Skocz do zawartości


Zdjęcie

jak reagujesz do konfrontaci


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_sombre
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Gdańska

Napisano Ponad rok temu

Re: jak reagujesz do konfrontaci

ja wlasce zastanawiam sie czy ajk bym to zrobil on jakby sie nie ruszyl czy ja powinnem wtedy by go popchnonc albo rece na niego polozyc jakos czy nie?


Nie. nie powineneś. Bo to jest naruszenie nietykalności osobistej.
Ale głupi ten temat.
  • 0

budo_alexone
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak reagujesz do konfrontaci
rany...nigdy z domu nie wyszedles? "a co bedzie, jak sie nie ruszy i pusci baka?"; "a co bedzie, jak sie obroci o 5421 stopni przez lewe ramie i umrze?" to sa zwykle kontakty czlowiek - czlowiek, co ma sie nie ruszyc? myslisz, ze jak wejdziesz na forum o sztukach walki, to kazdy bedzie zalecal odrazu uderzenia?




wiem, wiem zaraz mi ktos wypomni, ze nie wiem, ze to prowokacja :wink: ale troche zabawy nie zaszkodzi.
  • 0

budo_zniwiarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:slupsk AdG

Napisano Ponad rok temu

Re: jak reagujesz do konfrontaci
a swistak siedzi i kolezanka robi mu laske 8O 8O

co bedzie jak ktos ci da bana i nie bedziesz mogl nic pisac? Co robisz w tej sytuacji? co sie dzieje w twoim mozgu? i jak szybko reagujesz albo decudujesz na akcji

:twisted: :twisted:
  • 0

budo__zar_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 290 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Suwałki - dzika północ

Napisano Ponad rok temu

Re: jak reagujesz do konfrontaci
Nie no... Fioda trzeba poprosić i wrzucenie emota walącego głową w ścianę...
Swietny temat!!! Po prostu świetny... AAAAGRH!!! :lol:

Ja bym poszukał na ooglach co powinienem zrobić... :D
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak reagujesz do konfrontaci
no proponuje zwrocic sie z interwencja do szefowej kas, ktora powiadomi szefa hali, ktory zadzwoni do dyrekcji, ktora przesle rozkaz do centralki ochrony, ktora przekaze komandosom pilnujacym supermarketu, aby podjeli interwencje w stosunku do osobnika ktory odwazyl wpierdolic sie przed nas w kolejke. interweniujacy ochroniarze wspomoga sie ewentualnie ochroniarzami z rybnego naprzeciwko, aby szybko zazegnac ta niebezepieczna sytuacje lol
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak reagujesz do konfrontaci

Napszyklad stoisz w kolejce i sa dwie kasy a jedna osoba odchodzi od jednej kasy i gosc za toba idze do tej kasy ignorujac ciebie. Juz tams toi i gada z babka. Co robisz w tej sytuacji? co sie dzieje w twoim mozgu? i jak szybko reagujesz albo decudujesz na akcji?


podstawiam mu nogę ;-p
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: jak reagujesz do konfrontaci

no proponuje zwrocic sie z interwencja do szefowej kas, ktora powiadomi szefa hali, ktory zadzwoni do dyrekcji, ktora przesle rozkaz do centralki ochrony, ktora przekaze komandosom pilnujacym supermarketu, aby podjeli interwencje...


... niestety jako że to przekracza ich kompetencje, ochrona zadzwoni po Policję, a ta dla odmiany po wnikliwej analizie sytuacji zadzwoni zapewne po AT. Antyterroryści, którzy wpadną na miejsce wypadną z wrzaskiem, i zadzwonią po regularne wojsko. I myślę że dywizja czołgów wspomagana przes śmigłowce szturmowe rozwiąże problem.

Albo się nie opierdalaj, tylko noś w plecaku głowicę taktyczną, i jak ktoś przyfika, to czerwony guzik, jeb, błysk i grzybek i po sprawie. Żeby se kurna nie myślał że można z Tobą zadzierać.
  • 0

budo_denwu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak reagujesz do konfrontaci

albo rece na niego polozyc jakos czy nie


Co Ty człowieku chcesz go obmacywać czy zwrócić uwage? Uwage zwraca sie MOWIAC, obmacuje sie REKOMA. :roll:
  • 0

budo_strangler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak reagujesz do konfrontaci
chodzi mi oto jak by on byl hamski i sie nie ruszyl czy powinnem sam go ruszyc i wejsc pszed nim?
  • 0

budo_strangler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak reagujesz do konfrontaci

no proponuje zwrocic sie z interwencja do szefowej kas, ktora powiadomi szefa hali, ktory zadzwoni do dyrekcji, ktora przesle rozkaz do centralki ochrony, ktora przekaze komandosom pilnujacym supermarketu, aby podjeli interwencje...


... niestety jako że to przekracza ich kompetencje, ochrona zadzwoni po Policję, a ta dla odmiany po wnikliwej analizie sytuacji zadzwoni zapewne po AT. Antyterroryści, którzy wpadną na miejsce wypadną z wrzaskiem, i zadzwonią po regularne wojsko. I myślę że dywizja czołgów wspomagana przes śmigłowce szturmowe rozwiąże problem.

Albo się nie opierdalaj, tylko noś w plecaku głowicę taktyczną, i jak ktoś przyfika, to czerwony guzik, jeb, błysk i grzybek i po sprawie. Żeby se kurna nie myślał że można z Tobą zadzierać.


ja slyszalem ze Armenczycy sa tacy (od ruska) dzicy ze jak napszyklad jestes z nimi na autobuse i zle popatszysz na jednego on wyjdze z autobusu za toba i noza ci wbije w plecy.
  • 0

budo_alexone
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak reagujesz do konfrontaci

no proponuje zwrocic sie z interwencja do szefowej kas, ktora powiadomi szefa hali, ktory zadzwoni do dyrekcji, ktora przesle rozkaz do centralki ochrony, ktora przekaze komandosom pilnujacym supermarketu, aby podjeli interwencje...


... niestety jako że to przekracza ich kompetencje, ochrona zadzwoni po Policję, a ta dla odmiany po wnikliwej analizie sytuacji zadzwoni zapewne po AT. Antyterroryści, którzy wpadną na miejsce wypadną z wrzaskiem, i zadzwonią po regularne wojsko. I myślę że dywizja czołgów wspomagana przes śmigłowce szturmowe rozwiąże problem.

Albo się nie opierdalaj, tylko noś w plecaku głowicę taktyczną, i jak ktoś przyfika, to czerwony guzik, jeb, błysk i grzybek i po sprawie. Żeby se kurna nie myślał że można z Tobą zadzierać.


ja slyszalem ze Armenczycy sa tacy (od ruska) dzicy ze jak napszyklad jestes z nimi na autobuse i zle popatszysz na jednego on wyjdze z autobusu za toba i noza ci wbije w plecy.

nie noz wbije, ale co innego, i nie w plecy, ale troche nizej... :wink:
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak reagujesz do konfrontaci

ja slyszalem ze Armenczycy sa tacy (od ruska) dzicy ze jak napszyklad jestes z nimi na autobuse i zle popatszysz na jednego on wyjdze z autobusu za toba i noza ci wbije w plecy.


a skad tutaj armenczycy sie wzieli w tej bajce? ja slyszalem ze chodza takie ploty, ze Strangler powinien zdobyc slownik jezyka polskiego
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: jak reagujesz do konfrontaci
Za wielokrotne cytaty są punkty karne.

Temat przekroczył dopuszczalny stopień absurdu.

Strangler, kwalifikujesz się do odwiedzenia poradni zdrowia psychicznego (o ile nie robisz sobie jaj)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024