Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dorian NOX PUMP vs NO SHOTGUN v3


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Numer 1 wg Ciebie (5 użytkowników oddało głos)

Numer 1 wg Ciebie

  1. DORIAN NOX PUMP (3 głosów [50.00%])

    Procent z głosów: 50.00%

  2. NO SHOTGUN v3 (3 głosów [50.00%])

    Procent z głosów: 50.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

karol1991418048782
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dorian NOX PUMP vs NO SHOTGUN v3
Chciałbym utworzyć wątek testowy o tych dwóch "nowych" suplach na rynku, które mało kto testował.

Pierwszy to NOX PUMP reklamowany przez samego Doriana
Dołączona grafika
SKŁAD:

Dołączona grafika


Drugi to NO SHOTGUN v3 od VPX
Dołączona grafika
SKŁAD:
Dołączona grafika

Chciałbym poznać wasze opinie na temat ich składu oraz korzyści skłaniające do zakupu poszczególnego suplementu.
NOX PUMP: Duża cena 199zł na aukcji=30saszetek,choć ktoś pisał, że dla niego wystarczy 1/2 saszetki czyli było by aż na 60dni....
NO SHOTGUN: stosunkowo nowy, podobno nie różni się zbytnio od zwykłego oprócz nowym opakowaniem?
  • 0

amigo
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dorian NOX PUMP vs NO SHOTGUN v3
tego shotguna akurat bierze sie po treningu ;D wiec nie wiem dlaczego je porównujesz :)
  • 0

karol1991418048782
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dorian NOX PUMP vs NO SHOTGUN v3

tego shotguna akurat bierze sie po treningu ;D wiec nie wiem dlaczego je porównujesz :)


(...)do zastosowania przedtreningowego....

Chciałbym wyłonić boostera nr 1 z tych dwóch
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dorian NOX PUMP vs NO SHOTGUN v3
patrzac na dawki pompowaczy v3 ma troszke wiecej, lecz w obydwu stakach nie jest przedstawiony dokladny udzial poszczególnych substancji i tak np v3 moze miec ich wiecej 10,952mg , ale znow ciezko powiedziec czy moze nie ma mniej mg wazniejszych prekursorów NO, jak cytrulina, arginina. tak wiec bez przetestowania lub dokladnego skladu jak w przypadku np. maasacry ciezko wylonic kandydata :/
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Alumix
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trzemeszno
  • Zainteresowania:Siłownia, Armwrestling, boks, mma, strong-man, telefonia komórkowa, fotografia itd.

Napisano Ponad rok temu

Re: Dorian NOX PUMP vs NO SHOTGUN v3
ja brałem tego nowego Shotguna i nie powiem byłem zadowolony, podobne odczucia jak podczas pierwszego cyklu na Cell Pumpie z tym że on już na mnie przestał działać... a tu miałem nawet problem z ukończeniem treningu tak łapki się po napinały :hyhy:
  • 0
Kto stawia sobie za cel doskonałość, osiąga więcej niż przeciętność; kto stawia sobie za cel przeciętność nie osiągnie nawet tyle...



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024