Skocz do zawartości


Zdjęcie

Luminox kontraTraser H3


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

budo_coogee
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska

Napisano Ponad rok temu

Luminox kontraTraser H3
Z uwagi, iz to mój pierwszy post chcę przywitać "tubylców" i porsić o pomoc w rozstrzygnięciu mojego dylematu.
Przymierzam sie do zakupu zegarka Luminox lub Traser H3 Comander lub Black Storm.

1.Zależy mi na tym aby zegarek miał system luminescencji który umozliwia odczyt bez onieczności doświetlania fosforowych znaków latarką. Czy jest jakas alternatywa dla trytu ( oczywiście poza oswietleniem diodowym jak w zegarkach elektronicznych).

2. Czy są inne poważne firmy poza wyżej wymienionymi oferujące zegarki do 2000zł.

3. Gdzie w Polsce mogę kupić Trasera lub Luminoxa. Allegro odpada, mam złe doswiadczenia. Interesuje mnie zakup tylko z oficjalnie działajacej firmy z rachunkiem i gwarancją obowiązująca w Polsce.

I temat niezwiązany z zegarkami ale nie znalazłem nigdzie na BUDO informacji na temat:

Jak dołączyc do grupy Userów VB.
1. Prawo handlu na Vortalu Budo mają użytkownicy należący do grupy Userów VB.

pozdr
  • 0

budo_pecado
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Luminox kontraTraser H3
Poważne sklepy, które chyba mają to w ofercie to [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] lub [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Co do dodania się do grupy użytkowników to jeśli mnie pamięc nie myli trzeba zrobić tak:

u góry, pod reklamami masz link "Grupy". Na liście znajdź "Użytkownicy vortalu Budo", kliknij guzik "Zobacz Informację". Na tabliczce informacyjnej znajdziesz guzik z napisem "Dołącz". Potem trzeba poczekać, czasami chwilę, czasami kilka dni.

Witaj na forum :-)
  • 0

budo_coogee
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Luminox kontraTraser H3
pecado, dzieki bardzo.
Może ktoś wyrazi swoja opinie na temat marek Traser H3 i Luminox? A moze sa inne marki oferujące zegarki sensu stricto militarne w podanym przedziale cenowym?
  • 0

budo_pecado
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Luminox kontraTraser H3
O Luminoxach poczytasz w dziale Tactical Gear, była jakaś recenzja nie dalej jak 2 miesiące temu (raczej mnie niż).

Pozostałych nie znam nawet ze słyszenia, bo to nie krąg moich zainteresowań, wybacz :?
  • 0

budo_gilotyna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Luminox kontraTraser H3

2. Czy są inne poważne firmy poza wyżej wymienionymi oferujące zegarki do 2000zł.

[CHYBA] chase-durer stosuje tego rodzaju podświetlanie. Znajdziesz taniego pośrednika, to w 2 koła sie zmieścisz (choć to zależy też od modelu).

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_coogee
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Luminox kontraTraser H3

2. Czy są inne poważne firmy poza wyżej wymienionymi oferujące zegarki do 2000zł.

[CHYBA] chase-durer stosuje tego rodzaju podświetlanie. Znajdziesz taniego pośrednika, to w 2 koła sie zmieścisz (choć to zależy też od modelu).

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Dzięki za wskazanie tej marki, ale nie chcę kombinować z pośrednikami. Interesuje mnie wyłącznie zakup u polskiego przedstawiciela dającego polską gwarancję.
  • 0

budo_makato
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Luminox kontraTraser H3
Kilka słów odnosnie systemu luminescencji opartego o tryt.
Otóż nr 1 na świecie, a jednocześnie głównym dostawcą tej technologii do wszystkich liczących się producentów zegarków i nie tylko zegarków ( również optyki wojskowej i myśliwskiej itp . ) jest szwajcarska firma mb-microtec ag, która jest też włąścicielem marki Traser Watches.
Luminox swój całkiem niezły marketing zbudował w oparciu, o nagłośnienie kontraktu na dostawy zegarków dla załóg myśliwców USAF Stealth F-117 Nighthawk, biorąc podzespoły swoich zegarków z firmy mb-microtec ag, czyli z Trasera.
  • 0

budo_gilotyna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Luminox kontraTraser H3
A poza tym podświetlanie trytem jest nazywane w kręgach wojskowych "shoot me here light" :lol: dlatego częściej wybierają zegarki z podświetlaniem na przycisk. Na obszarach pustynnych/stepowych nawet palenie papierosów jest niewskazane (cholera wie gdzie siedzi snajper :lol: ). Ktos kiedyś na tym podforum wkleił bardo ciekawy tekst (czy link) do angielskiego forum o zegarkach, tam kolo właśnie badał zagadnienie wirst wtatch'ów w kręgach wojskowych. Warto znaleźć i przeczytać.
  • 0

budo_pecado
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Luminox kontraTraser H3

dlatego częściej wybierają zegarki z podświetlaniem na przycisk


I pewno stad sie wziela druga marketingowa korzysc tych opasek ochronnych na zegarek - nie dość, że chronią szkiełko przed urazami to jeszcze właściciela przed śmiercią ;-)
  • 0

budo_gilotyna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Luminox kontraTraser H3
Tylko jak są na rzep to za każdym razem słychach "traaaaaaahhhh" przy oblukaniu godziny :lol:
  • 0

budo_pecado
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Luminox kontraTraser H3
Ten patent z kolizją marketing-rzeczywistość przypomina mi przypadek kolegi (radiowca w marynarce), który dostał ataku śmiechu na wykładzie, gdzie profesor udowadniał, że WLAN jest przyszłością komunikacji na polu bitwy :-)

Ech.. życie ;-)
  • 0

budo_coogee
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Luminox kontraTraser H3
Dziekuję wszystkim za ich opinie i sugestie, klamka zapadła. Wczoraj złożylem zamówienie w [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] na Trasera P6504 Black Storm. Mam nadzieję , że to bedzie to czego oczekuję.
  • 0

budo_coogee
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Luminox kontraTraser H3
Już jest, ujmę to tak: JEST ZAJEBISTY :!: :!: , a obsługa w [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] pełen profesjonał.

PS
dzięki makato !
  • 0

budo_harry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Luminox kontraTraser H3
A może ktoś z Was ma Smith&Wessony z trytem? Właśnie się lekko napaliłem na tytanowy model (albo diver lub tactical - jeszcze nie wiem) - maja metalowe koperty i też metalowy bezel... Jak wrażenia z używania S&W?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024