Skocz do zawartości


Zdjęcie

cel ----> MUTANT MASS!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

Daner0
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Górny śląsk
  • Zainteresowania:Elektronika

Napisano Ponad rok temu

cel ----> MUTANT MASS!
Witam wszystkich. Postanowiłem założyć swój dziennik motywacyjny... Pomyślałem że tak własnie łatwiej będzie mi dotrwać do celu. Do tej pory często traciłem połowę motywacji więc licze na zmianne :]

A więc:
Wiek: We wrześniu b.r kończe 17
Wzrost: 187cm
Waga: około 85Kg
Klata: 103cm
Biceps:37.5cm
Przedramię: 28cm
Kark 38.5cm
Szerokości w barkach: 52cm
Brzuch:89cm

Staż: 9miesięcy trenningów regularnych, a w sumie już niby 2 lata.

Mój cel to tak jak w temacie: maksymalna masa mięśniowa i najpierw pozbycie się zbytków. Nie chodzi mi tu o ostry zarys mięsni ale też tak żeby nie było zalegającego tłusczu, którego teraz niestety troche zostało. Pozatym... MUSCLE:D
Oczywiście nie będę ciagle cwiczył tylko na masę, czasem trzeba troche spalić albo siły dodać.

Czas od początku listopada do połowy grudnia trenowałem wedłóg niżej podanego planu, diety, suplemencji.

Trenning

Dieta

Suplementy

Podane wyżej moje wymiary itp są z przed tego cyklu. Aktualne postaram się podać w tym tygodniu. Zauważyłem że suplemencja pomogła, sam biceps ma centymetr więcej a maks na ławeczce był 100kg, reszty jeszcze nie mieżyłem.

W najbliższym miesiącu planuje ćwiczyć na siłe oraz aoroby żeby spalić zbędny tłuszcz.
Przed świetami byłem chory więc połowe efektów po cyklu szlag trafił, potem przez świeta i tak planowana przerwa... alkocholizacja i objadanie się... siedzenie na dupie i nic nie robienie... To wszystko przełożyło się na moje ciało;/ Tak więc planuje troche spalić tłuszczu i nadrobić straconą siłe. 100kg muszę lekko brać po tym najbliższym miesiącu. Wiem że jest to możliwe bo już tyle brałem z maksymalnym trudem ale wziałem. Więc trzeba powrucić.
W tym czasie także chciałbym oszczędzać na odżywki które zakupie po tym mieśącu. Myśle że około 500zł będę mogł wydać. Zależy od liczby klientów a zdażyło się że przed świetami w 2 tygodnie 500zl było więc...
Te odżywki już mają być na masę.

Jutro rozpisze sobie nowy trenning na te spalenie i przybranie siły.
Prosiłbym też o rady na ten temat.
Dieta taka jak wcześniej, link powyżej.
Ile dnowy powinnien być ten trenng?

Suplemencja: Gold omega 3 i kreatynina(jutro napisze jak to się dokładnie nazywa), mam jeszcze pół puszki nitrobolonu II z poprzedniego cyklu, nie wiem czy to brać, jak myślicie?

Zdjęcia może dorzuce... sie zobaczy.
  • 0

randy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 170 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:51°28'N 22°36'E
  • Zainteresowania:Życie

Napisano Ponad rok temu

Re: cel ----> MUTANT MASS!
Jak na 16 lat, to i wymiary ok i sila zajebiscie wyglada, powodzenia w dalszej drodze do celu. Wrzuc jakies zdjecia, ciekawe jestem jak wyglada to wizulanie
  • 0

Daner0
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Górny śląsk
  • Zainteresowania:Elektronika

Napisano Ponad rok temu

Re: cel ----> MUTANT MASS!
No właśnie tą wizualność psuje troche to co chce spalić... ale foty i tak wrzuce, jak tylko dostane jakiś aparat w swoje łapki i se bede mogł swobodnie popstrykać :cool:

I może odrazu zapytam. Chce robić 6-stke weidera w domu w wolnym czasie. Pytanie: ile razy w tygodniu i w jakich porach?
  • 0

BARKY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cel ----> MUTANT MASS!
6 z tego co pamietam to sie robi codziennie...ale jak masz oponke na brzuchu to nie zauwazysz efektow po niej. Wzmocnisz miesnie ale beda one pod tluszczem,wiec musisz palic ten fat.
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: cel ----> MUTANT MASS!
nie wiem ogolnie o co tu chodzi ale zawsze jak ktos ma oponke czy zalany jest na brzuchu to planuje robic 6 weidera i teraz moje pytanie w jakim celu?
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

randy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 170 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:51°28'N 22°36'E
  • Zainteresowania:Życie

Napisano Ponad rok temu

Re: cel ----> MUTANT MASS!
pewnie cel jest zawsze ten sam, ale brak wiedzy swoja droga
  • 0

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cel ----> MUTANT MASS!
Przedramie dotyraj bo odstaje od bicka powinienes miec grubo ponad 30....
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

Daner0
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Górny śląsk
  • Zainteresowania:Elektronika

Napisano Ponad rok temu

Re: cel ----> MUTANT MASS!
Tak: Dzis jestem po wstępnym treningu nwego cyklu. Trzebabyło przećwiczyć ten alkochol i zastygłe mięśnie po takiej przerwie. Jeszcze dzisiaj rozpisze nowy plan i podam aktualne moje wymiary. Planuje Jeszcze dokupi 100% carbo zeby sożywac je w wyliczonych ilosćiach w szkole itp. Mysle nad BCAA ale narazie ciezko z kasa wiec wiecej odzywek mysle w przyszłym miesiącu;)

nie wiem ogolnie o co tu chodzi ale zawsze jak ktos ma oponke czy zalany jest na brzuchu to planuje robic 6 weidera i teraz moje pytanie w jakim celu?


Hmm. Opony może nie mam ale troche zalega. Kumpel po AWFie mówił że jest to najlepsze ćwiczenie na rzeźbe brzucha i mocno daje w kość.

A i dzisiaj po treningu siłowym robiłem aeoryby na rowerku 15min. Tyle wystarczy jak w domu bede jeszcze weidera trenował?
  • 0

Daner0
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Górny śląsk
  • Zainteresowania:Elektronika

Napisano Ponad rok temu

Re: cel ----> MUTANT MASS!
Sory za zaniedbanie. Byłem strasznie zajęty wczoraj i dziś. Ale dziś napewno wszystko jeszcze napiszę:) Porsze o odp z tą 6weidera


edit: dziś też nie dałem rady, nawet nie zdążyłem wsystkiego zrobić co musze a i tak jest już po 2 w nocy;/ Jutro siłka:) mam nadzieje że już wszystko rozpisze:)

Postanowiłem kupić Carbo 93% 3Kg jako uzupełnienie diety w szkole. Na ogół nie mam czasu nic jeść a potem zaraz na siłke, bałem się o zwiększenie diałań katabolicznych...
  • 0

Daner0
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Górny śląsk
  • Zainteresowania:Elektronika

Napisano Ponad rok temu

Re: cel ----> MUTANT MASS!
Dobra chłopaki... Wuciłem... Poprednio to był falstart ale dziś już na poważnie. Zaraz robie rozpiske diety i nowego treningu;) Mam tylko pytanie. moge stosować trenning na mase, obciążenie dokładać progresywnie na siłe i po trenningu robić aeoroby żeby spalić troche fatu?? Czy przekombinowałem to?? Prosze o szybką rade zanim zacze robić plan;)
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: cel ----> MUTANT MASS!
mozesz ;) trening na mase z progresja ciezaru+aeroby- jest OK :hyhy:
  • 0

Daner0
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Górny śląsk
  • Zainteresowania:Elektronika

Napisano Ponad rok temu

Re: cel ----> MUTANT MASS!
A nie strace przy tym na efektach czegos? Np ze mi masy miesniowej mniej pujdzie itp??
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: cel ----> MUTANT MASS!

ze mi masy miesniowej mniej pujdzie

powinna pujsc tylko ta "dobra" masa, czyli miesko, a tłuszczyk baj baj xD przy odpowiedniej diecie wszystko bedzie ok ;)
  • 0

Daner0
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Górny śląsk
  • Zainteresowania:Elektronika

Napisano Ponad rok temu

Re: cel ----> MUTANT MASS!
hmm. bo czytalem własnie na tym forum przed chwilą ż nie da rady za cholere cwiczyc na mase i jednoczesnie spalic tłusz... Chce zrobić tak:

Pierwszy cykl cwiczyć treningiem na mase ale progresywnie, po trennigngu aeroby. Dieta i suplemencja: jak najwięcej białek, węglowodanów nie więcej niż białek(żeby energia brała się z nadmiaru tłuszczu) i jak najmniej tłuszczu... Da rade takie coć?
W ferie zimowe chce ćwiczyć wedłóg tego treningu http://www.forum-kul...showtopic=38025, ferie mam za tydzień czy 2, puźniej dalej massa + progresja +aeroby.

Po skończeniu tego cyklu tydzień- maks 2 tygodnie przerwy i HST z tą samą dieta i suplemencją i tak już do wakacji. Co o tym myślicie? brać się za kompletną rozpiskę czy inaczej to poplanować?
  • 0

Daner0
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Górny śląsk
  • Zainteresowania:Elektronika

Napisano Ponad rok temu

Re: cel ----> MUTANT MASS!
Diete i suple mam niej więcjej już rozpisane, trenning też. Napisze to tu narazie wstęppnie z możliwościa zmiany i PROSZĘ O RADY I KOREKTY;)

Dieta: 5 posiłków
1. przed szkołą - twaróg, płatki, jajka, jajecznica, chleb pełnoziarnisty coś jak WASA
2. Mutant mass + matrix 5.0 na pierwszych lekcjach
3. Na ostatnich lekcjach - ryż, piersi z kurczaka, ryba
4. Mutant i anabolic window po trenningu
5. kolacja- twaróg, jajka,


Suple które planuje kupić lub już mam:
Creatine Powder 500g +250g gratis
Matrix 5.0
Mutant Mass 6.8kg
Anabolic window
Nitrobolon II
Tauryna
Gold Omega 3 olimp labs
ZMA
testosteron w tabletkach
BCAA

Trenning: Narazie 3 dniowy
Poniedziałek: Armagedon na ramiona - 2 serie rozgrzewki, biceps i triceps na przemian, obciażenia tyle by po 10 cwiczeniu już nie umieć więcej powtórzyć. + aeroby 20min

wtorek: wolene;)

środa: klata(progresja) + Barki(technicznie, przytrzymując cieżar i powoli opuszczając) + aeroby 20min

piątek: znowu Armagedon + plecy (technicznie, przytrzymując cieżar i powoli opuszczając) +aeroby 30min

w ferie robić wedłóg tego treningu? czy dalej wedłóg tego co napisałem?

Aktualne "parrametry" moje podam za chwilke.

Cel do wakacji -----> być zadowolony ze swojej figury i masy mięsniowej w każdej chwili;) nie tylko jak się wypne napakowany po siłce przed lustrem;p

Damy rade???
  • 0

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: cel ----> MUTANT MASS!
po 1 jak robisz armageddon to nie robisz normalnego treningu , zapraszam do FAQ działu trening

po 2 trening pojebany moim zdaniem , barki na mase klata na sile , i moze triceps na rzezbe? obierz sobie jeden z tych celów i dąż do niego

po 3 co to za testosteron w tabletkach?

Daner0
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Górny śląsk
  • Zainteresowania:Elektronika

Napisano Ponad rok temu

Re: cel ----> MUTANT MASS!
po 1 włąsnie w FAQ wyczytałem że robiąc armagedon nie możemy zapomnieć o pozostałych partiach ale nie możemy ich tak wymęczać jak ramion.
ppo 2 wyżej bikerider napisał że własnie dobrze by progresją jechać na siłe a trenning ogólnie masowy zrobić. A to że napisałem że to na siłe a to na mase to wyjasnienie że ta progresja to włanie chodzi mi żeby na klate więcej siły mieć bo z masą i tak mam nieproporcionalną do innych parti mięsnie(skutki nieprzmeyślanego trenningu w domu 2 lata wcześniej;/) a nie że sobie to chce rzeźbić, to żeby urosło a to żeby mieć więcej siły. Tu chodzi tylko o stosowanie progreski przy cwiczeniu klaty. Wez to pod uwage. Bo tępy nie jestem i nie jest to mój pierwszy cykl by nie wiedzieć takich rzeczy że albo się cwiczy na rzeźbę albo na masę.
  • 0

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: cel ----> MUTANT MASS!
kur.. (cenzura)

ja np. jak robie mase , to robie progresje na wszystkich partiach , jak chcesz np. zwiększyc siłe barków jak będziesz robil takim samym cięzarem cały czas ??

Daner0
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Górny śląsk
  • Zainteresowania:Elektronika

Napisano Ponad rok temu

Re: cel ----> MUTANT MASS!
aktualne wymiary:

waga-86kg
biceps-37,7cm
klata-107cm
przedramię-29,5
barki-117
kark-41-44(zależy w jakim miejscu)
brzuch-93,5

Czyli ogólnie spadki formy, jedynie z karku jestem zadowolony;) reszta to porażka z poprzednim mierzeniem... jeszcze na dodatek miedzy czasie mialem cykl mutant mas + nitrobolon 2... no ale choroba, antybiotyki i 2 tygodnia obżarstwa i 3 tygodnie alkocholizacji daly rezultaty;/ :wstyd: :/


Kosior... siłe to chce zwiększyć tylko na klatke w wyciskaniu.... reszta to maksymum masa mięsniowa...dlatego ogólnie sposób cwiczen mam na mase, ale do cwiczen na klate dochodzi progresja by siła też wzrosła... rozumiesz?? czy dalej będziesz się denerwował i przeklinał?
  • 0

Daner0
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Górny śląsk
  • Zainteresowania:Elektronika

Napisano Ponad rok temu

Re: cel ----> MUTANT MASS!
To jak, dobry mam plan, diete i suple czy nie? Naprawde prosiłbym o jak najwięcej opini i rad.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024