Skocz do zawartości


Zdjęcie

jak reagujesz do konfrontaci


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_strangler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

jak reagujesz do konfrontaci
Napszyklad stoisz w kolejce i sa dwie kasy a jedna osoba odchodzi od jednej kasy i gosc za toba idze do tej kasy ignorujac ciebie. Juz tams toi i gada z babka. Co robisz w tej sytuacji? co sie dzieje w twoim mozgu? i jak szybko reagujesz albo decudujesz na akcji?
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: jak reagujesz do konfrontaci
ty sobie jaja robisz prawda?? :?: :?: :?:
  • 0

budo_alexone
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak reagujesz do konfrontaci
jak to co? :| padam na ziemie, zaczynam wirowac jak swider, zeby przebic sie pod podłoga i byc pierwszy przy kasie. no przeciez to takie oczywiste...
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: jak reagujesz do konfrontaci
puszczam bąka
  • 0

budo_andy kk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stalowa Wola

Napisano Ponad rok temu

Re: jak reagujesz do konfrontaci
Co to na pojarany temat?
  • 0

budo_mlodyraduh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: jak reagujesz do konfrontaci

co sie dzieje w twoim mozgu?



Niesamowity topik

:rofl: :rofl: :rofl: poklon


mlodyraduh
  • 0

budo_yogi bear
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Planety Ziemi...

Napisano Ponad rok temu

Re: jak reagujesz do konfrontaci
"co dzieje sie w moim mózgu"? Jak to co?! Zachodza skomplikowane procesy myślowe, wnikliwa analiza sytuacji, impulsy elektryczne biegną z jednej komórki nerwowej do drugiej aż w koncu..daje se spokój i nic nie robie;p
  • 0

budo_trumfel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: jak reagujesz do konfrontaci
siełgam po nusz, a co niech leszcz wie z kim k....... zaczoł i naztełpnym razem nie fiknie



a tak na serio to nic nie robie bo jakoś przebole to że straciłem minute na jakiegoś pajaca :)

Pozdrawiam
  • 0

budo_green_lady
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak reagujesz do konfrontaci
Nic nie robię, ale później opowiadam wszystko rodzicom i już więcej nikt z członków mojej rodziny nie przychodzi tam do tamtego sklepu 8O
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: jak reagujesz do konfrontaci
Bruhehehe.Moze inaczej co robi nawalony gośc gdy osoba przy barze stojaca za nim w kolejce nagle wbija sie przed niego i zaczyna zamawiać, ale najpierw oblewa spodnie sasiada moczem.
  • 0

budo_lothian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1047 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:schoinki :)

Napisano Ponad rok temu

Re: jak reagujesz do konfrontaci
Łapię gościa za głowę, robię mu fotografię, idę do kierownika sklepu i żądam wywieszenia tej fotografii na tablicy "TYCH KLIENTÓW NIE OBSŁUGUJEMY" :roll:
  • 0

budo_delta
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: jak reagujesz do konfrontaci

Bruhehehe.Moze inaczej co robi nawalony gośc gdy osoba przy barze stojaca za nim w kolejce nagle wbija sie przed niego i zaczyna zamawiać, ale najpierw oblewa spodnie sasiada moczem.

Ok, ja wymiękłem :D
  • 0

budo_wojtt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1078 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Scotland

Napisano Ponad rok temu

Re: jak reagujesz do konfrontaci
Człowieniu to juz jest twoj 3 bezsensowny topic moze w koncu ktos cos z tym zrobi?
  • 0

budo_ray_luka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: jak reagujesz do konfrontaci
Ja wyciągam spluwę i mówię:

"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi.
Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności.
Bo on jest stróżem brata twego i znalazcą zagubionych dzieci.
I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie i na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci.
I poznasz, że ja jestem Pan, kiedy wywrę na tobie swoją pomstę."

Zwykle koleś wymięka i zakupy mam za darmo ;)
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: jak reagujesz do konfrontaci

Ja wyciągam spluwę i mówię:

"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi.
Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności.
Bo on jest stróżem brata twego i znalazcą zagubionych dzieci.
I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie i na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci.
I poznasz, że ja jestem Pan, kiedy wywrę na tobie swoją pomstę."

Zwykle koleś wymięka i zakupy mam za darmo ;)

heheh :lol: to jest dobre :D
  • 0

budo_pwl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 347 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: jak reagujesz do konfrontaci

Napszyklad stoisz w kolejce i sa dwie kasy a jedna osoba odchodzi od jednej kasy i gosc za toba idze do tej kasy ignorujac ciebie. Juz tams toi i gada z babka. Co robisz w tej sytuacji? co sie dzieje w twoim mozgu? i jak szybko reagujesz albo decudujesz na akcji?


No i co w tym dziwnego? Co innego gdyby była jedna kolejka i dwie kasy, wtedy rozumiem pretensje, ale tak? Równie dobrze mógłbyś miec pretensje, że koleś za tobą poszedł do drugiej kasy, tam się szybko kolejka uwinęła więc obsłużyli go przed tobą a on ciebie nie wpuścił... na ulicy jak jedziesz samochodem, na lewo od ciebie jest wolny pas a koleś za tobą zjeżdza na niego i cię wyprzedza to na następnym skrzyżowaniu wychodzisz z samochodu, podchodzisz do jego drzwi, wyciągasz go i dajesz mu w mordę?
  • 0

budo_ronin_warszawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 245 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: jak reagujesz do konfrontaci
To Radziecka propaganda!
  • 0

budo_strangler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak reagujesz do konfrontaci

No i co w tym dziwnego? Co innego gdyby była jedna kolejka i dwie kasy, wtedy rozumiem pretensje, ale tak?


no wlasnie o tym mowie (tak mi sie stalo). Jedna kolejka, dwie kasy ktore sa pelne alze jak znienacka ktos odchodzi od jednej kasy gosc idze pszed toba.
  • 0

budo_alexone
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak reagujesz do konfrontaci

No i co w tym dziwnego? Co innego gdyby była jedna kolejka i dwie kasy, wtedy rozumiem pretensje, ale tak?


no wlasnie o tym mowie (tak mi sie stalo). Jedna kolejka, dwie kasy ktore sa pelne alze jak znienacka ktos odchodzi od jednej kasy gosc idze pszed toba.

no coz, widac, ze kolega ma powazny problem. wtedy podchodzisz, mowisz "przepraszam, obowiazuje kolejka" i wchodzisz pomiedzy wpychacza i okienko. raany, ludzie, niedlugo bedzie "co zrobic, gdy siostra zajela ubikacje. bic, czy uciekac?"
  • 0

budo_strangler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak reagujesz do konfrontaci

No i co w tym dziwnego? Co innego gdyby była jedna kolejka i dwie kasy, wtedy rozumiem pretensje, ale tak?


no wlasnie o tym mowie (tak mi sie stalo). Jedna kolejka, dwie kasy ktore sa pelne alze jak znienacka ktos odchodzi od jednej kasy gosc idze pszed toba.

no coz, widac, ze kolega ma powazny problem. wtedy podchodzisz, mowisz "przepraszam, obowiazuje kolejka" i wchodzisz pomiedzy wpychacza i okienko. raany, ludzie, niedlugo bedzie "co zrobic, gdy siostra zajela ubikacje. bic, czy uciekac?"


ja wlasce zastanawiam sie czy ajk bym to zrobil on jakby sie nie ruszyl czy ja powinnem wtedy by go popchnonc albo rece na niego polozyc jakos czy nie?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024