Skocz do zawartości


FBW z superseria


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

FBW z superseria
Sprawdźcie czy dobrze, priorytet to ramiona i przedramiona;

3 razy w tygodniu

Nogi:
- przysiady z sztanga x3
Plecy:
- Przenoszenie sztangi za głowę na ławeczce leżąc x2
Klatka:
- wyciskanie sztangi leżąc x2 (co drugi trening na skośnej)
Barki
- Wznosy ramion przed siebie z sztanga x2
- Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia do brody x2
Bic + Tric
- super seria x2 (młotki i wyciskanie leżąc na tric)

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FBW z superseria
drazek bym na plecy dal

- Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia do brody x2

a to to jest na bary, wioslo daj na plecy sztanga/hantlem, na barki dalbym wycisk sztangi hatli do duzych partii i bary daj po 3 serie reszta po 2
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: FBW z superseria
Faktycznie machnąłem sie z tym i przeniosłem niżej do barków, co do pleców myślę dorzucić jeszcze martwy ciąg x2, ale wtedy będzie 12 serii w tygodniu na barki. Wiosłowań nie chcę, bo jest zbyt kontuzjogenne. Na plecy dałem przenoszenie sztangi za głowę na ławeczce leżąc, bo lubię to ćwiczenie i do tego ładnie uwypukla klatkę. Drążek miałem, w poprzednich treningach toteż w tym go sobie odpuściłem, choć wiem że jest rewelacyjnym ćwiczeniem na najszerszy grzbietu.

BTW: jakie ~ obciążenie powinno być przy wyciskaniu na tric'a (wiem, że mniej niż na klatkę ale ile przykładowo) Dziś jechałem z ~40kg i technika poszła się jeb**. W kolejnym treningu chce jeszcze zmniejszyć, ale nie wiem o ile. Niemniej trening ładnie pompuje, przy splicie i treningu na bic pompowało z 1cm, przy tym pompuje 2cm :hyhy:

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FBW z superseria
no to jak uwazasz a mc mozesz walic na zmiane z przysiadami co tydzien no ja bym zamienial mlotki co tydzien na sztange co do obciazenia z tego co wiem ludzie zaczynaja od 60% max ciezaru i co tydzien dowalaja po 5% aha nie zapomnij o seriach w duzych daj po 3 mniejszych 2 zeby byla roznica i oczekiwany efekt
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024