zwarjowały odkąd je zaczołem systematycznie robić...


Dobrze wiedziec, bo dzisiaj bede nogi robil :D Sprobuje ;)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


Tiger1418048803
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: geloo83 -dzienniczek-co z tego bedzie
Ja cały czas robie tylko z przodu, bo opiekun siłki mówił, że na tylnie jestem za wysoki (przy 100kg już mnie nieźle gięło do przodu, mimo, ze nogi dawały radę) i tylko dużej dupy dostane od robienia tylnych. Także cały czas tylko przednie na smith'ie ;)
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: geloo83 -dzienniczek-co z tego bedzie
TIGE mój młodszy braciak ma 194 cm wzrostu i zasuwa tylnie jak nikt inny na niego to działa...przednie też...na treningu dobrze jest robić obydwa te warjanty ....dopiero dają w kość....

NO I MUSZE SIE POCHWALIĆ MÓJ MŁODSZY BRACIAK WYGRAŁ OSTTANIO ZAWODY

:hyhy: FITLOOK MODELS 2010 KTÓRE ODBYŁY SIĘ W WARSZAWIE 6.11.2010 W WARSZAWIE W KLUBIE MIRAGE ( PAŁAC KULTURY ) ...CO NAJWAŻNIEJSZE SĘDZIOWALI ROBERT PIOTRKOWICZ , KASIA KOZAKIEWICZ I KASIA WOŚ.......STARTOWAŁO 20 ZAWODNIKÓW....WIĘC WIELKI SUKCES....RODZINKA I LUDZISKA Z SIŁOWNI SĄ Z NIEGO DUMNI ...A JA TO JUŻ ZAJEBIŚCIE.....
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: geloo83 -dzienniczek-co z tego bedzie
geloo83 pogratuluj bratu ;) Jak tam u niego z forma? Juz dosc dawno nie widzialem zadnych fotek itd.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


Tiger1418048803
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: geloo83 -dzienniczek-co z tego bedzie
No no, jak widać tylne przysiady drogą do sukcesu :D
A tak poważnie - różnią się jeszcze czymś od przednich, poza angażowaniem mięśni pośladkowych?
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: geloo83 -dzienniczek-co z tego bedzie
...jeśli chodzi o przysiady przednie w znacznym stopniu angarzuja mieśnie czworogłowa a zwłaszcza boczną głowe mieśnia czworogłowage ...kwestia tez ustawienia stup ale jeśli ustawisz je na szerokości barków i stop skierujesz delikatnie na zawnątrz ( delikatnie ) to po pierwszej serii rozgrzewkowej ( głebokie przysiady poniżej lini 90stopni nawet dupą do gleby ) poczujecie pompę w taki sposób w jaki nie poczujecie robiąc przysiady ze sztaną z przodu ......


co do formy mojej rosnie.....obecnie 101 kg ...i wydaje mi się że zatrzyma sie na 105 jak dobrze pójdzie......heheheh.......ale drogo mnie to kosztuje masa suplementów żarcia i treningi do upadku ....upadku na pysk .......hehehee.......nie boli nie rośnie .....

co do formy mojego brata zerknijcie sami ....194cm wzrostu 92kg wagi .....zwróćcie uwagę na nogi

Załączone pliki


  • 0

Koras1418048793
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Sport Motoryzacja Film Muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: geloo83 -dzienniczek-co z tego bedzie
graty dla Braciaka :) a koleżanka blondynka robiła ze mna kurs insturktorski ! :P pozdro
  • 0
..daje z Siebie maximum, widze pracy efekty..
..mam szerszy punkt widzenia i wiecej perspektyw..

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: geloo83 -dzienniczek-co z tego bedzie
Brat wyglada na prawde konkretnie. Pewnie laski sie za nim ogladaja na plazy hehe :P

Mi sie jednak podoba sylwetka bardziej zmasowana, co nie znaczy, ze nie budzi we mnie szacunku to co on zrobil ze swoim cialem ;)

Sukcesow Tobie i jemu ;) no i zdrowia.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: geloo83 -dzienniczek-co z tego bedzie
szafik lubiesz sylwetki bardziej zmasowane.........on na tych zawodach właśnie był na masie hehehehe...mówie poważnie......ale przy jego wzroście to nie to co u kolesia 170 i wadze 90 ...to już jest przepaść wizualna ...
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: geloo83 -dzienniczek-co z tego bedzie

szafik lubiesz sylwetki bardziej zmasowane.........on na tych zawodach właśnie był na masie hehehehe...mówie poważnie......ale przy jego wzroście to nie to co u kolesia 170 i wadze 90 ...to już jest przepaść wizualna ...


ja wiem ;) po prostu u wysokiego goscia ma sie na czym rozkladac - ja przy wadze 90kg wygladalbym mniej wiecej tak, jak on przy 105-110.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


Tiger1418048803
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: geloo83 -dzienniczek-co z tego bedzie
Tak właśnie widzę, że te jego nogi całkiem konkretnie wyglądają nawet przy tak dużym wzroście :) 92kg wagi... Ja pierdziele, to gdybym zszedł do takiego BF jak jego to bym chyba 70kg ważył :wstyd: Co do tej pompy przy siadach to chodzi Ci o to, że tylne z takim ustawieniem stóp lepiej pompują? (Bo na początku napisałeś o przednich a na końcu temu zaprzeczyłeś i nie wiem gdzie zaszła pomyłka :P)
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: geloo83 -dzienniczek-co z tego bedzie

poczujecie robiąc przysiady ze sztaną z przodu ......


oj walnołem się miałem na myśli sztangą z tyłu .....dzięki za zauważyłeś :padam:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024