Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaki kolor plecaka wybierasz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

budo_lightrain
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki kolor plecaka wybierasz

No tak, w tej ankiecie pokazuje się siła badań rynkowych. Ja wbiłem sobie do głowy tak mocno że czarny to oklepany kolor jako survivalowy bedzie bardziej widoczny w terenie ( kolejna jego wada), szybko się brudzi i widać na nim wszystkie paprochy, że byłem przekonany iż dobrze dobrany odcień oliwki bedzie bezkonkurencyjny, a tu jak na razie czarny i olivka idą prawie łeb w łeb.


ehh... bo tak naprawdę to ludzie będą decydować w chwili zakupu. Być może wszystkich tak olśni olivka, że nawet Ci, którzy deklarowali zakup czarnego plecaka, nie zrobią tego. Ja w każdym razie nigdy nie idę do sklepu z założeniem, że biorę pod uwagę tylko jeden kolor. Kupuję to, co mi się podoba i odpowiada w DANEJ CHWILI moim potrzebom. Wcale nie wykluczam zakupu olivki - tylko muszę dobrze sobie ten plecak obejrzeć.
  • 0

budo_maciek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 875 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki kolor plecaka wybierasz
A jak wyglada ten oliwkowy? zdjecia sa?
Ja dodalbym jakies male fajne logo do plecaczka.
  • 0

budo_mateuszk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Nocnego Patrolu

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki kolor plecaka wybierasz
Oliwka, bardziej uniwersalna i praktyczna w terenie. To nie suknia wieczorowa tylko 70L plecak, do garniaka nie nosisz. Co do kamuflażu to wystarczy potem dorobić naciągany pokrowiec z odpowiedniego drukowanego ortalionu.
  • 0

budo_flybig69
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-wy

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki kolor plecaka wybierasz
OLIVKA
  • 0

budo_erwinw
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki kolor plecaka wybierasz
w/g mnie czarny jest bardziej uniwersalny- jak juz mam (znaczy się chciałbym) ten plecaczek, to nie bedę go używał tylko w lesie, ale także w drodze z uczelni do domu (wersja dla studentów), z domu do pracy (dla jeżdzących np. w delegację) czy po prostu na zakupach (większych-albo mniejszych), a czarny wydaje mi się dużo bardziej wtapiający się w tłum w zgiełku miasta niż oliwka- która nieodłącznie kojarzy się z militarystami, do których ja się nie zaliczam (ale nie mam też nic do nich), a jak bym wyskoczył w woodlandach w których na codzień śmigam to już wogule sam na siebie bym patrzył jak na rambo-z oliwką na plecach- black rulez-uniwersalny
  • 0

budo_maciek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 875 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki kolor plecaka wybierasz
Pragne tylko przypomniec, ze kolor zmienia swoja barwe (hmm..) na duzej powierzchni oraz w zaleznosci od materialu.
Czarny calkiem poreczny, tylko troche smutnawy (choc moze uchroni przed zlodziejami), jak bedzie kieszen na laptopa to wzialbym moze bo i w gory i w miasto :-)
  • 0

budo_ov_darkness
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1044 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroku...

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki kolor plecaka wybierasz
Zdecydowanie oliwka!
dlaczego:
jak napisali przedmówcy- mniej widać brud.
Poza tym cordura płowieje. spłowiały czarny jest kutaśny, spłowiała oliwka, to dalej oliwka.
50, czy 70L plecaka nie używa się raczej w "czarnych" manewrach, więc oliwka jest jak najbardziej na miejscu.
  • 0

budo_makato
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki kolor plecaka wybierasz

A jak wyglada ten oliwkowy? zdjecia sa?
Ja dodalbym jakies male fajne logo do plecaczka.

Foto będą po oficjalnej jego premierze na targach w Krakowie.
Logo - oczywiście bedzie "Arizzon" jako marka i kwestia otwarta na logo i nazwę danego modelu.
Na początek jako nazwa robocza modelu jest "Wolverine" lub zastanawiamy sie nad nazwami modeli od nazw najlepszych oddziałów specjalnych. Co Wy na to?
  • 0

budo_pecado
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki kolor plecaka wybierasz

Na początek jako nazwa robocza modelu jest "Wolverine" lub zastanawiamy sie nad nazwami modeli od nazw najlepszych oddziałów specjalnych. Co Wy na to?


>Budo Spec-Corps Elit Combo Nightcrawlers


:twisted:


Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać ;-)
Bardziej poważnie - jeśli idziemy w oliwkę (leśnie), będzie logo Arizzon, to może... "Amazonia Trooper"? Nie jestem pewien, czy zgromadzenie podobnie brzmiących słów będzie korzystnie.. ale chwilowo to mi przychodzi do głowy. Jak wymyślę coś lepszego to dam znać ;-)
  • 0

budo_lightrain
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki kolor plecaka wybierasz
a może po prostu Green Backpack?
  • 0

budo_cejzik
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki kolor plecaka wybierasz
CZARNY bo jest bardziej uniwersalny
  • 0

budo_kmicic
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to ja sie pytam skąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki kolor plecaka wybierasz
jak juz mowilem, zaznaczylem czarny, bo lubie ten kolor i tak bym zamawial, gdybym zamawial online. natomiast przy zakupie "macanym" wybralbym ten, ktory by do mnie bardziej przemowil, sa rozne odcienie, rozne materialy, to nie jest takie jednoznaczne.

a co do lapania brudu, panowie, kupujecie sprzet w teren i myslicie o tym, zeby sie nie pobrudzil lub zeby na nim kurzu nie bylo widac ? nie rozumiem...
moj sprzet i tak sie utytła i wisi mi to szczerze mówiąc. Brudne oba kolory beda przeciez tak samo, tylko ewentualnie na jednym z nich ten brud bedzie mniej widoczny, a wiec bez znaczenia.
  • 0

budo_wola rafała
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:podkarpacie

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki kolor plecaka wybierasz
to miałbyć plecak dla militarystów-survivalowców więc to musi byc oliwka. być może jacyś żołnierze będa chcieli to kupić , a wtedy wątpie czy czarny model im podpadnie, zwłaszcza, że niektórzy przyczepiają się do nieodpowiedniego koloru klamerek w już istniejących modelach
  • 0

budo_erwinw
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki kolor plecaka wybierasz
dla militarystów- survivalowców? ja akurat takiego twierdzenia się nigdzie nie dopatrzyłem. w teście jest napisane że to plecak survivalowy, a to niekoniecznie musi znaczyć od razu że militarny
  • 0

budo_qlfi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 560 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki kolor plecaka wybierasz
czarny, bo jak wspomniano wyżej i tak będzie widać syf niezależnie od koloru, i poza tym chyba łatwiej znaleźć w gąszczu jak zostawimy gdzieś na zielonym (głupi przykład 8) )

zresztą wizualnie, nawet brudny, będzie wyglądał lepiej czarny bo... Mniejszy. Serio, ja bym wolał dzwigać 70L czanrego niż Oliwkowego toboła
  • 0

budo_kangoo owner
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki kolor plecaka wybierasz

czarny, bo jak wspomniano wyżej i tak będzie widać syf niezależnie od koloru, i poza tym chyba łatwiej znaleźć w gąszczu jak zostawimy gdzieś na zielonym (głupi przykład 8) )

zresztą wizualnie, nawet brudny, będzie wyglądał lepiej czarny bo... Mniejszy. Serio, ja bym wolał dzwigać 70L czanrego niż Oliwkowego toboła


Dzięki ,to było dobre ,teraz będe miał dobry humorek coś ze dwie godziny poklon
  • 0

budo_wola rafała
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:podkarpacie

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki kolor plecaka wybierasz

dla militarystów- survivalowców? ja akurat takiego twierdzenia się nigdzie nie dopatrzyłem


kiedyś chyba makato pytał o to jakie widzieliby urzytkownicy forum patenty w plecaku survivalowym. miał to być swoista odpowiedź wisporta na serie GROT janysportu. takie w każdym razie odniosłem, wrażenie. a wydaje mi się, że to o tym plecaku cały czas mówimy
  • 0

budo_makato
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki kolor plecaka wybierasz

dla militarystów- survivalowców? ja akurat takiego twierdzenia się nigdzie nie dopatrzyłem


kiedyś chyba makato pytał o to jakie widzieliby urzytkownicy forum patenty w plecaku survivalowym. miał to być swoista odpowiedź wisporta na serie GROT janysportu. takie w każdym razie odniosłem, wrażenie. a wydaje mi się, że to o tym plecaku cały czas mówimy


Ptyanie o sugestie kolegów z forum nie miały nic wspólnego z jakakolwiek odpowiedzia Wisportu na coś co wypuscila inna firma. Ten projekt ( plecak survivalowy) to moja ( pasażu Arizzon) inicjatywa, do której udało mi się przekonać właściciela Wisportu. I w ten sposób realizujemy wspólnie ten projekt. Placaka Grot nawet nie widziałem. Jak mam być szczery to poprzeczkę postawiliśmy sobie wyżej niż konkurowanie z produktami JanySport.
Na ile nam się to uda niebawem będzie wiadomo.
Osoby z Krakowa i okolic moga obejrzec nasze "dzieci" 50L i 70L na trwających obecnie targach w Krakowie. UWAGA targi są wyłącznie dla ludzi z branży trzeba okazać się jakąś wizytówką. Jeżeli takowej nie masz a chcesz obejrzeć nasz produkt to przy wejściu proszę powiedzieć, że jesteście zaproszeni przez Wisport Pana Wiesława Ściegienko. Jeżeli ochrona będzie miała jakieś obiekcje to niech dzwonią na stoisko Wisportu. Jestem po rozmowie z Panem Wiesławem w tym temacie i podejdzie po każdego z Was.

Jeżeli już ktoś dotrze, to bedę wdzięczny za przedstawienie w tym poście jego opinii o naszych plecakach (w tym co myśli o wybranym przez nas odcieniu olivki) .
  • 0

budo_makato
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki kolor plecaka wybierasz
To co wszystkich iteresuje - CENY- jest juz po pierwszym dniu targów , plecak został zaprezentowany ceny podane więc i w tym miejscu moge to zrobić.

Ceny detal sugerowane:
70 litrów - olivka - 570zł
70 litrów - czarny - 550zł

50 litrów - olivka - 540zł
50 litrów - czarny - 530zł


To ceny jak wspomniałem przewidywane w detalu obejmujące plecak i trzy kieszenie ( jedną dużą mocowaną po jednej stronie plecaka i dwie połówkowe mocowane jedna nad drugą po drugiej stronie plecaka)

W ramach promocji 20szt plecaków dla kolegów z forum BUDO cena odpowiednio:
Ceny:
70 litrów - olivka - 500zł
70 litrów - czarny - 490zł

50 litrów - olivka - 480zł
50 litrów - czarny - 470zł


Różnica w cenie olivki i czarnego zwiazana jest z duzo drozszymi olivkowymi dodatkami ( klamry taśmy, lamówki itp).
  • 0

budo_maciek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 875 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki kolor plecaka wybierasz
Bardzo ciekawa oferta. Trudno sie ustosunkowac cena/jakosc bez testow. Jaka firme stawiasz jako nablizszego konkurenta? Ja korzystam z Berghaus, taki poziom w zupelnosci mi wystarcza. W plecaku razi mnie strona graficzna (tzn. logo Twojej firmy i opisy od strony plecow (czcionka/kolorystyka). Jezeli projekt nie jest zamkniety, moznaby nad tym popracowac.

Dodatkowo w moim plecaku sa dwa przyjemne rozwiazania (nie jestem fachowcem ale mi sie podobaja). System FGA umozliwia regulacje wysokosci plecaka (jakby co, moge fotki wrzucic , swietna rzecz) a przykryty jest on 'ochraniaczem' ze sprytnie zakamuflowana 'skrytka' na paszport lub pieniadze - nie do znalezienia, nawet przez sluzby graniczne (fakt :twisted: ), co sie w pewnych miejscach swiata przydaje.

Nie wiem, jak bedzie wygladala koncowa wersja plecaka (czy to juz jest koncowa?) i co napisza ludzie, ktorzy go pomacaja ale jezeli uznaja, ze jest dobry i puscisz jakas wersje limitowana 'budo' (logo itp, tak jestem gadzeciarzem :) )to sie pisze na 70L.

Jezeli oliwka to ten kolor, ktory jest w poscie z wizualizacja, to ja poprosze czarny (btw szkoda, ze jednokolorowe ale rozumiem - cena i target).

Powodzenia.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024