Skocz do zawartości


Zdjęcie

Duże uda


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

fanatico
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Duże uda
Witam. Mam problem z udami ponieważ są po prostu duże.Nie są może ogromne ale odstają od reszty ciała. Chciałbym zwiększyć masę górnej części ciała nie ruszając nóg. Wiem że to się wiąże z odpowiednią dietą i zakupem odżywek. Nie wiem jak się za to zabrać ponieważ jest to pewien paradox :D
Jak już wspomniałem uda nie są wielkie ale naprawdę duże. Nie ma na nich tłuszczu - jest duży mięsień który aż wychodzi mi ze spodni - co jakiś czas muszę zmieniać spodnie ponieważ mi się przecierają w kroku :nabita: . Wiem że z nogami jest problem ponieważ ten mięsień cały czas pracuje - chciałbym wyrzeźbić uda przybierając na masie w górnej części ciała. Czy może ktoś miał taki problem?Będę naprawdę wdzięczny. Moja waga to 84 kg przy wzroście 178 cm. Wiem że jest to lekka nadwaga ale na tłuszcz raczej nie narzekam - po prostu go nie mam :dance6:
Chyba większą część tej wagi zajmują moje nogi :dance: Będę bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.
Dziękuje i pozdrawiam.
A i dodam że chodzę na siłownie 3 razy w tyg. ale nigdy nie robiłem nóg ponieważ i tak są za duże.
  • 0

Sarutobi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duże uda
jeśli nie ćwiczysz nóg tylko górne partie mięśni to trzymaj dietę (jestem pewny ze jej nie masz) i powinna góra sie rozrosnąć
  • 0

fanatico
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duże uda

jeśli nie ćwiczysz nóg tylko górne partie mięśni to trzymaj dietę (jestem pewny ze jej nie masz) i powinna góra sie rozrosnąć

Oki - rozumiem. Ale czy przy diecie z odżywkami nie będę łapał masy i w nogach? Wiadomo że nie nabiorę masy tylko w górnej części ciała ale i w nogach tez(tak mi si ę wydaje). A czy ćwicząc większą ilośćią powtórzeń i biegając zrzucę trochę z nóg?
  • 0

VanDamme

    Doradca

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1982 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd. Wlkp.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:V
  • Wzrost [cm]:A
  • Biceps [cm] :N
  • Klatka piersiowa [cm]:---
  • Pas [cm]:D
  • Udo [cm]:A
  • Przysiad [kg]:M
  • Wyciskanie [kg]:M
  • Martwy ciąg [kg]:E

Napisano Ponad rok temu

Re: Duże uda

Oki - rozumiem. Ale czy przy diecie z odżywkami nie będę łapał masy i w nogach? Wiadomo że nie nabiorę masy tylko w górnej części ciała ale i w nogach tez(tak mi si ę wydaje). A czy ćwicząc większą ilośćią powtórzeń i biegając zrzucę trochę z nóg?



mialm 54 cm w udzie i niestety chcialem zrobic tz rzeźbe, ten sam problem co ty robie wiecej powtorzen lzejszy ciezar ;p i dupa juz mam prawie 6- cm ;/
  • 0

WTF ?

Dołączona grafika


janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duże uda

mialm 54 cm w udzie i niestety chcialem zrobic tz rzeźbe, ten sam problem co ty robie wiecej powtorzen lzejszy ciezar ;p i dupa juz mam prawie 6- cm ;/


jak nie bedziesz cwiczyc nog to nie beda rosly albo tylko minimalnie rosly. jesli bedziesz cwiczyl gorne partie miesni to wkoncu dogonia one uda i bedziesz symetryczny.
  • 0

fanatico
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duże uda

jak nie bedziesz cwiczyc nog to nie beda rosly albo tylko minimalnie rosly. jesli bedziesz cwiczyl gorne partie miesni to wkoncu dogonia one uda i bedziesz symetryczny.


Tak będę musiał zrobić. A czy w ogóle bieganie idzie w parze z ćwiczeniem masy - jak to połączyć? Czy jest sens? Z tego co się gdzieś doczytałem to ludzie potrafi ą robić masę i od razu biegać. Zna ktoś receptę? Bo jedyne co mi przychodzi do głowy to szybkie interwały ale nie wiem czy się nie mylę.
  • 0

VanDamme

    Doradca

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1982 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd. Wlkp.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:V
  • Wzrost [cm]:A
  • Biceps [cm] :N
  • Klatka piersiowa [cm]:---
  • Pas [cm]:D
  • Udo [cm]:A
  • Przysiad [kg]:M
  • Wyciskanie [kg]:M
  • Martwy ciąg [kg]:E

Napisano Ponad rok temu

Re: Duże uda

Tak będę musiał zrobić. A czy w ogóle bieganie idzie w parze z ćwiczeniem masy - jak to połączyć? Czy jest sens? Z tego co się gdzieś doczytałem to ludzie potrafi ą robić masę i od razu biegać. Zna ktoś receptę? Bo jedyne co mi przychodzi do głowy to szybkie interwały ale nie wiem czy się nie mylę.



biegaj w dni nie treningowe, lub wolne od basenu,

mniej wiecej 25-40 minut, tempo dobierz takie alby w czasie biegu moc spokojnie mowic
  • 0

WTF ?

Dołączona grafika




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024