Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cena suplementów na Ukrainie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Cena suplementów na Ukrainie
Witam
Naszła mnie piekielna myśl, jako że niekiedy zdarza mi się zrobić wypad na Ukraine bo w sumie nie mam tak daleko. Na Ukrainie chłopaki też pewnie ćwiczą, pewnie też mają jakieś odżywki tam :D Jako że ich Hrywna jest warta 0,60zł i pewnie też mają tańsze te odżywki to można by było sporo zaoszczędzić. Był ktoś już kiedyś na Ukrainie rozglądał się za sklepami z odżywkami? Wogóle tam takie coś istnieje? Może ktoś ma jakieś linki do sklepów internetowych albo jakieś adresy takich sklepów?

Ja rozejrzałem się już na Ukraińskim allegro, szukanie tam czegokolwiek nieźle ryje głowe.
Oto co znalazłem:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
prawie jak Horse Power :)
  • 0

Warlord
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Breslau
  • Zainteresowania:wóda i kobiece uda

Napisano Ponad rok temu

Re: Cena suplementów na Ukrainie

Był ktoś już kiedyś na Ukrainie rozglądał się za sklepami z odżywkami? Wogóle tam takie coś istnieje?

hehe, na pewno istnieje w koncu to nie czarny lad ;], tyle, ze takich sklepow z suplami moze byc duzo mniej niz np. w polsce, nie wyobrazam sobie, zeby nie mieli porduktow olimpa, treca i innych, chociaz patrzac po tym co dales a co najprawdopodobniej jest w kategorii suplementy (68 produktow), druga podkategoria do przyrzady do cwiczen i sa tam az dwa :zdziwko: [chociaz nie znam tej cyrylicy ;] to na aukro poprostu nie sprzedaja supli zbytnio
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Cena suplementów na Ukrainie
jakby dokładnie wniknąć to Ukraina jest chyba nawet do przodu przed Polską, wystarczy spojrzeć choćby na to ile km metra jest na Ukrainie a ile u nas. Może sklepów takich też jest więcej. No ale te ich aukro to naprawde do d**y żeby tylko 14 samochodów było :/ Może mają jakis inny serwis aukcyjny oprócz tego aukro.
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Cena suplementów na Ukrainie
to aukro chyba powstalo niedawno dopiero..... bo jak pamietam to "alle6gro" bylo tylko w polsce na wegrzech i w rosji i w czechach chyba a teraz doszly rumunia ukraina
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024