Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kreta na noc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

BARKY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kreta na noc
jak nam wiadomo przyjmowanie krety ( dokladnie chodzi mi o zwykle mono ) czy to rano czy przed czy po tren nie ma az tak wielkiego znaczenia. Natomiast czytajac sobie ostatnio trening i suplementacje ( tą bez koksow ;) ) T. Bobrowskiego patrze a tu kreta na noc...Powiem szczerze ze moze jestem zacofany ale z takim przyjmowaniem sie nie spotkalem. ale jak sie zastanowic to kretka w koncu ma tez wlasciwosci antykataboliczne wiec wskazane na noc...Co o tym sadzicie, jakie sa wasze opinie,moze ktos wypowie sie z doswiadczenia ? a moze jakie sargumenty przeciw takiemu stosowaniu, albo najlepiej jakies badania naukowe hehehehhe ;)
  • 0

husky1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreta na noc
Można brać na noc, ale raczej nie traktował bym tego jako antykatabolik
  • 0

BARKY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreta na noc

Można brać na noc, ale raczej nie traktował bym tego jako antykatabolik


nie no wiadomo ze jakos typowy antykatabolik to nie,tylko to byl przyklad jako plus brania na noc, bo tak jak mowie nie spotkalem sie raczej wczesniej z braniem kreatyny przed snem i jestem ciekaw waszych oponi na ten temat :]
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreta na noc

jak nam wiadomo przyjmowanie krety ( dokladnie chodzi mi o zwykle mono ) czy to rano czy przed czy po tren nie ma az tak wielkiego znaczenia

ma :)

kreta na noc...Powiem szczerze ze moze jestem zacofany ale z takim przyjmowaniem sie nie spotkalem

tomek robil rozne proby jakos jeszcze w 2003 roku bral ogolnie przyjety standard [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] obecnie jesli bierze przed snem to napewno nie sama krete tylko raczej z aminami czy bialkiem

a odnosnie dalszych pytan to chyba nie potrzebnie obciazac sobie organizm/nerki na noc to raz, a dwa ze dzialanie antykataboliczne mono to poprostu zatrzymywanie wody wiec ni jak ma sie do dzialania typowych antykatabolikow jak glutamina, bcaa, tauryny, hmb nie hamuje wkoncu kortyzolu
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024