Skocz do zawartości


Zdjęcie

pierwszy porzadny cykl (do poprawki)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy porzadny cykl (do poprawki)

hi tec anabolic juice

to wpradzwie zbedne, choc jest tam di-pintol- jak chcesz to mozesz brac

a jakie to bialka sa universalne

sa ta białka, które składaja sie z białek o róznym indeksie wchłanalnosci (przyswajalnosci)- sp 80 lub pro longatum for example :]

nie wiem jakie aakg rozwazyc

treca tansze, olimp troche drozsze- co do dawek to przecierz bierzesz tyle zeby Cie ladnie spompowalo, a nie tyle co na opakowaniu. jesli taka osoba jak np: joks by wziela zalecana dawke to przy wadze 100+kg by nic nie odczula. ja teraz po cyklu mam zamiar walic aakg na potrzymanie xD i bede walic 3x lub 4x dawki przed treningiem
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy porzadny cykl (do poprawki)
jaka jest mi mniej wiecej potrzebna ilosc bialka pro longatum na cykl trwajacy 2 miesiace? jakie wychodzi zurzycie
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy porzadny cykl (do poprawki)
nazwanynie,

DT:
30-40 gram po treningu 20 minut po weglach+30 gram przed snem+ ewentualnie 30 gram rano (tego nie musisz)
DNT:
30 gram przed snem+ ewentualnie 30 gram rano (tego nie musisz)

wycxhodzac z zalozenia 2x dt+1xdnt= 300 gram/ tydzien :rotfl:
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy porzadny cykl (do poprawki)
3kg jak ch*j na 56 dni cyklu, moze jakos to z ostrowia mieszac, na przemian szamac, bo mam w domu 1,3kg jeszcze ze swiat mi zostalo, bo albo kupie 3kg prolongatum albo 750g i bede z ostrowia, duza byla by roznica pomiedzy jednym sposobem a drugim? wydaje mi sie ze nie znaczaca tak bardzo dla cyklu. jak sadzicie?
  • 0

stachu1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 935 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MiKoŁóW
  • Zainteresowania:Powerlifting od 2010r, piłka nożna

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy porzadny cykl (do poprawki)
Mozesz kupic troche tego i tego :) ostrowie bedziesz szamal w ciagu dnia tam gdzie masz braki a uniwersalne na noc :D i po problemie heh
  • 0
"Trenuj Do końca Do Upadłego Bo Życie To walka By Dążyć Do Czegoś!!!"

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy porzadny cykl (do poprawki)
przy pierwszym cyklu tak zrobie ale pozniej moze cos zmienie bo za 750gr prolongatum i 1,800gr ostrowi (lacznie 2.5kg) placi sie 140zl a za 3kg pro longatum 194zl.

wychodzi mi 280zl bez AAKG.
musze wybrac po miedzy 300szt. 4tab w porcji/ lub 2tab w porcji na dwa cykle za 122zl
,a 150szt. 2tab w porcji. jak starczy mi to kupie wieksze, na dluzsza mete to taniej wychodzi.
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy porzadny cykl (do poprawki)
nazwanynie, - kupując 150 caps olimp aakg i dawkując to przed treningiem 6 caps (potrujna porcja=mega pompa) styknie Ci na ponad 8 tyg. przy 3 dniowym treningu ;)
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy porzadny cykl (do poprawki)
ja mam pieciodniowy trening (teraz) no ale cos sie chyba do cyklu zmieni, chyba ze cykl przyspiesze i szybciej go zaczne to zostane przy tym treningu. a aakg w ktorym momecie zaczyna sie brac na koniec cyklu krety, po zakonczeniu cyklu krety, czy do krety?

EDIT:aakg bierze sie tylko przed treningiem czy, jakos inneczej?
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy porzadny cykl (do poprawki)

po zakonczeniu cyklu krety

na podtrzymanie- aakg zwieksza naturalny poziom kreatyny ;)

czy do krety?

możesz dla pompy
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy porzadny cykl (do poprawki)
zobacze jak bedzie szlo na samej krecie jak cos to to dorzuce w trakcie cyklu, chyba zaczne go wczesniej moze na koniec tego miesiaca, anie tak jak mialo byc na poczastku marca, mam teraz male zapasy ostrowi 1,3 i gainera 5,5kg, wiec jak Bóg Da to zaczne wczesniej,

ostatecznie juz zdecydowalem sie na 500g creatyny Hi tec Creapure (jesli nic negatywnego o niej sie nie dowiem) badz z olimpa crepure, hi tec anabolic juice, zma, omega 3, pro longatum, ostrowia, gain bolic, carbo, kompleks witamin, aakg (ile to jeszcze zobacze), i dalej porzadna dieta. za pare dni robie pomiary wagi, i obwodow ciala, zdjecia, i zdam relacje na koncowce cyklu i 3tyg po cyklu, bo potem bede przygotowywal sie do nastepnego.

:padam: dzieki wam chlopy :padam:
dobrej nocy
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy porzadny cykl (do poprawki)

pro longatum, ostrowia

mieszasz tutaj bialko uniwersalne z wpc, jesli chcesz laczyc juz dwa bialka na cykl to proponuje połączenie WPI, WPC -> uniwersalne (duża ilość bcaa i innych aminokwasów) z soją/hydrolizatem białka pszenicy (bardzo duża ilość glutaminy) - byłoby to najlepszym wyjściem np na nocny katabolizm gdzie zapotrzepowanie na aminokwasy i glutamine wzrasta
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy porzadny cykl (do poprawki)
nie wiedzialem o tym bialku universalnym, zaopatrze sie chyba w dodatkowa ilosc. chyba kupie 3kg pro longatum wychodzi duzo taniej niz kupowanie po 750g.
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy porzadny cykl (do poprawki)
ODSWIEZAM POSTA bo za jakies dwa trzy tygodnie zamawiam odzywki na cykl, i dreczy mnie pytanie.

mianowicie to sa stale elementy cyklu:

^hi tec crepure® 500g
^hi tec anabolic juice 330ml
^AAKG *w czasie cyklu na krecie do/przed treningiem 4tab
*po cyklu przez dwa tygodnie 10tab w ciagu dnia
^Omega3; ZMA; Lecetyna 4g/dzien
^gainer 3kg

a nad tymi sie zastanawiam, dodac jedno czy drugie, jesli wybiore prolongatum to nie starczy mi na te dodatki ktore bym kupil jesli bym wybral ostrowie:

*1 pro longatum 3kg

*2 ostrowia; glutamina 400gr (5g/d cyklu) +dodatkowe carbo/gainer
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy porzadny cykl (do poprawki)
kup tylko kreatyne, aakg, omege3, zma i lecytyne. cukrowych smieci jak gainer nie bierz, wegli masz dosyc w pozywieniu a jak nie to ryz, makaron zalatwi sprawe, ewentualnie jak malo jesz tunczyka, twarogu, kurczaka, polegwicy itd. to kup bialko uniwersalne.
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy porzadny cykl (do poprawki)
huu laaa!
no o taka odpowiedz mi chodzilo, DZIEKI JOKS!
wychodzi 290zl.
liczylem sie juz z kosztami 600zl, cieszy mnie to reszte zainwestoje w ciezary. :rotfl:
czy masz moze jakas propozycje treningu, na taki cykl, narazie mam rozpisany trzy dniowy, ten z (KIF'a, ktory skanowalem) ale nie wiem czy jest on odpowiedni na cykl, (pytam bo nie chce nowego postu wstawiac)
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy porzadny cykl (do poprawki)
szczerze to dopiero dzis wrocilem i nie mialem okazji czytac tych poprawionych skanow. zjem obiad zaraz,ogarne chate i usiade i przeczytam :D
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy porzadny cykl (do poprawki)
bylo by fajnie jak bys sie wyrazil na ich temat.
w sumie wczoraj zrobilem 3trening, ale przerwy po miedzy nimi robilem tak na wyczucie dwa dni mniej wiecej, ale na cyklu powinno to byc stale. zastanawiam sie czy moge robic je w ten sposob jak jest tam napisane.
1010100
czy lepiej 100100100, ale tym sposobem mniej krety wejdzie.
lykam magnez; cynk; b6;

calego zycia przed kompem nie da sie spedzic.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024