Skocz do zawartości


Zdjęcie

KONTUZJE..


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

NowyKoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zach-pom
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport, astronomia :)

Napisano Ponad rok temu

KONTUZJE..
Mialem pare urazow zwiazanych z brakiem doswiadczenia z silka. Kiedys nie wiedzialem, ze dobra rozgrzewka to podstawa i pare razy przez to nabawilem sie kontuzji..

Moj pierwszy uraz powstal po uzyciu zbyt duzego hantelka do cwiczenia tricepsa. Cos mi strzelilo w barku.. Przez jakis tydzien pobolewalo, pozniej niby przestalo, ale do dzis gdy wykonuje to cwiczenie nawet malym ciezarem czuje rwanie.

Druga kontuzja, bardzo popularna [bo sporo kumpli tez sie z tym spotkalo] to skrecony nadgarstek. Teraz juz wiem ze nadgarstki trzeba porzadnie rozgrzac. Kontuzja trzymala dlugo bo ponad miesiac.

Trzecia wpadka to zbyt szybkie opuszczenie sztangi na klate :zdegustowany: no i wszystko jasne.. Zebra bolaly mnie bardzo dlugo i ze 2 tyg w ogole nie moglem cwiczyc klaty.

No i czwarta, zarazem ostatnia jak do tej pory [mam nadzieje, ze na zawsze]. Przy cwiczeniu kapturow na atlasie [przyrzad do wyciskania] naderwalem sobie miesnie miedzy-zebrowe. Znowu zbyt duzy ciezar i okropna kontuzja. Ponad miesiac upierdliwego bolu..

edit\\ Zapomnialem o naderwaniu bicepsow :D Po dlugiej przerwie zaszalalem z treningiem i kolejna wpadka..

Nie no jak sobie to wszystko przypominam to widze, ze jednak jestem mistrz :rotfl:

To by bylo na tyle :rotfl: Sporo sie tego uzbieralo. A jak u Was sprawa kontuzji wyglada ?
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: KONTUZJE..
ja tam jeszcze kontuzji nie mialem jako takiej.... czasem jak mocno bica dojebalem to reka nie moglem ruszac ale to chyba jak kazdy...... ogolnie to jakis kaleczniak jestes :P :rotfl: zarcik ;D elo
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

oł23
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONTUZJE..
Najgorsze są bolące nadgarstki:<<<<
  • 0

Warlord
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Breslau
  • Zainteresowania:wóda i kobiece uda

Napisano Ponad rok temu

Re: KONTUZJE..
ja od tyg mam cos z prawa reka i ciezko mi nawet zlokalizowac ta kontuzje- cos miedzy gorna czescia tricepsu a naramiennym, charakterystyczny bol i rwanie przy na przyklad zciaganiu linki prawa reka, troche mnie to wkurwia, przeszkadza przy niektorych cwiczeniach i oslabia reke ale raczej nie mam zamiaru robic dluzszej przerwy z tego powodu, tak samo jak nie robilem przy mocnym bolu jakby sciegien w przedramionach od lokci, ktory to mi sie przyczepil juz kilka lat temu i jakos sobie radze
  • 0
ruchac, jebac, nic sie nie bac

krzychu1910
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:się biorą dzieci??
  • Zainteresowania:Seks Dragi Rap :)

Napisano Ponad rok temu

Re: KONTUZJE..
mnie jeszcze żadna poważniejsza kontuzja przez siłkę nie spotkała
  • 0
To nie jeste jeszcze czas nieustających wakacji...

Peet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 664 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z domciu

Napisano Ponad rok temu

Re: KONTUZJE..
hmm ja miałem coś z łokciem, gdy prostowałem rękę doznawałem nieprzyjemnego bólu + strzelenie w łokciu... wtedy bardzo mi sie nieprzyjemnie ćwiczyło, przez jakiś czas ciągle mi w łokci strzelało, a tak poza tym to nic poważniejszego sie nie stało :P
  • 0
What is defeat? Nothing, but education, nothing, but the first step to something better.

daro6230
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanow
  • Zainteresowania:kulturystyka/dietetyka/suplementacja, pływanie, zielone :P, hip hop

Napisano Ponad rok temu

Re: KONTUZJE..
a ja nie mialem kontuzji jeszcze :D
  • 0
"..Im więcej potu na treningu - Tym mniej krwi na ringu.."

Cel do konca 2007 ---> OSIAGNIETY :D - 100kg na klatę ---> 75kg wagi - BRAKUJE 2 KG :P

RaditZ
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Bodybulding

Napisano Ponad rok temu

Re: KONTUZJE..
Góra prostowników grzbietu. Ból przy wdychaniu powietrza (2 raz), złapałem podczas prostowania przedramion stojac...
  • 0
Nudzi Ci sie?? Wejdz na
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
wiele ciekawych artów. Polecam.
[you] pozdro:D

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: KONTUZJE..
hmmm ja na siłce to narazie kontuzjowałem se moja ulubiona koszukle do cwiczeń :hyhy: cholera i 60 zeta w błoto :hyhy: no i raz sie jebłem w palec i mnie bolał 3 dni ;)

po tym kto ma ile kontuzji widać kto umie ćwiczyć i robi rozgrzewke porządną ;)

oł23
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONTUZJE..
Ja teraz robie sobie przerwe od cwiczenia poniewaz bardzo boli mnie nadgarstek i niechce ryzykowac juz raz mialem skrecony:( :(
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: KONTUZJE..
to sie nosi usztywnienie na nadgarstek , zapobiega kontuzją ;)

oł23
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONTUZJE..
Mam jeden lezy w praniu i tak sobie pomaga... Narazie robie suplementacje z Fastum żel i bandażu:D ahah i wyciskam sobie Fastum żel do musli:D
  • 0

Poczatkowy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszęcin
  • Zainteresowania:siłownia, bASKEt, motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: KONTUZJE..

Trzecia wpadka to zbyt szybkie opuszczenie sztangi na klate :zdegustowany: no i wszystko jasne.. Zebra bolaly mnie bardzo dlugo i ze 2 tyg w ogole nie moglem cwiczyc klaty.

to naprawde szybko musiales tą sztange opuszczać :rotfl: :rotfl: :rotfl:
  • 0
Gdyby kozka koksowala to by 200wyciskala:]

NowyKoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zach-pom
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport, astronomia :)

Napisano Ponad rok temu

Re: KONTUZJE..
Chcialem ja po prostu wybic od klaty :D i zebra troche dostaly po dupie. I tak dobrze sie to skonczylo..
  • 0

krzysiekl13
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1452 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nienacka

Napisano Ponad rok temu

Re: KONTUZJE..
heheh ..a ja spadlem z konia .. ;] - polamalem reke .. zwichnolem bark .zerwalem sciegna ..
  • 0
:)

wannabe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONTUZJE..
skrecenia: 3xlewa kostka 4x prawa kostka

zlamania: kilka razy po jednym palcu

sport to zdrowie (siatkowka)

ENJOY
  • 0

stopro1418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: KONTUZJE..
kiedyś jak robiłem bary sztangielkami na stojąco unosząc łokcie w góre to cos mi strezliło w łokciu że musiałem zrobic sobie 3 tyg. wolnego i do tego arthroblock brałem i szybko przeszło
wannabe, co do siaty to co jakis czas sie zdaża skręcona kostka albo wybite palce ale już sie przyzwyczaiłem :D
  • 0
Cel : waga- 95kg :)
bic-45 :)
klata-125 :)
Pożyjemy zobaczymy :)

NowyKoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zach-pom
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport, astronomia :)

Napisano Ponad rok temu

Re: KONTUZJE..
ja w siatkowke gralem 3 lata i to sporo bo jakies 8h tygodniowo i nigdy nie skrecilem sobie stopy ani nie zlamalem palca, czasem tylko zwichnalem. No i masa obtarc, siniakow.

Gorsze kontuzje sa w pilce recznej.. Tam jak sie dobrze nie rozgrzejesz i za.je.biesz petare to mozesz sie pozegnac z gra na kilka tygodni. Uczucie jak by ci ktos reke z barku wyrwal :rotfl:
  • 0

wannabe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONTUZJE..
pilka reczna to chory sport dla mnie ;p
ja siate 8 lat trenuje juz i przynajmnjiej raz w sezonie cos sobie zrobie porzadnego ;]
  • 0

Czarektoja
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 480 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska
  • Zainteresowania:statek dziwki wóda lasery

Napisano Ponad rok temu

Re: KONTUZJE..
jak ja bralem 155 na martwy to mi strzelilo w plecach tak ze bolalo mnie 2 miechy az dostalem przeciw zapalne i po 3 miesiacach znowu powrocila na 3 tyg bo znowu dal mi te tabletki i juz nie boli
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024