Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ripped Fuel z rodziny ECA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

ZygZag
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Ripped Fuel z rodziny ECA
Witam. Jestem w posiadaniu spalacza Ripped Fuel firmy Twinlab (200 tab) do tego dokupilem HMB 1tab=1000mg HMB (narazie tylko 60 tab ale wiem ze hmb trzeba brac dlugi okres by dawalo efekty). Chcialem zapytac co moglbym do tego dorzucic jeszcze, jakies aminokwasy?? co polecacie? Znam opinie na temat ECA i wiem ze nie kazdy popiera stosowanie tego typu spalaczy. Znam tez zagrozenia z jakimi sie moze to wiązac. Oczywiscie chce spalic tkanke tluszczową dodam iz cwiczylem rok "na sucho" potem pol roku nie cwiczylem i zebralo sie troszke tluszczyku, jednak masy miesniowej jest nadal sporo (waze 95 kg). Teraz cwicze od nowa juz 5 miesiąc i chcialbym uzyskac jak najlepsze efekty.Nie wiem tez czy moge brac jednoczesnie o tej samej porze HMB + Ripped Fuel. Prosze o jakies podpowiedzi i sugestje co jeszcze moze poprawic skutecznosc mojej suplementacji. Wskazania co do dawkowania i sposobu przyjmowania tez mile widziane. Z gory dziekuje i pozdrawiam.
  • 0

Koniu151
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:martwy ciąg: 220kg, przysiad: 160x5 ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: Ripped Fuel z rodziny ECA
jaki skład 1 kapsa? ile płaciłeś?

dieta to tego.
czosnek w kapsach, koenzym q10.
standard - zma, witaminy, omega3.
możesz brac razem z hmb w porcji, lecz nie wiem po co ono.
aminokwasy jako antykatabolik? nie trzeba ECA to super antykatabolik.

btw też dziś do mnie ECA doszlo - Stacker 2 :D:D
  • 0

ZygZag
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ripped Fuel z rodziny ECA
6 kaps= chromium 281mg, Guarana extract (22% caffeine) 2730mg, Cirtus aurantinum extract 1000mg, L-carnityne 300mg +efedra o ktorej nic nie ma ale czytalem na zachodniej stronie ze zawiera jej sporo.

Kosztowalo 29 funtow. Moze i nie tanio ale nie mieszkam w polsce wiec i tak mi to bez roznicy. A co to antykatabolikow to slyszalem ze zapotrzebowanie na nie jest wrecz olbrzymie stosujac tego typu spalacze. No chyba ze ktos chce zeby mu "mieso" tez spaliło. Jak pisalem mam sporo masy miesniowej i nie jestem tłusty tylko chce wyeliminowac nadmiar tluszczu nie tracąc mieśni. A właśnie dzieki antykatabolom mozna to zminimalizowac i to znacząco. Co do HMB to sa rozne opinie ja jednak wiem ze dlugotrwale stosowanie(mimo ze to nie wychodzi najtaniej) daje super skutki.

Chcialbym to jeszcze czyms wzbogacic i stad moj post.
  • 0

Koniu151
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:martwy ciąg: 220kg, przysiad: 160x5 ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: Ripped Fuel z rodziny ECA
Efedryna sama w sobie jest super antykatabolikiem,
bcaa gluta etc bez podjazdu :)
  • 0

ZygZag
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ripped Fuel z rodziny ECA
Myslalem tez o bcaa wlasnie. Teraz sam nie wiem co myslec. Czytalem tez w innych zrodlach i praktycznie co czlowiek to i inna opinia :|
  • 0

Koniu151
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:martwy ciąg: 220kg, przysiad: 160x5 ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: Ripped Fuel z rodziny ECA
ja np wrzucam przed silką 7g BCAA
po treningu to samo,
dobrze psychicznie sie po tym czyje :D
No i teraz to ECA jeszcze dojdzie :D
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024