Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ostra redukcja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

aygor18
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Ostra redukcja
Witam, zaczynam nowy temat bo chciałbym usłyszec wasze opinie na temat moich planów co do odzywiania na najblizszy czas. Otóz mam 181 cm wzrostu, waga 91kg i wiek 22 lata.
Jestem niezle otłuszczony i chce sie tego pozbyc. Jutro ide zapisac sie na siłke i bede jechał ogolnorozwojówke z duza dawka aerobów (zaczne powoli i bede zwiekszał). Co do zywienia to mam taki plan (nie moge siec konkretnej diety bo studiuje dziennie i sporo dojezdzam i nie ma mnie w domu w dzien.
Otoz planuje jesc tak:
30 min przed sniadaniem 1tab TSE
sniadanie płatki kukurydziane z mlekiem
Po sniadanie 1tab Chrom plus
pozniej co jakies 4-5 godz kanapka z razowca i jakas wędlina
pozniej juz w domu jakis obiad (niezaleznie ode mnie ale są tro zdrowe zeczy bez zasmazek i tłuszczy)
Pozniej siłka i przed snem ostrowia z łyską oliwy z oliwek.

WIem ze mało tego ale licze na to ze reszta energii pojdzie z mojego tłuszczu. W sumie jade tak (tylko jeszcze nie mam siłki) od tgodnia i jest swietnie (zszedł juz 1kg). Tak wiec mam nadzieje ze mnie pouczycie w kwestji obłedow. Co do suplementacji to juz załozyłem temat w suplementacji co go sugestji jesli radzicie inaczej.To tyle, pozdrawaim.
  • 0

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ostra redukcja
zszedl 1kg moze od razowca, a raczej blonnika, ktory cie przeczyscil ?:P

4-5h miedzy posilkami to zadlugo ... skoro i tak bierzesz kanapki to mozesz jesc w mniejszych odstepach czasu, 2.5-3.5h to optymalny czas

musisz sie upewnic, ze dostarczasz 2g bialka, 2g ww i 0,7g tluszczy na kg masy nie wiecej to bedzie jakies 2000kcal, chyba nie pracujesz ciezko fizycznie takze powinno spokojnie starczyc :) mozesz oczywiscie mniej, to tylko taka orientacyjna liczba ale lepiej zaczac od wyzszej kalorycznosci, pozniej zwiekszac, zasada jest taka duzo bialka malo ww

jesli masz ograniczone fundusze to raczej bym sie zastanowil nad twarogiem na noc,a kupil jakies bialko uniwersalne albo jeszcze lepiej aminki bcaa zeby zabezpieczyc miesnie przed spalaniem ...
  • 0

gynnek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ostra redukcja

przed snem ostrowia z łyską oliwy z oliwek.


moze się nie znam . . . - ale łyżka oliwy z oliwek ma jakies 20-25 gram :) - co za tym idzie ok 250 kcal :) wiem, o zajebistym dzialaniu oliwy - ale tak na noc? :D
nie lepiej będzie łyknąć sobie w srodku dnia?

a jeszcze jedna sprawa . . . 1 caps TSE - chyba strasznie mało :)
ja 3 łykałem w efektów nie było ;p
  • 0

aygor18
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ostra redukcja
oliwa na noc do ostrowi po to zeby nie wchłoneła sie od razu tylko cała noc (zeby nie kupowac drogiego białka) cho mysle tez dam provi;em olimpu.
A co do ilosci TSE to jak po 2-3 dniach siłki i aerobow nie przyniesie skutków to zwieksze dawke.
Jako ze studiuje to nie mam ciezkiej pracy fizycznej a wiec mysle ze taka dieta bedzie ok, a odstępy specjalnie wydłuzyłem zeby ruszyc tłuszcz a nie na bieząco dostarczac kalorii z kokarmu. Pozdro.
  • 0
Cele do połowy kwietnia:
Waga 75kg.
Stracic jak najmniej mięcha.
Uniewidocznic lipo.

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ostra redukcja
tluszcz ruszasz podczas aerobow, a nie siedzac na du.pie w bibliotece... jak bedziesz sie zabardzo glodzil to uzyskasz efekt przeciwny do zamierzonego, bo organizm broniac sie przed dlugotrwalymi brakami pozywienia pierwsze co zrobi to zmagazynuje to co zjesz :D

nie wiem jakie sa twoje priorytety ale ja wolalbym mimo wszystko chronic miesnie przed spalaniem, twarog na noc aminokwasy bcaa przed/po treningu
  • 0

aygor18
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ostra redukcja
MeeHau ok to zrobie tak jak mowisz, to ostrowie bede walił po sniadaniu jako uzupełnienie białka a na noc twaróg lub serek wiejski. A co do BCAA to mam brac przed czy po treningu? Czy wszystko jedna? I jakie dawki? (wiem ze nie ten dział ale nie bede zakładał nowego tematu). I niektórzy doradzają mi jeszcze branie ostrowi przed treningiem aerobowym, o co w tym chodzi? I czy mam tak robic? Pozdrawiam.
Co do tego BCAA to chyba narazie sobie daruje bo nie am tyle kasy, jesli stosowac to tak jak piszą na opakowaniu to zrujnuje mnie ten supel. Bede jechał na TSE, chromie i ostrowii, i zobaczymy za jakis czas co z tego wyjdzie.
  • 0

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ostra redukcja
jednak radzilbym ci zalozyc temat w dziale suple :) dowiesz sie czym lepiej wspomoc redukcje ...
ostrowia przed treningiem... mysle ze chodzi tutaj o bcaa, kazde bialko zawiera te 3 aminokwasy izolecyne,waline i lecyne ale w redukcji chodzi o to zeby ograniczac kalorie dlatego jak dajesz czyste bcaa to jest to tylko ratunek dla miesni, a przy twojej wadze musialbys dostarczyc 9g bcaa, jakbys chcial dostarczyc tyle samo z ostrowi musialbys wszamac 45g bialka z czego 36g poszloby na energie, a po treningu nie powinienes jesc odrazu bo tluszcze sie dalej spalaja... niby jakbys dostarczyl przed treningiem to nie ma to znaczenia ale tez moze sie okazac ze zmarnowales tylko bialko bo trening bedziesz miec ciezki i bcaa z miesni i tak zostana zuzyte :D

ja bym bral bcaa tylko po treningu w ilosci 9g, i jeszcze raz mowie zaloz w dziale suple :P moze sie myle nie wiem moze szkoda kasy na bcaa :hyhy:
  • 0

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Ostra redukcja
do autora:
1. Ćwiczyłeś w ogóle przedtem na siłowni? masz jakieś mięśnie, o których spadek sie boisz?

pozniej co jakies 4-5 godz kanapka z razowca i jakas wędlina

2. weź lepiej jakąś dietę z podwieszonych na 90kg.

przed snem ostrowia z łyską oliwy z oliwek.

3. wywal tą oliwę chłopie!

A co do BCAA to mam brac przed czy po treningu?

4. BCAA 5g przed treningiem 5 gram po treningu

łyżka oliwy z oliwek ma jakies 20-25 gram

łyżka oliwy ma ok. 7,5g

z ostrowi musialbys wszamac 45g bialka z czego 36g poszloby na energie,

Stary co Ty mówisz??? skąd możesz wiedzieć ile białka sie spali? i czy w ogóle sie spali? to wszystko zależy od tego co przedtem jadł, ile węgli tłuszczy, oraz od tego ile glukozy ma we krwi, ciał ketonowych.

a po treningu nie powinienes jesc odrazu bo tluszcze sie dalej spalaja

spalają sie ale jak jest po aerobach to powinien coś zjeść bo mięśnie też mu sie spalą
  • 0

aygor18
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ostra redukcja
Tak kiedys cwiczyłem ale zawsze byłem dobrze zbudowany i troche sie boje zeby nie spadło to mięsko. Co do BCAA to niestety nie sta mnie zeby tak stosowac (ledwo wykombinowałem na TSE, ostrowie i karnet na siłke), co do oliwy do ostrowii na noc to na tym forum pisali zeby dodawac to bedzie sie biało długo wchtąłniało bo sama ostrowie to jest szybkowchłanialna. Diet konkretnych nie mam mozliwosci stosowac bo studiuje dziennie i ''nie ma mnie w domu wiecej niz jestem'', wiec zastepuje posiłki innymi ale w miare przemyslanymi :). To tyle
  • 0
Cele do połowy kwietnia:
Waga 75kg.
Stracic jak najmniej mięcha.
Uniewidocznic lipo.

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ostra redukcja

Stary co Ty mówisz??? skąd możesz wiedzieć ile białka sie spali? i czy w ogóle sie spali? to wszystko zależy od tego co przedtem jadł, ile węgli tłuszczy, oraz od tego ile glukozy ma we krwi, ciał ketonowych.

chodzilo mi o bialko po treningu, sora jesli to nie bylo oczywiste

spalają sie ale jak jest po aerobach to powinien coś zjeść bo mięśnie też mu sie spalą

dlatego caly czas pisalem o bcaa po treningu

PS ja biore 4 posilki do pracy i narazie sie masuje to niech autor nie mowi, ze nie moze zrobic podobnie skoro jego dieta to polowa mojej :D...
  • 0

aygor18
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ostra redukcja
Ale autor nie pracuje tylko studiuje to po pierwsze;
po drogie jak sobie wyobrazasz bierganie po całym miasteczku z torbą pełną pojemników z ryżem, kurą, tuńczykiem itp?
Po trzecie dieta którą stosuje nie wykańcza mnie i nie odczowam zmniejszonej kalorycznosci w samopoczociu.
Tak wiec moje posiłki poza pierwszym i ostatnim to kanapki ( i ostrowia o którą pytam w dziale z suplami).
  • 0
Cele do połowy kwietnia:
Waga 75kg.
Stracic jak najmniej mięcha.
Uniewidocznic lipo.

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Ostra redukcja
przecie śniadanie obiad i kolacja to wszystko co powinieneś mieć tylko bys na uczelnie smigał z proszkiem w np bidonie i na miejscu dolewał wody i trzepał :hyhy:

aygor18
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ostra redukcja

przecie śniadanie obiad i kolacja to wszystko co powinieneś mieć tylko bys na uczelnie smigał z proszkiem w np bidonie i na miejscu dolewał wody i trzepał :hyhy:

A wszyscy na tym forum mowią ze trzeba jesc co jakies 2,5 - 3godz ? To ja sie pogubiłem.
A co do mieszania z wodą to juz napisałem w dziale z suplami ze z woda ostrowia przez gardło mi nie przechodzi ale mam nadzieje ze jakos to rozwiąze (nie wiem ile mozna chodzic z rozrobioną ostrowią w butelce?)
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ostra redukcja

A wszyscy na tym forum mowią ze trzeba jesc co jakies 2,5 - 3godz ?

to jest uogolnione srednio co tyle powinienes jesc ja ci zaproponuje tak jesc 5 lekkich posilkow np co ok 3h bez jakis obfitosci np ryz i do tego jogurt cos takiego z rana dostarczasz only platki i mleczko no i takie lajtowe posilki ale nie chodzi tu o hamburgery czy pizzdy

nie wiem ile mozna chodzic z rozrobioną ostrowią w butelce?)

naczy odrazu lepiej walic bo pozniej to robi sie go.wno nie bialko zreszta to i tak gowno to jeden pies :rotfl: co zrobisz
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024