Skocz do zawartości


Zdjęcie

JAk utrzymać to co wypracowałem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Robercik2802
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

JAk utrzymać to co wypracowałem
Mam pytanie jak utrzymać takie ramie jak uzyskałem bo bede ćw teraz z przerwami aż do maja ale przerwy beda niekiedy nawet 3 tygodnie z powodu wyjazdów i imprez:/ No i mam pytanie nie pije na imprezach dużo czeka mnie 5 imprez czy jak na nich troche wypije to szkodzi to:/ moim rozmiarom.. No i jak przestane ćw załóżmy w połowie kwietnia to jak do lata a kąkretnie do wakacji utrzymać bicek,tricek,bary i przedramie takie same poprostu żeby mi nie zmalało.. Bicek pozostał te 35cm a przedramie 32,5cm, nie chciałbym aby mój wysiłek był na marne
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk utrzymać to co wypracowałem
sprawa jest prosta jak budowa czolgu T-55 nie cwiczysz spada pijesz spada logiczne ze spadnie jak bedziesz pic malo duzo ale pic a przede wszystkim nie cwiczyc
  • 0

Robercik2802
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk utrzymać to co wypracowałem
Aha rozumiem:/ a jak będe np. ćw np. w pierwszym tygodniu miesiąca bary 3 serrie po 8 wyciskanie zza karku ,w 3 tygodniu biceps,triceps.. Biceps:uginanie ramion ze sztangielkami stojąc podchwytem 2serrie po 8,oparte o kolano 2 serrie po 8,triceps: wyciskanie francuskie sztangielki w siadzie 2 serrie po 8,pompki w podporze tyłem 2 serrie po 12 czy taki trening co miesiąc pozwolił by mi to utrzymać??
  • 0

B[u]B[u]
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 602 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Brzeziny
  • Zainteresowania:SpoRt|Parkour|Pakernia

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk utrzymać to co wypracowałem
żeś na wymieniał tego
jak chcesz aby to sie trzymało to chociaż jaką taka diete trzymaj i ćwicz
przyrostów za dużych sie nie spodziewaj ale waga pewnie będzie sie utrzymywać

i tak jak ramzi nie bedziesz cwiczyc spadnie bedzie pił spadnie strasznie badziewna dieta tez nie licz na cuda.Tylko nie myśl ze jak nie pujdziesz na 2 treningi czy raz czy dwa wypijesz to łape bedziesz miał jak z przed cwiczec poprostu to sobie będzie tak leciec w dół
  • 0
...

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk utrzymać to co wypracowałem
Robercik2802, spadku za wielkiego nie bedzie ale zdeka mysle ze z 0.5cm-1cm spadnie bo skoro imprezy beda i wyjazdy to takowej diety napewno nie bedziesz trzymac wiec wiesz wagowo moze nie spadnie choc tez watpie w to z kabla najszybciej schodzi jak co jesli nie cwiczysz regularnie i wmiare diety nie masz no ale lepiej takie cos sprobowac zrobic niz wogole nie cwiczyc
  • 0

Robercik2802
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk utrzymać to co wypracowałem
Nie ,że ja duzo pije na imprezach.. To tylko 4 imprezy:D:D.. wiecej niż 10 kelichów to ja tam nie wypije (chyba:D) no diete to ja będe miał taką ,że nie będe jadł wogóle słodyczy,pizzy i innych fast fodów a gdy bede głodny to będe sobie jadł jogurty Danio które uwielbiam:) no i nimi sie zapychał albo owocami.. + mój trening tyle moge zrobić:(
I aż 1cm by mi zmalało??
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk utrzymać to co wypracowałem

I aż 1cm by mi zmalało??

wiem po sobie mialem przez miech pare imprez i spadlo 1.5cm z kabla sie zalamalem normalnie tyle ze nie tylko pilem ale i wciagalem, czy tyle ci spadnie powiem tak nie wiem bo kazdy jest inny itp itd dlatego podalem taki przedzial moze ci nic nie spac a moze i tyle co podalem spasc takze wiesz
  • 0

Robercik2802
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk utrzymać to co wypracowałem
No od wciągania chyba najbardziej spada:/ ale ja nie pale ani nie wciągam:):) postaram sie to jakoś utrzymać
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024