Skocz do zawartości


Białko czy węglowodany?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_Conrad_*

Guest_Conrad_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Białko czy węglowodany?
Co osoba szczupła, ze szybką przemianą materii powinna jeść więcej? Produkty zawierające białko czy węglowodany?

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko czy węglowodany?
powinna spożywać białko , węglowodany i tłuszcze w odpowiednich proporcjach ( oczywiście nie musisz sie martwić o tłuszcze bo ryzyko zalania tłuszczem jest znikome ) białko 1,5 g na kg masy ciała , węglowodany 6-7g na kg masy ciała , tłuszcze 1-1,5g na kg masy ciała , jedzenie minimum 5 posiłków dziennie i ilość kcal minimum 500 ponad normę nie polecam dodatkowych wysiłków bo przy szybkim metabolizmie trudno zadbać o nadwyżkę kaloryczną

lukasz2805
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko czy węglowodany?
ja mysle ze bialko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko czy węglowodany?
białko przyspiesza metabolizm (zwłaszcza jego duże ilości )
ja bym proponował nie faszerować sie białkiem tylko przyjmować odpowiednie jego ilości w odpowiednich porach , i skupić sie na węglowodanach i zdrowych tłuszczach potrzebujesz sporej ilości węgli żeby gromadzić zapasy energii i odnawiać glikegon , nie musisz sie martwić że złapiesz tłuszcz bo to będzie ciężka sprawa u ciebie :P (wiem po sobie ) ;)

GośćGuest_Conrad_*

Guest_Conrad_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko czy węglowodany?
A co zrobić żeby węglowodany się lepiej wchłaniały? Ja piję oliwę z oliwek. Dobrze robię?

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko czy węglowodany?
Conrad, a co słabo Ci sie wchlaniaja, jak opiszesz ten stan ? :rotfl:
Oliwa z oliwek bardzo dobre zrodlo tluszczy nienasyconych, profilaktyka chory wieńcowej, same pozytywy no i duzo kalorii (1g 9kcal). Ale ona nie ma zadnego wplywu na wchlanianie wegli ;)

lukasz2805, zeby ci sie czacha nie przegrzala :hyhy:
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

mrc1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Siłownia, suplementacja, kobiety

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko czy węglowodany?
dieta powinna być kaloryczna i mieć sporo węgli u osób z szybką przemianą materii :)
Tylko z nimi uważaj żeby cię nie oblało np na brzuchu, wszystko w odpowiednich ilościach i będzie ok
  • 0
Life is too short to be small



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024