Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kreatyna w tabsach, 400tabs micronized?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

Sliderukps
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kreatyna w tabsach, 400tabs micronized?
Witam..
Czy kreatyna w postaci proszku do zmieszania z wodą a w postaci tabletek oprócz sposobu zażywania się czymś jeszcze rózni? Mam tu na myśli skuteczność wchłaniania, zamierzam kupić 400kaps. na allegro, na ile to wystarczy?i jak ma się do tego Tauryna,jest dobra?
Ćwicze od 1,5 roku z przerwami, natomiast od wakacji 2007 powiedzmy regularnie 3 x w tyg. czasami 2x 1x w tyg. różnie bywa... Wiek 23lata, waga 73kg - moim celem jest nadal masa, czy kreatyna w znacznym stopniu pomoże mi to osiągnąć?

pozdro
  • 0
SliderUKps

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna w tabsach, 400tabs micronized?
tabsy czy proszek bez roznicy co ci wygodniej brac
bez tauryny mozna sie obejsc, ale jak chcesz i masz kilka zeta wiecej :)
kretka jasne ze ci pomoze ale po opisie swoich treningow "powiedzmy" sobie szczerze wroc do podstaw takich jak dobry trening i dieta;) potem suple
  • 0

Sliderukps
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna w tabsach, 400tabs micronized?
No tak jak zaczne brać krete to na ten czas mam zamiar nie opuszczać żadnego treningu.. Ile trwa jeden cykl? Czy efekt po odstawce suplementu się utrzymuje czy trzeba dłużej brac zeby cos zostało ;)
  • 0
SliderUKps

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna w tabsach, 400tabs micronized?
kreta sama w sobie nie buduje miesni, tylko stwarza lepsze warunki dla ich wzrostu, a cykl tak z 6-8tyg, po cos tam spadnie ale tylko wizualnie, pompa spada :P
  • 0

Sliderukps
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna w tabsach, 400tabs micronized?
Czy za pomocą odżywek, kreatyny itd. można naturalnie w ciągu 5-6 miesięcy osiągnąć widoczne efekty.. pytam ogólnie, jak natura ma się do koksu bo przecież rzeczą oczywistą jest że koks jest o wiele skuteczniejszy, ale pytanie o jak wiele? i jakie są różnice w przyroscie naturalnym a takim przez koks ??
  • 0
SliderUKps

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna w tabsach, 400tabs micronized?

Czy za pomocą odżywek, kreatyny itd. można naturalnie w ciągu 5-6 miesięcy osiągnąć widoczne efekty..


Pół roku to ogromy kawał czasu, jeżeli dopiero zaczynasz to nawet na samej diecie zrobisz ogromne postępy. Jeżeli dorzucisz jakieś suple, witaminy, kretyne, zadbasz o trening i dietę to w te pół roku możesz zrobić nawet 10kg.

jak natura ma się do koksu bo przecież rzeczą oczywistą jest że koks jest o wiele skuteczniejszy, ale pytanie o jak wiele? i jakie są różnice w przyroscie naturalnym a takim przez koks ??


Jak zadajesz takie pytania to czyli koks nie dla Ciebie bo nic o tym nie wiesz.
  • 0

adrian88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna w tabsach, 400tabs micronized?



jak natura ma się do koksu bo przecież rzeczą oczywistą jest że koks jest o wiele skuteczniejszy, ale pytanie o jak wiele? i jakie są różnice w przyroscie naturalnym a takim przez koks ??


Jak zadajesz takie pytania to czyli koks nie dla Ciebie bo nic o tym nie wiesz.

to nie można zadawać pytań teoretycznych już?

odp. to zależy od wiedzy ale różnica jest ogromna;) skutki uboczne...przy koksie często też dosyć duże mogą być

a co do tych 10kg to uzależniając od typu metabolizmu diety treningu suplementacji to można zrobić więcej niż 10kg;)
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna w tabsach, 400tabs micronized?
niema reguły jeden na suplach zrobi wiecej niz ktos na sterach, roznie to bywa jak z totolotkiem :) a moze masz akurat zlote geny i na czysto przez rok bedziesz mial piekne efekty. wkoncu na poczatku sa najlepsze efekty i nie trzeba nic brac moze poza lekkim uzupelnieniem diety w bialko, wegle, witaminy
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Sliderukps
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna w tabsach, 400tabs micronized?
Poczatek to nie jest, bo ćwicze już od 1roku, no ;) tak od pół roku w miare regularnie.. te 8-10kg w góre to już przybrałem od samego rzucenia palenia niecały rok temu.. natomiast teraz mam zamiar kupic kreatyne, a za koks nie mam zamiaru sie brac,moim celem jest trenowanie dla samego siebie,dla przyjemności aby widzieć efekty tejże pracy, a nie ZA WSZELKą CENE, PODEJOWAC RYZYKO KOSZTEM ZDROWIA a wszystko po to by pozniej się nie zmieścic w futrynie, (i tak mam wrodzone schorzenie wątroby;)) - pytalem z ciekawosci..
  • 0
SliderUKps

Sliderukps
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna w tabsach, 400tabs micronized?
Teraz pytanie odnosnie samej kreatyny:
Myślałem że z wyborem jaką kupić nie będzie problemu teraz widać że się myliłem ;)
Napewno w tabsach, ale teraz pytanie ile tych tabletek i Z CZYM NAJLEPIEJ POłACZYC ABY BYL NAJLEPSZY EFEKT (podkreslam moim celem jest masa miesniowa) a wiec mamy kreatyne i 1) HMB?? 2) Dextroze?? 3) Tauryna ?? Na aukcjach jest tego pełno wiec ciężka coś wybrać..
Powiem tak chcialbym aby starczylo mi to minimum na 1 cykl - czyli 4-6tyg. jak rozumiem, juz mialem lykac na aukcji >> 2 x TREC micronized 60tab. + 60tab. tauryny osobno,tylko jak to brac 1tab.kreatyny+1tab.tauryny??... no ale sie wstrzymalem i napisalem posta
  • 0
SliderUKps

Gawlo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna w tabsach, 400tabs micronized?
najlepiej walnij sobie KA i masz z glowy
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna w tabsach, 400tabs micronized?
Sliderukps, jesli chcesz mono no to

1) opcja
DT:
na czczo 5 gram kreatyny+ 1,5 grama tauryny
po treningu tez 5 gram kreatyny+3 gramy tauryny
DNT:
na czczo 5 gram kreatyny+ 1,5 grama tauryny

do tej porpozycij bierz z olimpa mega capsy

2) opcja to tak jak napisałGawlo, . bierzesz kre-alkalyn i nie musisz sie pier.dolic z transporterami
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024