Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakie polecacie środki na regenerację stawów?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie polecacie środki na regenerację stawów?
tak tez planuje zrobić, cwicze MT i TKD i na dodatek jestem instruktorem, nie zamierzam odwlekac operacji jeżeli bedzie konieczna. Oczywiscie prywatnie, pieniadze beda musialy sie znaleźc (narazie czekam spokojnie do czwartku).
co tej chrzastki to własciwie nie wiadomo co jest przyczyną czego z kolanami mam problem już od dłuzszego czasu ale więzadła naciągnietego nikt nie podejrzewał (to teraz swiezo po urazie) a uszkodzoną chrząstkę tak(pierwszy lekarz tez to podejrzewał własnie ) wysłał mnie na rehabilitacje, nagrzewanie i magnetyczne nie zlecając żadnych badań.. dopiero USG (prywatnie) wykazało problem z więzadłem.
narazie zaopatrze sie tez w oleje (juz mam z pestek dyni) jeszcze z wiesiołka i z kiełków pszenicy (vit E) podobno mają wazny udział w poprawie działania chrzastki.
Wiem ze oficjalnie się nie regeneruje ale najpierw boli, potem się bierze leki, cwiczenia i przestaje, można biegac ćwiczyć, co z tego ze nazywają tego że się cos tam "uzupełnia" zamiast "regeneruje" wazne że działa i coś da się z tym zrobić, tylko czasu trzeba i wytrwałosci. Zaczne tez chodzic raz w tygodniu na basen.
  • 0

budo_no-3
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie polecacie środki na regenerację stawów?
Z tego co wiem to fakt że, sprawia to ból to już znaczy że jest słabo.
Chrząstka nie jest unerwiona więc nie boli dpóki nie jest już naprawdę źle...
A z tymi olejami to ciekawe - można spytać skąd to masz (znaczy tą informację) ?
Bo jeżeli tak to od dziś piję tlko olej:D
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie polecacie środki na regenerację stawów?
mnie wlasciwie nie boli od czasu do czasu w delikatnie róznych miejscach, najcześciej pod rzepką i w okolicy przyczepu mięśnia, czasem przy siadaniu/wstawaniu wiezadło z boku (chyba to więzadło), i nawet nie czuje niestabilności ale lekarz stwierdził ze jest.
Co do tych olei to hasło w google "regeneracja chrzastki stawowej" rózne artukuly medyczne wyszły z serii: a czemu to własciwie nie wiadomo, a moze wolne rodniki a moze jakies żelazo., a leczyć to się i tak nie da .. ble ble jak to art. medyczne
i jeden kulturystyczny sensowny, w którym gosc oprócz przygotowania zastrzyków domięśniowych z róznymi dziwnymi mieszankami (co pominę oczywiscie) zaleca te oleje. O tych olejach wiem już wczesniej tylko się troche jeszcze w tym gubie co w którym jest w kazdym razie ten kwas hialuronowy i inne, mam ksiązkę : "Bibila Młodosci" "Biblia Witamin"Earla Mindella on tam opisuje wszytskie związki i o tych olejach tez pisze.Do tego tez imbir, kurkuma, boswella, MSM (własciwie to jest skład animal flexa)
i tez cos ktos mi mowił o chrząstce rekina (tez jem już praie rok) a teraz czekam jeszcze na ten Litozin.
Prawda jest taka ze i tak się nie dowiesz co dziła a co nie wiec mysle ze najlepiej jeśc co się da, napewno cos pomoże.
  • 0

budo_swn
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie polecacie środki na regenerację stawów?
Niewiele wniosę do wątku, ale z autopsji również polecam Animal Flexa. Sam zjadłem napierw całą puszkę, ból kolan znacznie ustąpił. Teraz stosuję po jednym pakiecie co 3 w celach profilaktycznych.


Pozdrawiam
  • 0

budo_slayer
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie polecacie środki na regenerację stawów?
Slyszałem że Doppelherz Na stawy jest skuteczny.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024