Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lithuanian - na wszystko jest czas


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Lithuanian - na wszystko jest czas
Witam serdecznie wszystkich urzytkowników forum :rotfl:

W tym temacie bede starał sie przeprowadzić sumiennie dziennik swojego treningu,diety i suplementacji przez najblizsze ok 7 tygodni.

Jak wiadomo nikt z nas nie jest doskonały, temu i ja jestem pzrygotowany na krytyke z waszej strony, mam swoje poglądy na różne sprawy związane z tą dyscyplina sportu i czy sa one trafne to sie okaze wmiare czasu. :)

Dołoze wszelkich starań by dzinnik prowadzony był starannie i wmiare możliwości ciekawie.

Dość gadania, teraz coś o mnie.. :)

Miałem miesieczna przerwe od treningów, mimo dobrej formy czułem sie przemęczony i miesieczna przerwa była bardzo wskazana. Oczywiście nie obyło sie bez spadków.. Dieta na niskim poziomie (wzasadzie jej brak), alkochol i brak ćwiczeń zrobiły swoje.. ale od dziś wznowiłem karnet na siłownie i ruszam do przodu.

Dzisiejszy trening to oczywiście nic szczególnego po 3-4 serie na duze grupy miesni i po 2-3 serie na małe, kilka ćwiczeń ogolnych by sie lekko rozruszac. waga znacząco spadła na 77,5kg co mnie niezmiernie smuci, a mam 180cm wzrostu. Nie bede pisał o obwodach bo nie chce sie mierzyć z tej racji ,ze wole oceniać sie po sylwetce a nie po centymetrach.

Oto fotki z aktualnej formy ( robione dziś rano )



Jako pierwszy posiłek musiałem zjeść posiłek przedtreningowy, poniewaz trening na siłowni miałem o 11;30. /łosoś + ryż


bardzo nie lubie wczesnych treningów, ale na tym poziomie nie robi to duzego znaczenia gdyż trening nie był zaawansowany, gdyż tak jak mowie to pierwszy trening po miesiecznej przerwie (nie brałem zadnego gryfu czy hankli do ręki , wszystkie ćwiczenia robione były na maszynach,sównicach czy wyciągach z nieduzym obciązeniem)

30 minut po posiłku witaminy / Apak





Z tych witamin jestem szczególnie niezadowolony.. skald oczywiście zajebisty , ale czuje je długi czas na żołądku, odbijają mi sie na treningu i te porcje po 11tab.. tragedia.. cieżko sie łykają.Paka bede łykał tylko w dni treningowe. Ciesze sie ze z opakowania zostało mi sie ich tylko 7 pakietów, troche rozdałem znajomym jako probki supli jak kupowali odemnie odżywki i jakos dochodze do końca opakowania. Najlepsze z tych całych animali wydają sie byc puszki :) moze dam mamie nich sobie makaron do nich przesypie :)

Po treningu herbatka z miodem i cytryną bo jakos czuje sie nienajlepiej przez tą pogode a do tego troche cukrów prostych odrazu po treningu dobrze zrobi :) i jako posiłek sałatka z kurczakiem i ryżem - polecam! :)



Pozdrawiam
  • 0

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Lithuanian - na wszystko jest czas
O kurde sylwetka konkret dla mnie git :) szerokie duze bary lapki tez niczego sobie :hyhy: klata tez dobra poprostu zajebioza :D . Ale zobaczymy jak bedziesz wygladal za 7 tygodni :cool: .
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Lithuanian - na wszystko jest czas
góra ok ....ale nogi .....one chyba nie skalały sie raczej serją przysiadów ..sylwetka asymetryczna i nierównomierna ...przyłuż sie do kopytak bo wygląda to troszke komicznie a wręcz tragicznie.......ogólnie powodzonka zycze bede śledził twoje postępy
  • 0

trancefxp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 880 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:programowanie, siłownia, dziewczęta :P

Napisano Ponad rok temu

Re: Lithuanian - na wszystko jest czas
Lithuanian, podaj wymiary przed cyklem
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] fociaki Trancef'a

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Lithuanian - na wszystko jest czas
ooo chlopie sylwetka konkretna:D
  • 0
wracamy do żywych...

BARKY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Lithuanian - na wszystko jest czas
no forma calkiem przyzwoita :] jak dla mnie to najlepiej lapa sie prezentuje, ale tak jak wspominal kolega wyzej,nog to chyba wogole nie cwiczysz ;) i przedramiona slabiutko cos.

podaj ciezary jakimi robisz na masie na podstawowych cwiczeniach ( wyciskania,mc ) to sie zobaczy jak poszlo. Bo ogolnych rekordow to nie ma co podawac,bo pewnie robisz osobne cykle silowe :hyhy: chyba ze nie robisz osobno sily,to podaj oglone rekordy :]

Powodzenia :]
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Lithuanian - na wszystko jest czas
to i ja dorzuce swoje 3 grosze-gora naprawde spoko, nie ma sie do czego przyczepic. Poprostu tylko wrzucac kolejne kilogramy ;) ale dol...kompletnie do wymiany :P Pracuj nad nogami bo naprawde kiepsko to wyglada i nieproporcjonalnie...zdrowia i postepow ;)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Lithuanian - na wszystko jest czas
Przy jakiej wadze te wszystkie wymiary?
ogólnie sylwetka wporzo a nogi to sie dżinsami zakryje ;)
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Lithuanian - na wszystko jest czas
nie zakryje body Jensy mają sie na nich opinać i pękać ! :hyhy:
a co powiedzieć hmmm tylko ja to widze czy te foty są jakieś dziwne jedne foto jakoś pocięte 2 w pixelach czym ty je robiłeś ? :D

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Lithuanian - na wszystko jest czas
ale powiem Wam, ze ja marze o takiej budowie... waskie biodra szczuple, ale umiesnione nogi... i szeroka i doscy masywna góra... Dla mnie bomba:D
  • 0
wracamy do żywych...

Paradoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 385 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze Wsi
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Sporty siłowe, Motoryzacja,

Napisano Ponad rok temu

Re: Lithuanian - na wszystko jest czas
A podaj jeszcze staz bo jestem bardzo ciekaw ile czasu potrzeba zeby taka sylwetke miec..
  • 0
"Siła jest bogiem trening nałogiem rzeżba zabawa a masa podstawą"

trihoo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:piłka nożna,siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Lithuanian - na wszystko jest czas
Formaa dobraa nawet bardzo dobra bym powiedział,tym bardziej mowisz ze zdjecia
sa po przerwie .Dla mnie KOZAK

Najlepiej co zauważyłem i dało zrobić wrażenie to szerokie plecy :padam: !

Resztaa kozacko też sie prezentuje

Dotyrajj nogii tak jak Maks pisał mają pekać na spodniach ;) a bedzie wizualniee wszystko pasowało

Szczerze nie wygloda mi to na 77kg jakby coś za mało..
ALE waga nie jest wyznacznikiem wygladu do końcaa
  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Lithuanian - na wszystko jest czas
Witam wszystkich.

Widze ze moj dziennik pobudził w was spore zainteresowanie i dobrze :) . Na samym początku mam pewne spostrzezenie mianowicie chodzi o ocene sylwetki.. Tematu nie założyłem po to by oceniać to jak wyglaam bo od tego jest inny dział!

Nogi wiem ze są chude i odbiegają od reszty ale i na nie przyjdzie kiedyś pora, puki co nie dbam o nie.

Pomiarów nie bede dokonywał jedyne co moge powiedziec to to ,że w prawej wicie jest 42cm teraz. Fotki robione są dziś na świerzo po znacznej przerwie. I to one są dla mnie wyznacznikami poprawy mojej sylwetki. A o wyniki siłowe teraz bedzie ciezko, gdyż puki co nie miałem sporo czasu gryfu w rękach , tym samym nie bede sie określał z cieżarami bo nie bede strzelał , wszystko wyjdzie w praniu.

Co do dalszych info to następnymi posiłkami dzisiejszego dnia były:
- połowa czekolady :hyhy: odrobina słodyczy nikomu nie zaszkodzi tym bardziej w towarzystwie slicznej dziewczyny ;)
- ziemniaki+ryba (nie wiem jaka to dokladnie była, w każdym razie bardzo smaczna)
- teraz zajadam ryż potrawką z piersi z indyka z ananasami a na koniec dopcham sie sałatka warzywna / ten indyk to super smaczne danie, a tak to wyglada:



- planuje jeszcze jeden z pzrewagą białka wolnowchłanialnego na noc, wiem ze serek wiejski stał w lodówce ;)

By podsycić wasze zainteresowanie tematem powiem, ze za jakieś 2 tygodnie planuje ruszyc z zestawem gaspari, do tego sporo innych ciekawych supli i próbek. Jeśli macie jakieś zastrzezenia co do prowadzenia tematu to chętnie wysłucham i zastosuje sie do wskazówek.

Pozdrawiam
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Lithuanian - na wszystko jest czas
no szykuje sie nastepny fajny dziennik :)

jedyne zastrzezenie to sprawa techniczna tzn wrzucaj te fotki tak zeby bylo odrazu widac a nie klikac po linkach ;p a tak to jest fajno :)
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Lithuanian - na wszystko jest czas
Dziś mija drugi dzień mojego dziennika.

Dziś byłem na siłowni i robiłem barki/ oczywiście delikatnie nie szarżujac z cieżarem.
Na poczatek porzadna rozgrzewka wszystkich stawów i przeszedłem do treningu:
- wyciskanie z zza głowy 3 serie właściwie poprzedzone jedna rozgrzewkowa / maxymalny ciezar 30kg na strone na 4 powt
- wyciskanie z przed głowy na sównicy / stały cieżar 10kg na strone po 14-10 powolnych , dokladnych ruchów
- wznosy hankli na boki 9kg/13kg/13kg/9kg 14-10 powt
- 2 serie wznosów w opadzie z dolnego wyciągu pojedyńczo

trening szału nie zrobił ;) no ale barki czułem że rozruszałem znakomiecie.. i chyba o to głównie chodziło :) ciekawe jak bedzie z zakwasami :P

śniadanie indyk z ryżem
trening
po treningu indyk z ryżem
dalej to juz nie była dieta tylko obrzarstwo.. 6h ciągłego jedzenia.. miałem rodzinna impreze wiec wsówałem jak mało kiedy.. pochlaniałem wszytsko w zasięgu rąk , do tego wypiłem pare kieliszków czystej :oczami: ale mam nadzieje ze to mi wpłynie jedynie na + i dziś sie porzadnie dzięki temu wyśpie ;) alkohol nie szkodzi dla sportu i zdrowia tylko trzeba wiedziec ile i kiedy można na niego sobie pozwolić.. tym bardziej jeśli sie nie bieże nawet supli puki co :niepewny: chciałbym przyjać troche białka na noc ale nie dam rady juz nic w siebie wcisnać a nie chce puki co łykac proszków.. zobaczymy moze zjem jeszcze coś delikatnie.

co sądzicie o treningu 3x w tyg - pon klata z tricem, sroda plecy z bicem, piatek barki z brzuchem ? wlaśnie tak planuje ćwiczyć na suplach, bo potzrebuje jakiejś odmiany a takie połaczenie żadko kiedy mi wychodziło.

pozdrawiam
  • 0

randy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 170 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:51°28'N 22°36'E
  • Zainteresowania:Życie

Napisano Ponad rok temu

Re: Lithuanian - na wszystko jest czas
Gora zajebista, nogi na dwoje, do poprawki ;) Ognia :)
  • 0

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Lithuanian - na wszystko jest czas
Oj brakuje uda i łydki. 3 serie przysiadow/ tydzien wystarcza na pierwsze kilka centymetrow w udach wiec dawaj :hyhy: Góra bardzo ładnie rozbudowana!

Powodzenia ogólnie

(wiedza idzie w parze z wygladem, niewielu takich na forum :cwaniak: )
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Lithuanian - na wszystko jest czas

pon klata z tricem, sroda plecy z bicem, piatek barki z brzuchem ?

git majonez, rob te nogi bo one z miecha na miech tez sie nie wyrobia i nie urosna, cwicz a gratis dostaniesz wiecej tescia :hyhy: z nog nie ode mnie :rotfl:
  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Lithuanian - na wszystko jest czas
RamzesII, o teścia sie nie boje.. planuje 3x 60kap novedex pojechać 4kap ED :hyhy:


na nogi przyjdzie pora , jeszcze nie teraz..
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Lithuanian - na wszystko jest czas
niby czemu nie teraz ? im później tym będzie trudniej coś z nimi zrobić ( no chyba że zarzucisz trening ala Tom Platz to sie coś ruszy :hyhy: )



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024