Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaki kolor plecaka wybierasz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

budo_makato
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki kolor plecaka wybierasz

Bardzo ciekawa oferta. Trudno sie ustosunkowac cena/jakosc bez testow. Jaka firme stawiasz jako nablizszego konkurenta? Ja korzystam z Berghaus, taki poziom w zupelnosci mi wystarcza. W plecaku razi mnie strona graficzna (tzn. logo Twojej firmy i opisy od strony plecow (czcionka/kolorystyka). Jezeli projekt nie jest zamkniety, moznaby nad tym popracowac.

Dodatkowo w moim plecaku sa dwa przyjemne rozwiazania (nie jestem fachowcem ale mi sie podobaja). System FGA umozliwia regulacje wysokosci plecaka (jakby co, moge fotki wrzucic , swietna rzecz) a przykryty jest on 'ochraniaczem' ze sprytnie zakamuflowana 'skrytka' na paszport lub pieniadze - nie do znalezienia, nawet przez sluzby graniczne (fakt :twisted: ), co sie w pewnych miejscach swiata przydaje.

Nie wiem, jak bedzie wygladala koncowa wersja plecaka (czy to juz jest koncowa?) i co napisza ludzie, ktorzy go pomacaja ale jezeli uznaja, ze jest dobry i puscisz jakas wersje limitowana 'budo' (logo itp, tak jestem gadzeciarzem :) )to sie pisze na 70L.

Jezeli oliwka to ten kolor, ktory jest w poscie z wizualizacja, to ja poprosze czarny (btw szkoda, ze jednokolorowe ale rozumiem - cena i target).

Powodzenia.


Odpowiadając na pierwsza część Twojego postu: "Trudno sie ustosunkowac cena/jakosc bez testow. Jaka firme stawiasz jako nablizszego konkurenta? Ja korzystam z Berghaus, taki poziom w zupelnosci mi wystarcza" Otóż prototyp był katowany przez miesiąc w tajdze w górach Kuźnieckowo Ałatału i Sajanach i spisał sie lepię dużo lepiej od wszystkich innych plecaków, które mieli pozostali uczestnicy ekspedycji min. Salewa. Każdy z nich albo gdzieś się rozpruł lub gdziś przedarł, A ten po tej wyprawie wrócił bez najmniejszego uszczerbku.
http://www.forum-kul...showtopic=76844

Na wizualizacjach wstawilismy raz logo naszej firmy czyli Q7 i na drugiej logo naszego pasażu czyli Arizzon jedno i drugie było wstawione na szybko . Ostatecznie wybraliśmy jako logo marki plecaków Arizzon. Po targach załącze realne foto. W realu logo wyglada dużo lepiej niż na wizaualizacji ( chyba że samo logo tobie nie leży) i kolor olivki też jest minimalnie inny( ale to zależy jeszcze jak go wyświetla Twój monitor).

Plecak ma system umożliwiający regulacje wysokości pleców. System nośny posiada możliwość regulacji na "wszystkie sposoby".

Co do logo BUDO to nie mam prawa się nim posługiwać wymaga to zgody właścicieli tej marki.
  • 0

budo_lightrain
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki kolor plecaka wybierasz
Makato masz Priv
  • 0

budo_makato
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki kolor plecaka wybierasz

Makato masz Priv


Dodatkowa duża kieszeń jako bonus od [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] za pierwszy zamówiony plecak.
Tak więc będziesz miał dwie duże i dwie małe kieszenie.
  • 0

budo_makato
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki kolor plecaka wybierasz
Tak na wszeliki wypadek małe wyjaśnienie , plecaki te bedę widoczne na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] w przyszłym tygodniu ok środy czwartku.
  • 0

budo_lightrain
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki kolor plecaka wybierasz
Dzięki Wielkie!! :D

Pozdrawiam
  • 0

budo_vercengetoryx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa\Dęblin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki kolor plecaka wybierasz
Olivka! Musiał ktoś kiedyś przez tydzień w niemiłosiernym upale targać konserwy w czarnym plecaku? :) Dlatego olivka, bo czarny działą jak mikrofalówka :wink:
  • 0

budo_muerte
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubliniec

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki kolor plecaka wybierasz
Witam,
To ja poproszę o zarezerwowanie dla mnie 50-tki oliwkowej, jeśli zostało coś z tych promocyjnych. Zaraz wyskrobie priv. No i czekamy na zdjęcia....
  • 0

budo_morfeusz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nikąd - po prostu

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki kolor plecaka wybierasz
Olivka, olivka i jeszcze raz olivka!
  • 0

budo_morfeusz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nikąd - po prostu

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki kolor plecaka wybierasz
Olivka, olivka i jeszcze raz olivka!
  • 0

budo_morfeusz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nikąd - po prostu

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki kolor plecaka wybierasz
Olivka, olivka i jeszcze raz olivka!
  • 0

budo_makato
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki kolor plecaka wybierasz

Olivka, olivka i jeszcze raz olivka!


Morfeusz, chcesz 9xolivkę . W końcu, ktoś docenił naszą pracę. :wink:
  • 0

budo_langus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sanok
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki kolor plecaka wybierasz
Hejo!

Uuuuuu... Morf... Niezły rabat dostaniesz (:

Pozdrowionka
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024