Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaki odstep


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Daroo89
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnów
  • Zainteresowania:Silownia , Sztuki Walki

Napisano Ponad rok temu

Jaki odstep
Przed treningiem biore Shock Therapy a po treningu Storm ... i mam pytanie jak wszamam storma to za ile moge jesc posilek ....a przed rteningiem jak biere Shocka to ile rpzed nim zjesc ?
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki odstep
Daroo89,
przed tr. posiłek ~1h, a po stormie mozesz wszamac posiłek lub gainera po 15-20 min ;)
  • 0

Daroo89
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnów
  • Zainteresowania:Silownia , Sztuki Walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki odstep
bikerider,
1 h przed treningiem posilek, 30 min. przed silka Shock Therapy i na silownie tak mam to rozumiec ?
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki odstep
zle, jesli zrobisz tak jak bikerider napisal to znaczy ze wezmiesz shock'a 30 minut po pisilku, jaki posilek ci sie strawi w ciagu 30 minut ? w ten sposob wezmiesz shocka gdy zarcie wciaz bedzie zalegac ci w zoladku przez co opozni to wchloniecie sie aktywnych skladnikow z shock'a. to tez zalezy ile masz zamiar zjesc. okolo 1.5 h przed treingiem posilek a 30 minut przed treningiem shock therapy, to ci daje 60 minut na przetrwienie tego co zjesz zanim wezmiesz shock'a - to juz lepiej wyglada.

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki odstep
a ja zawsze pilem suple 15 min przed treningiem :D lub bezposrednio na silowni...zanim przeprowadze rozgrzewke i sie przebiore to i tak zejdzie spokojnie te 10-15 min. bierz jak ci wygodniej bo nienapisalas czy masz blisko silownie czy musisz jechac autobusem itd. i tak efekt koncowy ten sam, najwyzej pompa zaskoczy w 2 cwiczeniu :rotfl:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Daroo89
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnów
  • Zainteresowania:Silownia , Sztuki Walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki odstep
A tak zeby niezakladac nowego tematu ...... slyszalem zeby unikac kofeiny gdy sie bierze Stacki kreatynowe prawda?
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki odstep
nie , są przecież stacki kreatynowe które zawierają kofeinę

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki odstep
ja zawsze jak jestem senny przed silka z godzine to se malą kawe walne , a 15 przed silką stak kreatynowy i jazda :D



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024