Skocz do zawartości


Bodybuilding is my Second Life


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
427 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Bodybuilding is my Second Life
PODSUMOWANIE 3 & 4 Tygodnia


w 3 i 4 tygodniu utrzymalem efekty zrobione w 2 tygodniu , w poszczegolnych cwiczeniach dołożyłem + kilka powtorzen w serii ;)

Po kazdym treningu zawsze jest dobry zakwas , czuje ze naprawde trenowałem a nie opierdalałem sie na siłowni :)

Zastanawiam sie czy nie zmienic planu treningowego , bo zostało mi jeszcze 4 tyg. cykl a po cykl planuje tygodniowe roztrenowanie :)

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Bodybuilding is my Second Life
Mój nowy plan miałby wyglądac tak

Klatka

Wycisk hantli na lekkim skosie w góre 10-15 stopni 4 serie
Wycisk sztangi skos w góre, uchwyt troszke węższy od normalnego chwytu 4 serie
Wycisk hantli skos w dół 4 serie
Wyciskanie stojąc na maszynie 4 serie
rozpiętki na płaskiej 4 serie

Plecy

ściąganie drązka wyciągu gornego zza kark nachwytem 4 serie
Wiosłowanie szerokim nachwytem w oparciu o ławke 4 serie
ściąganie drązka wyciągu górnego do klatki nachwytem troszke blizej ręce niz zazwyczaj 4 serie
Wiosłowanie półsztangą , uchwyt neutralny 4 serie
ściąganie drązka do klatki bardzo szerokim nachwytem 4 serie , maly ciezar powt. 12-15

Barki

Wyciskanie sztangi z klatki siedząc , węższy uchwyt 4 serie ( dojebane cwiczenie , wypierdala od 1 serii , maly ciezar a daje duzo ! )
Wyciskanie hantli stojąc 4 serie
unoszenie hantli w przod siedząc 4 serie
unoszenie bokiem hantli 4 serie
unoszenie bokiem hantli w oparciu o ławke 4 serie

Biceps triceps

-uginanie ramion ze sztangą chwyt neutralny 4 serie
-prostowanie na drążku 4 serie

-modlitewnik gryf prosty 4 serie
-francuz sztangą 4 serie

-uginanie ramion z hantlami ze skrętem nadgarstka 4 serie
-wycisk w wąskim 4 serie

-uginanie ramion ze sztangą w oparciu o uda 4 serie
-prostowanie na wyciągu podchwytem 4 serie

Nogi

Przysiady ze sztangą na karku 6 serii
wyprosty nog z hantlem 6 serii
wykroki z hantlami 4 serie

wspiecia na palce 4 serie



co sądzicie o cwiczeniach? zamieniłem praktycznie wszystkie cwiczenie , jest to plan odwrócony o 180 stopni od poprzedniego :)

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Bodybuilding is my Second Life
kosior, jesli dobrze Ci idzie starym planem nie widze sensu zmiany
  • 0

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Bodybuilding is my Second Life
starym planem cwicze juz 6 tyg. wiec chce pozamieniac cwiczenia aby miesnie dostawały nowe bodzce , i max. wykorzystac kretke :)

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Bodybuilding is my Second Life

Po kazdym treningu zawsze jest dobry zakwas , czuje ze naprawde trenowałem a nie opierdalałem sie na siłowni

znaczy sie trening dziala i pzry tym bym zostal. zreszta skad ta pewnowc ze trafisz akurat w dobry trening po zmianie? jedz starym planem.
  • 0

trancefxp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 880 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:programowanie, siłownia, dziewczęta :P

Napisano Ponad rok temu

Re: Bodybuilding is my Second Life
po 20 serii na partię?? na Koksie jedziesz że taki morderczy trening? i nie mów że na Cb to działa bo czujesz że ćwiczyłeś. przecież po kilku dniach takiego treningu jesteś przetrenowany całkiem i efekt przeciwny do zamierzonego chyba że masz jakiś tryb superregeneracji, którego zwykli śmiertelnicy nie posiadają
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] fociaki Trancef'a

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Bodybuilding is my Second Life
Jestem tego samego zdania co Lithuanian jesli o zmiane chodzi i rowniez tego samego zdania co trancefxp jezeli chodzi o ilosc serii. Naprawde to jest w chuj..no ale dopoki sie nie przekonasz na wlasnej skorze to nie bedziesz nikogo sluchal :P Powiem Ci szczerze, ze ja tez bardzo lubie sie tak katowac na silowni, ale wiem tez, ze na sucho tak nie mozna. To jeden z powodow dla ktorego biore sie za sok-mozliwosc trenowania ciezej jak zwykle i lepsza regeneracja ;) Oczywiscie to nie mialo na celu namowienia Cie do czegokolwiek. Poprostu wyrazam swoje zdanie na ten temat.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Bodybuilding is my Second Life
trancefxp, wiem jak działa mój organizm , cwicze juz troche i poznalem sie sam na sobie , moze to dla was dziwne ale wczesniej tez stosowałem taki trening , widze w lustrze ze to działa naprawde , widze jak zmieniają sie poszczególne partie miesni na wskutek takiego treningu, co do regeneracji to powiem tak , codziennie zapewniam sobie 8h snu minimalnie ;) i do tego na przestrzeni calego tygodnia tylko siłownia 5 x w tygodniu jest moim wysiłkiem , teraz nic innego nie trenuje obecnie , po prostu sie bycze , leze w domu albo siedze przed kompem jak mam wolny czas , wiec regeneracja jest wspaniała :)


szafik, jesli kiedykolwiek zdecyduje sie na koks to bedzie to moja i tylko moja decyzja a nie osob pobocznych , wiec nie biore tego do siebie co napisałeś , w zyciu nikt mnie do niczego nie namówił jesli sam czegos nie chciałem :)

przemyslałem sobie sprawę do konca cyklu pocisne tym treningiem a pozniej wrzuce 1 tydzien bez siłki taki off od siłowni , a pozniej pocisne tym nowym planem tylko obetne serie do 16 na klatke plecy barki a do 12 na bic i tric ;) pozniej jak wskocze na kreatyne ( luty - marzec ) to znowu wejde na 20 seriowe treningi ;)

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Bodybuilding is my Second Life

szafik, jesli kiedykolwiek zdecyduje sie na koks to bedzie to moja i tylko moja decyzja a nie osob pobocznych , wiec nie biore tego do siebie co napisałeś , w zyciu nikt mnie do niczego nie namówił jesli sam czegos nie chciałem :)


no i dobrze ;)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


trancefxp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 880 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:programowanie, siłownia, dziewczęta :P

Napisano Ponad rok temu

Re: Bodybuilding is my Second Life
kosior, jaki masz staż?
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] fociaki Trancef'a

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Bodybuilding is my Second Life
prawie 30 miesięcy

Alumix
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trzemeszno
  • Zainteresowania:Siłownia, Armwrestling, boks, mma, strong-man, telefonia komórkowa, fotografia itd.

Napisano Ponad rok temu

Re: Bodybuilding is my Second Life
zawsze możesz wrócić do starego planu treningowego ja wiem sam po sobie że zmiany na siłowni szczególnie tak duże czasem dają zajebiste efekty :) P.S. Niezłe plecki :hyhy:
  • 0
Kto stawia sobie za cel doskonałość, osiąga więcej niż przeciętność; kto stawia sobie za cel przeciętność nie osiągnie nawet tyle...

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Bodybuilding is my Second Life
kosior, jak jest?
  • 0

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Bodybuilding is my Second Life
dzisiaj waga na czczo wykazała 81,3 kg :]

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bodybuilding is my Second Life
poraz kolejny mowie patrz na lustro a nie na wage.
  • 0

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Bodybuilding is my Second Life
ale waga tez jest wyznacznikiem , skąd mam wiedziec czy jem za mało czy za duzo jak nie z wagi? moze z lustra?? przeciez nie stwierdze widokiem z lustra czy mam zbyt dużą nadwyzke kcal , czy moze z małą i dlatego masa nie idzie, po to jest waga ;]

trepczyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 293 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła/ Poznań
  • Zainteresowania:Siłownia Lekkoatletyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Bodybuilding is my Second Life
tak jak lustro tak samo wazna jest stała kontrola wagi :-) ja mam wage od zawsze i czasem wpadnie kg a optycznie tego nie widac bo rozkłada sie na całe ciało . a jak nie widac to mysli sie ze jest zastoj i złe samopoczucie :)
  • 0

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Bodybuilding is my Second Life
raz na tydzien wskocze na wage aby tylko sobie kontrolowac i styke , do tego pas zmierze zeby nie bylo ze tluszcz idzie :padam:

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bodybuilding is my Second Life

skąd mam wiedziec czy jem za mało czy za duzo jak nie z wagi? moze z lustra??

jak jesz duzo to sie zaokraglisz wiec wyznacznik jest

przeciez nie stwierdze widokiem z lustra czy mam zbyt dużą nadwyzke kcal , czy moze z małą i dlatego masa nie idzie, po to jest waga ;]

jak w lustrze bedziesz widzial i na sobie ze troszke wpada nie tego co trzeba to raczej waga chuja ci da a lustro pomoze, waga jest po to by ci podac ile masz kg dla wlasnej satysfakcji jak juz, jak za malo bedziesz jadl bedziesz stal w miejscu albo spadal co w lustrze zobaczysz oczywista sprawa ze 2-3 kg nie zobaczysz ale wiekszy spadek ujrzysz i dodajesz wtedy a jesli nadwyzka to na odwrot, jak chcesz dobrze wygladac to patrz w lustro czy jest symetrycznie a nie czy jest 90kg na wadze.
  • 0

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Bodybuilding is my Second Life
no wlasnie ramzi piszesz , jak zobacze wiekszy spadek , a ja mam taką nadzieje ze nie bede mial zadnych wielkich spadkow po to zeby zobaczyc ze mało jem , wchodze na wage i widze jest np. 2 kg mniej , to od razu mam sygnal zeby podbic kcal na + , a po za tym jak juz kupilem tą wage to nie po to zeby z niej nie korzystac



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024