Skocz do zawartości


Zdjęcie

jak się to zaczęło


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

Revan96
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 435 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MOSiR Bochnia

Napisano Ponad rok temu

jak się to zaczęło
właśnie, jak się zaczęła wasz przygoda z siłownią? tak sami z siebie się tak zaczęliście interesować, czy ktoś wam pomógł :D ?

w mnie ta pasję np. zaszczepił WF-ista, który pracuje również na siłce


zapraszam do dyskusji :P
  • 0
Silence... I'll kill You!!!

Aminki, gainerek i jazdaa! ;]

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak się to zaczęło
mnie kumple zaprosili i chcieli zobaczyc ile wycisne oczywiscie bylem suchar to ciezar byl smieszny tak zaczelem z nimi cwiczyc a ze cwiczyli 2 razy w tyg to i ja tak cwiczylem nie mialem pojecia o treningach dopoki nie trafilem na to forum dzieki niemu wiele sie nauczylem i wuiem jakie bledy popelnialem no po jakis 2 miechach oni przestali cwiczyc a mnie to wciagnelo i kupilem se karnet na silke i zaczelem regularnie lazic i jestem bardzo zadowolony ze swoich decyzji oczywiscie bylem na poczatkiu glupi i myslalem ze jak wezme krete to mnie wy.jebie w kosmos i odrazu jak zaczelem cwiczyc to wzielem i to byl blad ale czlowiek uczy sie na bledach do tego jeszcze bylo pare bledow dopiero mozna powiedziec od 7-8 miesiaca cwiczen zaczelem planowac swoje cykle i coraz bardziej bylem wtajemniczony o co kaman z tymi suplami co do czego itp no i tera jestem bardzo zadowolony z tego ze sam se moge ulozyc diete trening i wybrac suple choc zaluje tej kasy co wydalem na poczatku a bylo trego sporo to byl moj blad
  • 0

NowyKoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zach-pom
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport, astronomia :)

Napisano Ponad rok temu

Re: jak się to zaczęło
Moja przygoda z siłownią rozpoczela się w pazdzierniku '05. Wczesniej sport ten kojarzyl mi sie z morderczyi treningami i masa wyrzeczen, przy czym na efekty trzeba by czekac latami. Sporo znajomych zaczynalo powoli trenowac, co raz czesciej chwalili sie wynikami, az w koncu postanowilem samemu sprobowac. No i zaczelo sie :] . Nie jestem typowym zapalencem i czesto zdarzaja mi sie dlugie przerwy od silki. Zwykle pocwicze ze 3 miesiace, zeby poobijac sie przez nastepne 2, ale zawsze wracam jak do tej pory :D
  • 0

oł23
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak się to zaczęło
Mnie kumpel wciagnał zebym zaczał chodzic zaczełem chodzic jeszcze z dwoma innymi kumplami tych dwoch po miechu odpadło ja chodziłem dalej.Teraz mam sprzet w domu i tutaj cwicze. A dzieki forum dowiedzialem sie duzo o odzywianiu. Jak zaczynałem chodzic na silke to jadłem co popadnie kiedy chcialem i to bylo zle. Teraz juz wiem co jest a czego nie. Czy usłysze Amen:D ahaha
  • 0

Revan96
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 435 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MOSiR Bochnia

Napisano Ponad rok temu

Re: jak się to zaczęło
bo właśnie tak niestety jest. większość osób kiedy pierwszy raz jest na siłowni jest zachwycona. mówią że będą chodzić regularnie i w ogółe i rzeczywiście przez parę pierwszych tyg. tak jest. ale później nowe hobby zaczyna się nudzić i są coraz rzadziej i rzadziej, aż wreszcie przestają całkiem chodzić. widzę jak jest u mnie na siłce. tylko nieliczni to "stali bywalcy"
  • 0
Silence... I'll kill You!!!

Aminki, gainerek i jazdaa! ;]

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak się to zaczęło
u mnie to samo brecha chodza takie ziomy kwadratu starzy po 50 lat staz po 20 lat i ja wsrod nich to sie patrza jakby UFO zobaczyli tez nieliczni to stali bywalcy mozna ich policzyc na plcach 2 dloni
  • 0

Revan96
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 435 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MOSiR Bochnia

Napisano Ponad rok temu

Re: jak się to zaczęło
a gdzie ćwiczysz ramzes?
mały klub, czy coś dużego?
  • 0
Silence... I'll kill You!!!

Aminki, gainerek i jazdaa! ;]

daro6230
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanow
  • Zainteresowania:kulturystyka/dietetyka/suplementacja, pływanie, zielone :P, hip hop

Napisano Ponad rok temu

Re: jak się to zaczęło
a ja z kolei mieszkam na osiedlu, gdzie kazdy musi sobie jakos radzic zeby go nie ojebali, wiec aby sie nie dac mialem do wyboru: albo sztuki walki albo silownia (najlepiej oba :P).. na początku 3 lata chodzilem na teakwondoo, potem kolejne 1,5 roku nie robilem nic... az w koncu kumpel zaproponowal zebysmy sie razem zapisali na silke i tak tez zrobilismy... pamietam dokladnie od 12 lutego br. chodze regularnie i mam zamiar chodzic...
  • 0
"..Im więcej potu na treningu - Tym mniej krwi na ringu.."

Cel do konca 2007 ---> OSIAGNIETY :D - 100kg na klatę ---> 75kg wagi - BRAKUJE 2 KG :P

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak się to zaczęło

mały klub, czy coś dużego?

mysle ze jak na te czasy to maly jednak wszystko jest sprzet itp normalna silka najwazniejszy jest klimat
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: jak się to zaczęło
A ja sie sam zainteresowałem, sam se zrobiłem siłke, i dla siebie trenuje
i sam sobie jestem trenerem, dietetykiem itp. ;)
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak się to zaczęło
ja zawsze byłem z osiedla najmłodszy, a co za tym idzie, najsłabszy we wszystko.
No i postanowiłem ze nawet jak nie potrafie w nic grać to sie wypaksze xD przynajmniej nikt sie nie będzie śmiał ;p
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

Koksik_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,muzyka,girls ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: jak się to zaczęło
ja tak samo jak daro6230, mieszkam na blokowisku, gdzie jest pełno nieciekawych ludzi ... naprawde przydaje sie byc wiekszym niz ukazany standart ;]
  • 0
NO TO LECIMY

koks czy dalej odrzywki ... oto jest pytanie ;]

maniek757
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 234 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lipno
  • Zainteresowania:sport, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: jak się to zaczęło
ja z tego co pamietam to tez sam zaczynalem cwiczyc.Pamietam jak poprosilem prawie rok temu mame aby mi kupila sztange i naklad.pamietam jak dzis mama kupila gryf 10 kg. i 40 kg. nakladu na poczatek starczylo po jakims niedlugim czasie mialem juz hantle i tak zaczela sie moja przygoda z moja wlasna "silownia"
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: jak się to zaczęło
ja w 3 gimnazjum sie zainteresowałem siłką sam z siebie , trenowałem pod okiem własciciela głównie na siłe i wytrzymałosc wtedy , i spodobało mi sie wsumie na siłke chodze juz 4 lata ale tak na powarznie zeby zdobyć jak najwięcej dobrej masy to ok półtora roku , moze wiecej

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: jak się to zaczęło
ja postanowilem zaczac cwiczyc z tego powodu ze jestem niski i takze szczuply (juz coraz mniej :P) :D i w mysl mojej (od niedawna) zyciowej dewizy "nie mozesz byc wysoki - badz szeroki" mam zamiar massowac sie do upadlego ;D
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

oł23
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak się to zaczęło
Haha:D nie głupie:D Ale jak bedziesz za szeroki to bedzie wygladało troche idiotycznie:) Ja mam okolo 177 wzrostu i nadal rosne :)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024