Jak go ćwiczyć seriami i w które dni treningowe przy systemie [4-3]
Jak najlepeiej ćwiczyć brzuch..
Napisano Ponad rok temu
Jak go ćwiczyć seriami i w które dni treningowe przy systemie [4-3]
Napisano Ponad rok temu
ja polecam po kazdym treninguTak jak w temacie, chodzi mi nie oto jakie ćwiczenia wykonywać na brzuch, tylko jak go rozłożyć w cyklu treningowym..
Jak go ćwiczyć seriami i w które dni treningowe przy systemie [4-3]
Napisano Ponad rok temu
Mikołaj
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
ćwiczenia wykonywane zgodnie z planem ABS 2, robić najlepiej codziennie czy tylko w dni treningowe
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
1 cykl Z PROLKI - POMORZCIE !!! JAKI ODBLOK? |
Sterydy i Prohormony | Guest_c08retti_* |
|
|
|
Jakie suple na nowy cykl? ..;D |
Odżywki i Suplementy |
|
|
||
jak mam ćwiczyć |
Rozmowy nie na temat | Guest__* |
|
|
|
jaka roznica |
Sterydy i Prohormony |
|
|
||
Przerwa czy off na jakis czas |
Sterydy i Prohormony |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 2
0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
jaki plan treningowy.....- Ponad rok temu
-
Pompki z plecakiem efekty- Ponad rok temu
-
14 lat ćwiczenia mięśnie i rzeźbę.- Ponad rok temu
-
Zmiana planu na siłe- Ponad rok temu
-
Rowerek- Ponad rok temu
-
trenikg 3/4 dniowy- Ponad rok temu
-
Wiek a kulturystyka- Ponad rok temu
-
Na czym wiecej spale?- Ponad rok temu
-
Plan do poprawek- Ponad rok temu
-
prosty czy Łamany?- Ponad rok temu



Ponad rok temu
