Skocz do zawartości


Zdjęcie

pierwszy porzadny cykl (do poprawki)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

pierwszy porzadny cykl (do poprawki)

cwicze regularnie od pazdziernika, z poczatkiem marca chce rozpoczac pierwszy cykl z kreatyna mono.
wybieram po miedzy:
!TREC creapure +ALA+B1 500gr ktore starczy mi na 60 dni i tyle by wtedy trwal ten cykl albo OLIMP creapure 600gr ktory starczy mi na 75dni cyklu. nie wiem na co sie zdecydowac, bo oba sa w tej samej cenie.
do tego rozwazam dodanie
!TREC Amino 4500 dwa razy po 3 tabsy dziennie w opakowaniu jest 335szt na starczy na 55 dni
i ZMA !TREC 180 tabsow 3x dziennie.

do tego gainer olimpa mam tez na wszelki wypadek ostrowie, mam ulozona diete ktorej sie trzymam, cwicze od stycznia do konca lutego treningiem z KiF'u 5dni terningowych i 2 odpoczynku, regeneracja i zmiana terningu na 3 miesieczny. prosze o porady co do doboru tych supli bo to moj pierwszy cykl. a i ten cykl z kreatyna mono chce powtorzyc 4x w rokuczyli do marca 2009. pozniej stacki.

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...1-500g-2,p.html


  • 0

wojtek21
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1024 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:parter na prawo
  • Zainteresowania:sex

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy porzadny cykl (do poprawki)
uuu bardzo madrze piszesz bo rzadko ktos ma takie myslenie jak ty
ogolnie ja bym zastosowal mono z olimpa a reszta moze byc aha i wez pod uwage tauryne carbo i jakies witaminy;)
  • 0
i znow pelna k**** i znow film sie urwal.

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy porzadny cykl (do poprawki)
dzieki.
wlasnie w necie przeczytalem ze tam pare osob bylo zadowolonych z kreatyny treca tej +ALA+b1 na pierwszym cyklu, ale przeczytalem jeszcze ze zma ludzie na sen biora, ja spac spie dobrze, mam pytanie czy to zma ma duzy wplyw na regeneracjie, czy jest oplacalne by na nie wydac 130zl w czasie 60dniowego cyklu? witaminy jem takie ala pluszzzzz, musujace. aminokwasy raczej z treca wezme, krete chyba tez, zastanawiam sie nad tym zma, czy warto?
  • 0

wojtek21
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1024 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:parter na prawo
  • Zainteresowania:sex

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy porzadny cykl (do poprawki)
zalezy jaki masz tryb zycia jak bardzo wysilkowy to polecam zma na regeneracje i lepszy sen :)
  • 0
i znow pelna k**** i znow film sie urwal.

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy porzadny cykl (do poprawki)
fizyczna praca 10godzin dziennie przez 6dni w tygodniu i 5 treningowych dni. raczej tez kupie, bo nic mi nie urosnie, nie bedzie mialo kiedy.
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy porzadny cykl (do poprawki)
nazwanynie, - jak bedziesz spał minimum 8h+ zma to napewno sie zregenerujesz! :hyhy:
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy porzadny cykl (do poprawki)
a jaka tauryne polecacie? podczas regeneracji buduja sie miesnie, banlne pytanie ale chce sie upewnic, czy sie nie myle?

jest jakas roznica znaczaca pomiedzy ZMA roznych firm, o roznych cenach?
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy porzadny cykl (do poprawki)

podczas regeneracji buduja sie miesnie

tak

o roznych cenach?

cena- ten sam skład zazwyczaj

jaka tauryne polecacie

olimp taurine mega caps
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy porzadny cykl (do poprawki)
a i jeszcze jedna istotna sprawa jaka opcja jest lepsza:
1) 60 dni na trec'u creapure+ALA+b1
czy opcja
2)75 dni na olimpie creapure mono

do obu dorzucam ZMA OLIMP 120 tab, Aminokwasy ,tauryne olimp MC 300tab,
gainer, carbo, i ostrowia.

i po tych 60 lub 75 dniach robie odpoczynek od supli do 90 dnia, i zaczynam kolejny cykl,
ktory raczej nie bedzie mial wiekszych zmian w stosunku do pierwszego.
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy porzadny cykl (do poprawki)

75 dni na olimpie creapure mono

ta opcja lepsza, ale 75 dni to moze byc za duzo. wal tak 6-8 tyg
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy porzadny cykl (do poprawki)
wyjeb aminokwasy i tauryne i kup za to bialko i zma to conajwyzej apteczne bym bral

i niby czemu 75 dni ma byc za duzo >.<


dużej liczbie

tzn wszystkim?

wal tak 6-8 tyg


z naciskiem na wal 6-8tyg.

zobaczy jakie beda efetky to bedize ciagnal dalej lub zostawi na nestepny cykl jak tak czy tak tyle samo kasy zaplaci boze widzisz i nie grzmisz
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy porzadny cykl (do poprawki)

ale 75 dni to moze byc za duzo

z naciskiem na moze :hyhy: kretka dużej liczbie osób daje najlepsze wyniki przez pierwsze 6-8 tyg, a potem efekty juz sa wiele gorsze
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy porzadny cykl (do poprawki)

a i jeszcze jedna istotna sprawa jaka opcja jest lepsza:
1) 60 dni na trec'u creapure+ALA+b1
czy opcja
2)75 dni na olimpie creapure mono

do obu dorzucam ZMA OLIMP 120 tab, Aminokwasy ,tauryne olimp MC 300tab,
gainer, carbo, i ostrowia.

i po tych 60 lub 75 dniach robie odpoczynek od supli do 90 dnia, i zaczynam kolejny cykl,
ktory raczej nie bedzie mial wiekszych zmian w stosunku do pierwszego.

pierwsze pytanie, tak naprawde bez roznicy :), a do zestawu wrzuc omege3 i zamiast aminokwasow kup glutamine. bo skoro bierzesz bialko ostrowia to juz aminokwasy nie beda potrzebne
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy porzadny cykl (do poprawki)
:padam: JOKS ja wlasnie do ciebie mialem pisac z zestawem pytan.. :padam:

zdecydowalem sie na kreatyne !trec'a +ALA+B1 (czy te skladniki dodatkowe sa w wystarczajacych wielkosciach, czy to taki pic? ALA jest 100mg, b1 0,35 w porcji krety)

ZMA "apteczne" z olimpa chela mag b6 i chela cynk 54zl razem a na trzy miesiace niby starczy lykajac po jednej. magnezu jest 100mg, b6 5mg, a cynku 30mg, w jednej tab.

tak jak mowisz rezygnoje z aminokwasow

zastanawiam sie nad tym czy warto dokupic jako transporter jeszcze HiTEC anabolic juice 330 (na cykl potrzeboje 384ml ale jakos sobie z tym poradze),
czy byc moze bardziej by sie oplacalo dokupic olimpa ALA 200 90 porcji za 34 zl(200mg ALA) i w polaczeniu z kreatyna !trec'a bylo by 300mg ALA, jesli kupic takie dwa opakowania to by bylo 500mg (nie wiem jaka jest wystaczajaca ilosc)

omege 3 180szt (1szt x2dniennie)

interesuje mnie jeszcze cos co by poprawilo wchlnialnosc i efektywnosc kreatyny, i
jesli chodzi o ryboze, myslalem nad ta z olimpa, ale nie wiem w jakich dawkach to dawac, i kiedy? nie wiem tez ktora tak naprawde najbardziej sie oplaca pod wzgledem ceny i jakosci, i sie zastanawiam tez czy to nie przypadkiem taki sprzedajny bubel? - a tak w ogole to tylko znalazlem z olimpa, zastanawiam sie czy jest zeczywiscie warto.

i nie mam tez zielonego pojecia przy wyborze glutaminy (co sadzicie o vitalmax l-glutaminie 400g?, znalazlem gdzies ze dawkowanie glutaminy to 1g/10kg i to chyba nawet twoja wypowiedz cytowal JOKS)

czy z czegos zrezygnowac, cos zastapic?

EDTYOWALEM to z 20razy, bo cochwile cos innego czytalem, i cochwile mialem inne zdanie, jestem zmeczony i ide spac, napiszcie cos co sadzicie o tych transporterach , czy wybrac jeden, czy kilka, samo ALA z krety czy dodatkowe kupic, a moze sama glutamina wystarczy, i czy da sie jakos uefektywnic i wzmocnic dzialanie kreatyny na miesnie. :spi: :spi: :spi:

naraziowka, :padam: chlopcy
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy porzadny cykl (do poprawki)

!trec'a +ALA+B1

dodam od siebie ze ta kreta jest niedobra w smaku i po wypiciu porcji o ile wogole ja wypisze sie pochaftujesz osobiscie bym wybral inna kaizena mozesz trzasnac
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy porzadny cykl (do poprawki)
ze smakeim sobie poradze, zagryze zeby i heja. ale dzieki. najgorszy to jest czekoladowy smak gainer bolika,
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy porzadny cykl (do poprawki)

czy te skladniki dodatkowe sa w wystarczajacych wielkosciach, czy to taki pic? ALA jest 100mg, b1 0,35 w porcji krety

malo :|

zastanawiam sie nad tym czy warto dokupic jako transporter jeszcze HiTEC anabolic juice 330

do kreatyny transporter nie jest potrzebny, jest to juz udowodnione od dosywac dawna :)

zy byc moze bardziej by sie oplacalo dokupic olimpa ALA 200 90 porcji za 34 zl(200mg ALA) i w polaczeniu z kreatyna !trec'a

pod wzgledem kreatyny juz lepsza opcja kupic ala niz dextro juice ale jak napisalem wyzej nie bedzie to az tak potrzebne

interesuje mnie jeszcze cos co by poprawilo wchlnialnosc i efektywnosc kreatyny

d-pinitol

i nie mam tez zielonego pojecia przy wyborze glutaminy

zalezy od zapotrzebowania, np glutamina nag w okresie okolo treningowym, glutamina peptyd przed snem, zwykla glutamina tez raczej za dnia a nie na noc

napiszcie cos co sadzicie o tych transporterach

za mocno skupiasz sie na transporterach ktore sa imo nie potrzebne, kupilbym na Twoim miejscu kreatyne mono + aakg dla fajnej pompy, witaminy i mineraly, omege3, uniwersalne bialko. i tyle wystarczy. jesli nie szkoda ci pieniedzy mozesz dorzucic glutamine, aminokwasy, czy nawet hmb :rotfl:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy porzadny cykl (do poprawki)
jeszcze raz to wszystko przemysle. i oleje te transporetery, na pierwszy cykl moze faktycznie lepiej kupic zwykle mono, zma jest mi potrzebne tak czy innaczej, witaminy mam caly czas, chyba ze jakies szczegolne sa mi potrzebne, jeszcze omege , ostrowie, gainerka. zastanowie sie jeszcze. poczytam o tym aakg i napisze pozniej.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy porzadny cykl (do poprawki)
jak masz troszke pieniedzy to polecalbym bialko uniwersalne zamiat wpc ostrowii
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy porzadny cykl (do poprawki)
mam 450zl na kazdy cykl, decydujac sie na kreatyne creapure np. olimpa, hi tec anabolic juice, zma (na bazie cynku i magnezu z olimpa), omege 3, zostaje mi 200zl, na aakg i bialko. sluchaj a jakie to bialka sa universalne, ktore to?
i nie wiem jakie aakg rozwazyc? bo znalazlem !treca i olimpa, ale wydaje mi sie ze te pierwsze ma slabsze dawki.

EDIT: te z olimpa jesli by patrzec na to co jest na opakowaniu bardziej sie oplaca, pisze by brac 1-2 tab 3xDT i 1-2tab 2xDNT. jesli brac po jednej szt to starcza jedno male opakowanie jesli brac po 2 to starcza na rowno duze opakowanie. zobaczymy ile pieniedzy zostanie po wyborze bialka.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024