Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spady


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

neight
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inowrocław
  • Zainteresowania:playstation

Napisano Ponad rok temu

Spady
Tak sie zastanawiam jak to jest ze spadami ale nie po koksach czy cos takiego tylko cwicze normalnie i zastanawiam sie co bedzie jak kiedys przestane to czy miesnie sie zmniejszaja z wiekiem wiadomo ze od chlania cpania i innych to sie mozna wychudzic do suchego ale mnie interesuje jak to jest jak sie w miare zdrowo zyje to jak to jest jak czy mozna byc spokojnym ze to co sie zbudowalo zostanie i na jak dlugo?
  • 0

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Spady
zawsze cos tam zostanie ale to jest niesamowity bol jak sie ptrzy ze masa spada albo spadla
  • 0

RaditZ
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Bodybulding

Napisano Ponad rok temu

Re: Spady
jak osiagniesz to co planujesz to bedziesz chciał utrzymac :rotfl: bo ćwiczy sie dla przjemności :hyhy:
  • 0
Nudzi Ci sie?? Wejdz na
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
wiele ciekawych artów. Polecam.
[you] pozdro:D

neight
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inowrocław
  • Zainteresowania:playstation

Napisano Ponad rok temu

Re: Spady
Alescie mi odpowiedzieli pewnie ze to co mam i w przyszlosci zbuduje to chce utrzymac ale zycie nie polega i nie sklada sie tylko z cwiczenia nie wiem czy zawsze bede mial na to czas dlatego chcialbym wiedziec jak sprawa wyglada wiem ze jak cwicze i przestane to po okolo tygodniu od ostatniego treningu spompowanie potreningowe znika i od tego momentu juz tak jak wygladam tak mi zostanie ale chodzi mi o dluzsze przerwy np 5 lat bez ruszenia sztangi i moze odpowie mi ktos z wiekszym stazem kto wie co mowi bo to co mi napisali koledzy to zadna nowosc.
  • 0

kris91
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nekla
  • Zainteresowania:motocykle

Napisano Ponad rok temu

Re: Spady
w moim profilu masz zdjecie z marca tego roku na lapie 38 chyba bylo, teraz na lapie mam kiepskie 35 to jest straszne schudlem 5 kg. Juz nie pakuje od jakis trzech miechow i wszystko poszlo sie pier....dolic. :(
P.S. lubie sie napizgac z ziomkami (oczywiscie alko) :zawstydzony:
  • 0

NowyKoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zach-pom
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport, astronomia :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Spady
Moj kumpel cwiczyl zaledwie rok, ale, ze ma zajebista genetyke wygladal zajeb*scie tyle, ze gdy osiagnal taki wyglad przestal cwiczyc regularnei, az w koncu zupelnie nic nie robi od pol roku. Masa spadla mu z 80 na 73, lapki o 2-3 cm, z klaty sporo miesa chodz dalej wyglada bardzo dobrze ale jzu nie tak jak kiedys. Jestem pewny, ze jak nie wznowi treningow to juz niedlugo nic mu nie zostanie z tego co wczesniej osoagnal.
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spady
zalezy od dlugosci stazu im dluzej cwiczysz tym wolniej spada potem a jesli np se walisz pare pompek brzuszkow to praktycznie wogole nie spada ogolnie spadki zaleza od organizmu mam kumpla co chodzil przez 4 lata na silke kompletnie na sucho jkechal tylko dieta przestal cwiczyc rok spadlo mi 1cm z bica tyle samo z klaty a rzezbe ma zaku.rwista mimo iz nie cwiczyl caly rok
  • 0

neight
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inowrocław
  • Zainteresowania:playstation

Napisano Ponad rok temu

Re: Spady
No tak lepiej a zna ktos moze naukowe fakty na ten temat jakis artykul albo cos?Ja tam zawsze bylem zdania ze to co sie zbuduje to zostaje moze po paru latach cos spasc a tak to myslalem ze tylko sie masa zarasta.Tak patrze po aktorach wezmy takiego van dammea byl wielki a teraz poracha fakt ze cpal wiec wszystko jasne ale i tak wyglada to strasznie spadl praktycznie do zera albo mark wahlberg znany tez jako marky mark wygladal swietnie i mial zajebista rzezbe teraz wyglada nadal fajnie ale juz sie troche obtluszczyl cholera wie czy cwiczyy czy nie ale u niego wyglada to fajnie pioprostu widac ze z wiekiem przybylo mu masy ale miesnie zostaly.Kolejnym przykładem moze byc hulk hogan facet ma 54 lata i wyglada naprawde dobrze on akurat napewno dalej giba ale jak na swoj wiek np łapie nie mozna nic zarzucic klata i kałdun juz gorzej no nic tak czy siak przydałby sie jakis naukowy dowod.
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Spady
neight, masa na suplach jest na pewno bardziej trwalsza
ale jeśli kiedyś byś chciał wrócić do formy to będzie Ci łatwiej
niż miał byś zaczynać od początku. Na forum widziałem
trening podtrzymujący.
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


NowyKoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zach-pom
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport, astronomia :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Spady
Ja jak mam przerwe od silki to staram sie machac pompeczki minimum raz w tygodniu ze 4 serie i wtedy rzeczywiscie nie ma spadkow. No chyba, ze ktos zaczyna bardzo intensywnie zyc a jesc mniej wtedy spadki sa nieuniknione. A to, ze po np 5 latach od zakonczenia treningow traci sie prawie wszystko to jest pewne nie trzeba tu ksiazek czytac.. Organizm ludzki jesli nie jest zmuszany do pracy jego miesnie zanikaja i odwrotnie. Slyszalem o jakichs eksperymentach ktore polegaly na tym, ze ochotnicy [ oczywiscie za kase ] zgadzali sie lezec w lozku przez jakis okres [2tyg lub miech nie pamietam dokladnie]. Oczywiscie jedli normalnie itd, wazne bylo zeby nie uzywali kompletnie nog. Gdy po eksperymencie probowali stanac na nogi odrazu zaliczali glebe.. Praktycznie calkowity zanik miesni przy czym reszta ciala wygladala prawie bez zmian. Tak samo jest z silka jesli nagle przestajesz dzwigac duze ciezary to miesnie stopniowo zanikaja bo sa one niewykorzystywane.
  • 0

neight
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inowrocław
  • Zainteresowania:playstation

Napisano Ponad rok temu

Re: Spady
No ale tez co innego wogole sie nie ruszac lezac w lozku a co innego z klata i rekoma ktore wkoncu sa uzywane do podstawowych czynnosci i z tym cakowitym spadem po 5 latach to chyba lekka przesada :przestraszony: no bo jezeli tak jest naprawde no to ja sie chyba wypisuje z tego interesu :D .
  • 0

NowyKoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zach-pom
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport, astronomia :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Spady
No chyba nie wydaje Ci sie, ze raz przypakujesz i cale zycie bedziesz wielki i piekny :D Oczywiscie sylwetka jako taka bedzie zawsze, ale juz nie ta muskulatura.
  • 0

neight
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inowrocław
  • Zainteresowania:playstation

Napisano Ponad rok temu

Re: Spady
Mysle tak jak mowisz tylko nie tak ze nietrenowane cialo wraca calkowicie do poprzedniej postaci.
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spady
jak masz zamiar pocwiczyc rok i potem juz wogole to lepiej sie nie brac za ten sport to jak wiadomo sport dlugoterminowy jak zaczynasz to wciaga i sie nie przestaje a potem nie ma co sie dziwic ze spadki sa bo musza byc najbardziej sila masa tez spadla ja osobiscie jak nie cwiczylem 2 miechy to spadlo mi 2kg masy miesniowej a 2 kg tk tluszczowej przyszlo badan nie trzeba robic zeby wiedziec ze dluzej cwiczysz przestajesz to wolniej bedzie spadac cwiczysz krotko to szybko spadnie podstawa jest dieta jesli ja trzymasz to dluzej zajmie ci spadanie masy miesnie nie sa juz tak katowane cwiczeniami to i nie rosna organizm jest przyzwyczajony do typowych dziennych robot i miesnie sie tak ustawiaja by miec tyle sily zeby te rzeczy wykonac jak nie cwiczysz to spada do pewnego poziomu i potem zostaje
  • 0

neight
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inowrocław
  • Zainteresowania:playstation

Napisano Ponad rok temu

Re: Spady
W tego sylwestra bedzie 2 lata jak cwicze wiec raczej nie zamierzam cwiczyc roku :D Zapewne bede mial jeszcze 3 lata zeby cwiczyc bez zadnych przeszkod i jak tak skoncze to nie chcialbym zobaczyc po jakims czasie ze katowalem sie 5 lat na prozno oczywiscie ze czaje ze jezeli przestane to nie bede wygladal identycznie jak podczas systematycznych treningow ale ogol chyba zostanie no powiedzmy 80% tego co zyskalem pozatym jade na samych jajkach od czasu do czasu jakas odzywa wiec wydaje mi sie ze bede zadowolony.
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spady
tak chodz wiadomo troche spadnie lecz jak mowie dite trzymasz to nic nie spada
  • 0

NowyKoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zach-pom
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport, astronomia :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Spady

[...] jak tak skoncze to nie chcialbym zobaczyc po jakims czasie ze katowalem sie 5 lat na prozno [...]

Jak to na prozno ? A to, ze przez ten czas wygladales lepiej niz wygladal bys bez treningow nie jest wynagrodzeniem ? 80% napewno Ci nie zostanie po 5 latach moze 30% tego co zystales od 0 do ostatniego treningu..

Ale nie rozumiem jaki problem isc 2x w tygodniu na silke i pomachac troche ciezarami. Na tyle zawsze znajdzie sie czas.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024