Skocz do zawartości


Zdjęcie

pare pytan


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

LukasPakto
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

pare pytan
Czesc witam wszystkich jestem nowy i mam pare pytan odrazu.
1.Mam asymetrie klatki piersiowej, głównie na górnych partiach i tych od rozpiętek bo na dolnych to chyba nawet równa jest. Mój nowy plan na klate: 4serie(8powt) płaskie wyciskanie na wyciągu, 4 serie(8powt) górny skos na wyciągu, 4serie(8powt) dolny skos na wyciągu, rozpiętki na maszynie. Czy to powinno pomóc? na wyciągu powinno równo wchodzić bo wypycha się dwoma uchwytami i nawet czyje że bardziej równo sie mięsień napina niż po sztandze na której sie tego dorobiłem.
2.Ile razy w tygodniu robić brzuch po treningu, żeby spalić troche sadełka? Zamierzam robić 2 ćwiczenia: podciąganie nóg do klatki i normalne brzuszki na ławce skośnej. Z gory dzieki.
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pare pytan
uzupelnij profil
  • 0

krzysiekl13
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1452 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nienacka

Napisano Ponad rok temu

Re: pare pytan
wrzuc fotki tej asymetri :D
  • 0
:)

LukasPakto
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pare pytan
uzupełniłem profil. fotki nie wrzuce bo nie mam obecnie jak. Mam dobrze lewą część klaty zaokrągloną a prawą nie bo górne partie słabsze i te od rozpiętek.
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pare pytan
z biegiem czasu sie wyrowna jak chwycisz masy a tu masz link oblookaj i wybierz odp trening
http://www.forum-kul...showtopic=42669
  • 0

LukasPakto
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pare pytan
dzieki. chyba juz sie troche wyrownalo bo na tym wyciągu równo wchodzi. ale wolałem sie zapytac. w tym linku na asymetrie nic nie ma :P:P ale i tak dzieki :)
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pare pytan
popracuj nad technika bo zapewne to ona kuleje i radzilbym wziasc sie za hantle nie maszyny
  • 0

LukasPakto
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pare pytan
Ale nie mam hantli na to bo 15 to dużo za mało. A czemu maszyne odradzasz? przecież tam pcha sie równo bo inaczej sie nie da. Robiłem górny skos hantlami jakiś czas, ale już mam siłe żeby na maszynie robić to sie przezucilem(minimum 50kg)
  • 0

GośćGuest_MariuchxD_*

Guest_MariuchxD_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: pare pytan
yyy... robisz rozpietki ciezarem 50 kg? czy cie zle zrozumialem?

LukasPakto
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pare pytan
górny skos wyciskanie nie rozpiętki :D na maszynie tyle jest minimalnie na mojej siłowni. wcześniej wyciskałem hantlami po 15kg.
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pare pytan
hantle zawsze wyrownuja sile itp kazda reka pracuje osobno co powoduje ze wiecej miesni pracuje np przy zarzucie na prawidlowo pozycje wyjsciowo a tu na maszynie tak czy siak jak nie dajesz rady to silniejsza reka zawsze dziala nom to bylo odnosnie rak, odnosnie klaty to ci powiem na prawidlowo jej rozbudowe potrzeba sporo lat oczywiscie bez uzycia koksu no zdarzaja sie "zlote geny" niektorzy ludzie je posiadaja to sie szybciej buduje :rotfl: takze zalecam cierpliwosc rozpietki, wyciskanie waski uchwyt, brama,buterfly, wyciski na hantlach to powinno ci pomoc pracuj nad technika jestem na 100% przekonany ze technika u ciebie lezy wiec w FAQ masz atlas se przlookaj co trza i tyle pracuj nad technika bo machanie takie o to bez sensu jest
  • 0

LukasPakto
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pare pytan
Może być tak?: wyciskanie płaskie maszyna, wyciskanie hantle górny skos, wyciskanie maszyna dolny skos, rozpiętki(i tu hantle na technike czy na maszynie?)
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pare pytan
raczej
wycisk hantli plaska
wycisk hantli skos
rozpietki plaska
brama
  • 0

LukasPakto
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pare pytan
no ale nie mam czym na płasko wyciskać hantlami. Naprawde nie może byc ta maszyna na plasko i dolny, rozpietki hantlami na technike i wycisk górny skos hantlami????!!!!! nie mam hantli na plaskie wyciskanie
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pare pytan
ja ci podaje tylko najlepsze alternatywy a robisz jak chcesz mozesz robic jak juz nie masz
  • 0

LukasPakto
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pare pytan
no wiem, ale pamietam ze jak zauwazylem problem podczas treningu jak jeszcze robilem sztangą to ta pompa byla strasznie nierowna. a na wyciągu jest lepiej
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024