Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomozcie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

marcino1989
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pomozcie
Potrzebna mi rozpiska diety mam 96 kg. zaczynam cwiczyc staz 1 dzien:P mam 180 cm wzrostu chce sie wyrzezbic (trening na rzezbe) i potrzebuje porady jak pozytecznie przerobic moja mase tluszczowa na cos bardziej pozyteczniejszego..:) poradzcie mi prosze.. pozdrawiam amatorek
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomozcie
to tak po pierwsze to nie trening na rzezbe a trening ogolnorozwojowy dzial trening co do diety masz w podwieszonychy czyli tych powyzej tematow albo w FAQ tluszcz to raczej ciezko na miesnie przerobic no do treningu ogolnorozwojowego mozesz dolozyc rowerek bieganie skakanke i basen wszystko w tyg i rzezba bedzie cacy suple narazie se daruj jedynie CLA zeby nowy tluszcz sie nie zebral
  • 0

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomozcie

pozytecznie przerobic moja mase tluszczowa na cos bardziej pozyteczniejszego


przerobić nie przerobisz.. ale sylwetke można zrobić jeśli masz coś tam mięsnia.. jak nie to dłużej to potrwa ale zawsze da się coś uzyskać.

pobiegaj trochę, 3x tydzień na początek w systemie np HIT (znajdziesz go w dziale trening)
i równocześnie możesz ćwiczyć na siłce, plan ACT ( ogólny) lub go trochę zmodyfikować pod rzeźbę.

dieta z np linków poniżej.
Jedz mniej a częściej. Jeśli miesa masz dużo możesz do diety redukcyjnej dołożyć trochę białka i węgli.. zależy którą wybierzesz. Albo proponuje diete CKD (wysoko tłuszczową) NIe zapominaj o prepratach multiwitaminowych.
  • 0
Be free.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024