Skocz do zawartości


Zdjęcie

No Xplode


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

Adaskoo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

No Xplode
Siemankooo, chciałem się dowiedzieć czy słyszeliście coś o suplemencie "No Xplode" ostatnio koleszka zjadł a efekt bardzo zdumiewające ... :zdziwko:
Chciałem się dowiedzieć jakie są wasze opinię na temat tej odżywki, w wielu opisach w internecie można przeczytać że przy nad użyciu nawet zawału można dostać a kopa daje nie porównywalnie dużego ... :looka:
Co wy macie do powiedzenia na temat tej odżywki ?? :oczami:
  • 0
TYLE SZANS, ILE ODWAGI !!!
Nie masz pleców?? NIE OSZCZĘDZAJ ŁOKCI!!!...

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: No Xplode
A powie mi ktos wreszcie czy nano x 9 jest dobry...? :zdziwko:
  • 0

Adaskoo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: No Xplode
Teraz tyle tego wsio na rynku ze nie wiadomo za co sie łapać... ale opinię na temat tego typu odżywek ciężko wyciągnąć ...:/ no ale poczekam zobaczymy jeszcze ktoś może się wypowie :D
  • 0
TYLE SZANS, ILE ODWAGI !!!
Nie masz pleców?? NIE OSZCZĘDZAJ ŁOKCI!!!...

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: No Xplode
ja ci Adaskoo, odpowiem za tydzien bo juz mam zamiar skomplementowac suplementy i ruszac z cyklem w ktorym bedzie no xplode
  • 0

Adaskoo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: No Xplode
"1 październik:
No Xplode + GM + Weider mega mass + Animal nitro + Artretin, cel -> duza sila/masa" :padam:

Piękny cykl żeby tylko kasiory jeszcze tyle było =D, po cyklu odrazu czekamy na opisik efektów !!
  • 0
TYLE SZANS, ILE ODWAGI !!!
Nie masz pleców?? NIE OSZCZĘDZAJ ŁOKCI!!!...

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: No Xplode
spoko bedzie tera jeszcze gromadze sprzet ale za niedlugo jade z cyklem ostro
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: No Xplode

Siemankooo, chciałem się dowiedzieć czy słyszeliście coś o suplemencie "No Xplode"



Ja nie bralem ale mam kumpla w robocie - anglik - on to bral i mowil ze wymiata. Bo ja chcialem kupic Amped firmy Met-rx i pytalem go o opinie. Powiedzial ze Amped jest dobry bo bral i widzial efekty ale najlepsze co bral to No Xplode - bardzo to zachwalal i mi polecal. Wiec jak bede robil nastepny jakis cykl na staku kreatynowym (okolo grudnia lub stycznia) to chyba wlasnie kupie No Xplode


ale jeszcze dodam ze koles sie raczej zna na rzeczy bo jest przedupny, lape ma ogrmoną i widac ze to naturalne sa miesnie a nie na sterydach, zreszta sam mowil ze nigdy nie bral sterydow i nie zamierza, wiec wypracowal to wszystko jedynie na diecie i suplach, wiec mniemam ze koles wie co mowi.

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: No Xplode
ja słyszalem ze często jedna miarka po kilku treningach nie daje rady juz i treba sypac 2 miarki na porcje zeby cos kopło przed treningiem

Adaskoo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: No Xplode
Czytałem w innych źródłach w necie że przedawkowanie może zakończyć tragicznie a bierze się bardzo mało tego bo tylko przed treningiem jedno miarkę 1 x dziennie więc musi być mocne...
a koleszka też ostro się zachwycał...
Ja w sumie też sobie kupie ale dopiero w listopadzie zacznę cykl na tym bo jednak cena też nie mała ...
  • 0
TYLE SZANS, ILE ODWAGI !!!
Nie masz pleców?? NIE OSZCZĘDZAJ ŁOKCI!!!...

karol1991418048782
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: No Xplode

ja słyszalem ze często jedna miarka po kilku treningach nie daje rady juz i treba sypac 2 miarki na porcje zeby cos kopło przed treningiem



Zgodze się. Po tygodniu musiałem walić 2pełne miarki bo nie było nic czuć. Pod koniec cyklu prawie w ogóle nie ruszał
  • 0

Adaskoo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: No Xplode
W sumie każdy ma inny organizm zobaczę sam po sobie:D jak bd, i wtedy sam ocenie ile prawdy w tym co mówią ludzie bym wkleił adres do innego serwisu ale nie można sami byście zobaczyli co ludzi piszą... :P
  • 0
TYLE SZANS, ILE ODWAGI !!!
Nie masz pleców?? NIE OSZCZĘDZAJ ŁOKCI!!!...

Alumix
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trzemeszno
  • Zainteresowania:Siłownia, Armwrestling, boks, mma, strong-man, telefonia komórkowa, fotografia itd.

Napisano Ponad rok temu

Re: No Xplode
Po tygodniu stosowania myślę że mogę coś napisać na temat tego NO Xplode Największe zdziwienie (pozytywne) było na pierwszym treningu - brałem wiele odżywek "na pompę" ale żadna tak natychmiastowo nie pobudziła/pompowała jak Xplode i to po jednej miarce przed treningiem... Prawdopodobnie z czasem będzie trzeba zwiększyć dawkę o czym będę na bieżąco informował. Dodam że mój (nieco większy) brat dzisiaj także dostał swojego Xplode (Allegro) i też jest w szoku...
  • 0
Kto stawia sobie za cel doskonałość, osiąga więcej niż przeciętność; kto stawia sobie za cel przeciętność nie osiągnie nawet tyle...

karol1991418048782
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: No Xplode

Po tygodniu stosowania myślę że mogę coś napisać na temat tego NO Xplode Największe zdziwienie (pozytywne) było na pierwszym treningu - brałem wiele odżywek "na pompę" ale żadna tak natychmiastowo nie pobudziła/pompowała jak Xplode i to po jednej miarce przed treningiem... Prawdopodobnie z czasem będzie trzeba zwiększyć dawkę o czym będę na bieżąco informował. Dodam że mój (nieco większy) brat dzisiaj także dostał swojego Xplode (Allegro) i też jest w szoku...


Dobrze przypuszczasz. Po 2-3tygodniu z pewnością będziesz musiał zwiększyć dawke, u mnie przez pierwszy tydzień był odlot, a później średnio:)
  • 0

Alumix
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trzemeszno
  • Zainteresowania:Siłownia, Armwrestling, boks, mma, strong-man, telefonia komórkowa, fotografia itd.

Napisano Ponad rok temu

Re: No Xplode
Domyślam się, bo brałem już kilka innych polecanych "pompujących" supli np: Shotgun, cell pump, X-pand i niezależnie co by to nie było działanie z czasem znacząco spadało-też wyżej to uwzględniłem;] Póki co Xplode zadziałał najszybciej :hyhy:
  • 0
Kto stawia sobie za cel doskonałość, osiąga więcej niż przeciętność; kto stawia sobie za cel przeciętność nie osiągnie nawet tyle...

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: No Xplode

cell pump, X-pand

no to zes pojechal
  • 0

trihoo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:piłka nożna,siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: No Xplode
Znajomy zajada decka stack i no xplode który jest po paru cyklach na koxie i ma juz dość duża przrwe od saa
Twierdzi że jest masakra na treningu
Zresztą widze że forme trzyma cały czas ;)
  • 0

amigo
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: No Xplode

cell pump, X-pand

no to zes pojechal


haaha no cell pump to najlepszy pomper :D :D :D

ja jeszcze dokupilem plasma jet :D jak narazie ma zajebiste opinie wiec trzeba go obadac :) wezme go odrazu po cyklu na krecie
  • 0

Alumix
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trzemeszno
  • Zainteresowania:Siłownia, Armwrestling, boks, mma, strong-man, telefonia komórkowa, fotografia itd.

Napisano Ponad rok temu

Re: No Xplode
Cell Pump brałem już dawno :] poza tym nie było najgorsze ;)
  • 0
Kto stawia sobie za cel doskonałość, osiąga więcej niż przeciętność; kto stawia sobie za cel przeciętność nie osiągnie nawet tyle...

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: No Xplode
tyle ze to nie "pomper" a kreta a to jest roznica xpand to samo
  • 0

Alumix
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trzemeszno
  • Zainteresowania:Siłownia, Armwrestling, boks, mma, strong-man, telefonia komórkowa, fotografia itd.

Napisano Ponad rok temu

Re: No Xplode
hmmm no fakt :wstyd: :rotfl: mój poziom wiedzy jest z pewnością mniejszy od takich znawców jak wy :padam: :hyhy: chciałem się podzielić moim doświadczeniem ale sam też się czegoś nauczyłem ;) dzięki za sprostowanie itd :) W takim razie co jeszcze polecacie takiego typowo na pompę ?
  • 0
Kto stawia sobie za cel doskonałość, osiąga więcej niż przeciętność; kto stawia sobie za cel przeciętność nie osiągnie nawet tyle...



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024