Skocz do zawartości


Zdjęcie

redukcja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

m_r_s
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:londek

Napisano Ponad rok temu

redukcja
saluto wszystkim.
dlugo sie zastanawialem czy zalozyc ten temat czy tez nie ale zdecydowalem sie ze to zrobie, wahalem sie gdzyz jest tu wiele podobnych jak nie takich samych tematow. Poprostu zapuscilem troche fatu i nie pasuje mi to za bardzo.
moim celem sa aeroby oraz trening na rzezbe. z aerobami nie ma problemu zdecydowealem sie na podpowiedz RamzesaII , 3 dni w tygodniu:PN,Śr,PT
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
+ basen Sobota, rowerek Niedziela + ewentualnie tenis czy pilka nozna
oraz Dieta redukcyjna (tutaj problem) bo zdaje mi sie ze kiedys na forum znalazlem diete tylko ze nie na 1 dzien tylko 7 dniowa a teraz nie moge tego nigdzie odnalesc czy moglibyscie mi pomoc? sciagnolem sobie program z przelicznikiem cal ale nie za bardzo wiem jak z tego kozystac bo to bedzie moja pierwsza dieta, moze moglibyscie mi podpowiedziec w jakich granicach sie miescic, tzn na sniadanie ok 7 rano , przerwy w robocie ok 12 , i obiadu ok 18-19 i czy takie jedzenie wogole ma sens, tzn bo mam takie warunki w ciagu tygodznia, i czy przez jedzenie 3 razy dziennie mozna cos zrzucic? i co bedzie lepsze oraz szybsze oczywiscie.
ostatnim elementem , chyba najwazniejszym przynajmniej dla mnie jest trenig na rzezbe . kiedys probowalem ten
http://www.fabrykasi... ... i-vt51.htm
ale wielkich efektow nie osiagnolem , nie wiem czy moze zmienic na inny czy tez uparcie go drazyc, sprobuje zaczac od 3 dni; wt, czw, sob
ok to wszytko co chcialem powiedziec troche tego jest no ale mam nadzieje ze sie znajdzie jakis chetny do pomocy dzienx z gory
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: redukcja

+ basen Sobota,


basen nie przyspiesza spalania fatu a wywoluje efekt odwrotny. Na sobie tego nie dswiadczylem, bo raczej nie mam co spalac :P ale juz tlumacze o co chodzi-na basenie woda jest chlodna, organizm walczy o utrzymanie ciepla, co za tym idzie buduje warstwe ochronna, ktora jak wiadomo jest tluszcz ;)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: redukcja
oj szafik szafik :wstyd: , m_r_s, co do diety to na necie jest ich mnostwo a wiec problemu nie bedzie jedynie co sie wypowiem to temat treningu, 3x w tyg to ja bym rzekl ze za malo, ale nie o to mi sie rozchodzi widze ze dopiero zaczynasz wiec ogolnorozwojowka + aeroby jak w morde strzelil na pocz, oczywiscie jesli masz mozliwosc to basenik ile dasz rade :D w tyg, tenis bdb sprawa spocic sie jak swinia mozna wiem po sobie :hyhy: im wiecej aktywnosci tym lepiej ale jak wspomnialem ogolno + aero, a jesli juz zrobiles ogolno to wrzuc na jakim sprzecie cwiczysz czy w domu czy na prof silce? odrazu lecac ostrym treningiem nie warto stawy moga miec i problem pozniej.
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: redukcja

oj szafik szafik :wstyd:


no taka opinie slyszalem od osob zajmujacych sie sporzadaniem diet redukcyjnych dla ludzi ;) jesli jestem w bledzie to mnie z niego wyprowadz :P
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: redukcja
efektu odwrotnego napewno nie ma poza tym masz np aqua fitness, czy aerobik w wodzie, bo jesli by bylo jak mowisz to wiekszosc osob by tyla w wodzie plywajac a tak nie jest, zreszta sam pomysl nad tym czy chodzac na basen jest efekt odwrotny do tego iz w wodzie spalamy conieco :D
  • 0

m_r_s
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:londek

Napisano Ponad rok temu

Re: redukcja
no to powiem tak, wczesniej jak bylem w polsce to cwiczylem, cos niecaly rok z przerwami krotkimi, ale teraz odkad jestem w england gdzies ponad rok, nie za bardzo byl czas, bo wiesz robota od rana do wieczora, a w pon i sr dodatkowo szkola wieczorowa wiec czasu na serio malo..ale to nic postaram sie wiec cwiczyc wt, czw, pt, sob a sprzet zgromadzony tutaj, tzn podsatawowe sztanga,laweczka, hantle, wyciag, atlas maly ale w planach zakup wiekszego z rozpietkami jeszcze zobaczymy ale narazie to jest..
wczesniej 2 cykle na kreo, ale to juz dawno bylo, teraz mam thermo fat burn'era oraz hmb ale narazie nie zamierzam brac, poczekam jak sie rozruszam troche wezme najpierw fat brn a na hmb poczekam, ale sadze ze na ogolno rozw nie ma co zaczynac bo juz to przerabialem, pojechal bym z jakims dobrym treningiem na rzezbe ale w tej materii sie bardzo malo orjentuje, dodam tylko ze nagly przyrost po tym "zajebistym" tutejszym zarciu + rzucenie :cwaniak: fajek;]
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: redukcja
no to cie zadziwie ale ogolnorozwojowke musisz zrobic bo rok czasu to w chuj, a wiec rozgrzac sie musisz, na rzezbe to mozesz narazie popratrzec lub inaczej na trening poprawiajacy definicje i zarysy to mozesz popratrzec bo masz za maly staz a wlasciwie to wogole go nie masz, tak wiec ogolno miech a potem sie pomysli w podwieszonych masz przykladowy trening ogolno.
  • 0

m_r_s
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:londek

Napisano Ponad rok temu

Re: redukcja
witam. proboje z ta dieta ale bardzo trudno mi utrzymac godziny, tzn nie da sie , ograniczylem spozycie fatu i wogole pilnuje co jem, duzo mniej jak przed dieta ale nie wiem czy to ma wogole sens? i czy to cos da, bo jem 3 razy dziennie o 7, 12, 19 ale taka praca
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: redukcja
to nie ten dzial z takimi pyt
  • 0

absolvent
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: redukcja
z tego co wiem to podczas plywania angazujemy duza ilosc miesni co na pewno wplywa pozytywnie na redukcje, poza tym organizm najbardziej sie poci w podczas plywania... a co do zimna... moze wzbudzac nawet drzenie... i dobrze bo wowczas mamy darmowa silke...;p a chlod powoduje ze wydzielana jest wieksza ilosc HGH a to tez pozytywnie wplywa na redukcje... plywanie bardzo dobrze wyszczupla sylwetke pod warunkiem ze idzie sie na basen i sie plywa a nie trzyma scian i odpoczywa... nie ma bata zeby nabierac tluszczu w basenie... zimno wplywa na okrywanie sie tkanka tluszczowa, ale jest to proces dlugotwaly... na zime zawsze troche fatu przybieramy, ale spowodowane to jest tym ze zima nie trwa 1h ;)
takie jest moje zdanie... a szczegolnie polecam trening interwalowy na basenie... wg mnie bardzo dobry wybor... mozna dorzucic do tego karnityne i pozadny trening i bedzie git :)

pozdro
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024